Кіото має таку багату історіюкрасу і ритуалу, як цезвичай бути столицею Японії понад півтора століття тому. Це містоде Гейко або гейша професія виникла. В середині 17-го століття, елітні чайні будинки навчених молодих жінокщоб служити конкретний тип чаю можна знайти тільки в цьому регіоні. Ці жінки незабаром почали приймати гість з іншими традиційними видами мистецтватакими як суд танці або гратитрадиційні інструменти як сямісен.
Maiko

Гейко дама все ще можна знайти в Кіото сьогодні. Вони продовжують давати ті ж високого класу виконання для професіоналівяк вони робилипротягом сотень років. Відповідно до історичними традиціями, цей geikos живе і працює в місті розважального районі. Є ще багато Гейко чайних будинківякі продовжують оригінальний хостинг обов’язокщо geikos став відомий.Geisha

Головний Гейко район розваг в Кіото відомий як Гион. Воно було розділене на дві громади: Гион Кобу і Гион Higashi. Обидва були оголошені область природного збереження історії. Це означаєщо зусилля були ящоб тримати вдома і будівлі в районі так самояк вони буликоли Кіото було столицею в період Едо.


Є три основних визначних пам’яток Гионякі підкреслюють присутність geikosякі там працюють. Перше, звичайноє чайханіякі стали назавжди пов’язані з цією леді конферансьє. Багатоних дуже ексклюзивні, хоча відвідувачі і туристи можуть організувати бронювання через консьєрж в їх готелі Кіото. Якщо ви можете організувати перебування в традиційному Кіото трактир будинокяк Hiiragiya або Tawaraya,них є спеціальні пакетияких geikos буде приймати їжу для вас і вашої родини або друзів.
芸子

Інша місцем є традиційними театрами в районі Гион. Хоча деякі виконувати тільки на японській мові, деякі дійсно мають англійські брошури, що описують деталі тонкі в мистецтві проявленого geikos і maikos. Найпопулярніший для туристів Гион Corner. У geikos і maikos демонструватимуть культурну діяльністьтакі як грати традиційний інструмент, п’єсу чи навіть ніжну квіткову композицію. В кінці виступу, група майко виконає освячене час танцю. Навушники керівництво доступно такви можете оцінити ці частини повністю.

Остаточне налаштування в Кіотоде ви можете побачити знамениті geikos це під час щорічних фестивалів. Geikos і maikos виконують традиційні танці під час деяких свят в заданому місці. Найбільшим є Міяко Одори, що перекладається як «Танець древньої столиці». Це виконується в Kaburenjo театрі, і було проведено щорічноквітні в сезон цвітіння вишні з 1873 року це досить популярнотому важливощоб швидко забронювати місцяякщо ви хочете взяти участь. Існує менше танець в листопаді називається Гион Одори. Це святкування листя мінливі на осінь, хоча там менше виступу в Kaburenjo театрі.

Tofuku-ji 15
Тепервас є вся інформація про Гейко районі Кіото і їх внесок в японську культуру. Обов’язково відвідайте вебсайт Maikoya Центр длядодаткової інформації про теяк ви можете зустріти справжній Гейко при наступному візиті до Японії!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.