той час як Токіо з’явиться майбутнє вперед перший погляд з великими електронними рекламними щитами, передова система залізниць і винахідницька продукти, є кілька областейякі зосереджені на минулому. Гейші стали популярними в столиці Японії,як попит на високу ефективність класу збільшився в останні роки. Маючи гейшею або групи цих дам виступити на або приймаючою стороною або функціїяк вважають, приносить удачу, а також відчуття легковажності і складного класу.
Shinbashi Genroku Odori 1908

Shinbashi одорі, 1908

Гейші є етикеткоюяка повинна бути використана для опису професійних хостів жінок і конферансьє. Ці дами відомі для просування складних культурних заходівяк проведення груп людейрозважаючи їх розмови, ігри і напої. Ці дами беруть участь в інших культурних заходах, таких як підготовка і обслуговування часу честь чайної церемонії.

Відповідно до історичними традиціями, ці гейші живуть і працюють в розважальному районі.

Є шість гейш районів в Токіо, хоча вони разом називається «Токіо Roku ханаматі» або «Шість кольорів міста», і включаютьсебе Shinbashi, Асакуса, Yoshicho, Кагурадзака, Hachiōji і Mukojima.

Ось короткий огляд два найбільш популярних і великих гейші районів Токіо:

Асакуса

Цей район є популярним туристичним місцемяк він знаходиться поруч зі знаменитою Senso-дзі і суміжних ринком. Багато місцевих жителів і гості також приходять сюди після роботи годинщоб відпочити в ресторанах і барах. Гейша чайхана (ochayas) і житлові приміщення (okiyas) розташовані позаду храму Senso-дзі, прихована від головних вулиць. Ці будівлі намагаються зберегти традиційну архітектуру і атмосферу, тому він дуже схожий на район Гион в Кіото Гейко. Передяк відвідати цей район, дозвіл має бути надано господарем або Окиян чайної матеріяка піклується про гейш і молодих жінокякі внавчання (званий hangyoku). Якщо ви запитуєте через консьєрж в готелі, ви можете бутизмозі замовити собі їжу або напої в одному з цих установ. Якщо прогулятися по Kannonura вулиці поруч з Храмом Senso-дзі, особливо навколо заходу, ви могли б заглянути гейшу або два біжать виступ свого вечора.

Asakusa Geisha

Kagurazaka

Цей район є ще одним відомим туристичним місцемяк він знаходиться поруч з замком Еди. Навіть якщо ця область відома своєю молодшою демографічної зза Університету Васеда і Токійського університету знаходиться поруч, Kagurazaka має кілька щедрих і дорогих ресторанівде елітні меценати і бізнесмени відвідують післягодин. Деякі з них є кайсекі або традиційні японські ресторани. Кайсекі означає «Мистецтво їжі»і ці ресторани подають обід, що складаєтьсящонайменшешість різних страв, кожен зчудово представлені і ретельно підготовлені. Багато з цих ресторанів мають зв’язок з певним Окиян або будинок гейш, так гейша заброньовані для деяких гостейякості господарів або виконавців. Обмовлюся, попросивши ваш персонал готелющоб замовити вечерю з аніматором в цьому районі. Одне місцеяке стало популярним серед туристів ресторан Sanshuya, як англійська господар буде супроводжувати вас і пояснити тонкі ритуали і практикуа гейша дама налити японські напої, виконувати гри і пісні на традиційних інструментах.
Kagurazaka Tokyo
Kagurazaka

Тепервас є вся інформація про гейші районі Токіо і їх внесок в японську культуру. Обов’язково відвідайте вебсайт Maikoya Центр длядодаткової інформації про теяк ви можете зустріти справжню гейшу на наступний візит до Японії!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.