Кімоно і юката- кімоно є традиційним японським одягом. Юката – це тип кімоно. Кімоно носиться взимку. Юката носиться влітку.

Різниця між кімоно та юкатою: а) сезони (кімоно: зима, юката: літо), б) рукави (кімоно = довгі рукави, юката: короткі рукави); в) товщина тканини (кімоно: товста тканина, Юката: тонкий тканина) Існує чимало інших відмінностей між кімоно і юкатою. Будь ласка, уважно прочитайте таблицю нижче.

Відмінності між кімоно і юкатою Кімоно Юката
Як тканина ? густий тонкий
Коли люди носять це? падіння та зима
весняний сезон і літо
В якому випадку? весільна церемонія, церемонія весілля, церемонія народження
фестиваль феєрверків, літній фестиваль
Як мотив ? Простий дизайн, пастельні тони, дуже маленький дизайн над вітриною
Дуже барвисті, багато кольорів
Як довго потрібно носити його? До 20 хвилин 2-3 хвилини
Що це зроблено ? Шовк Бавовна
Скільки це коштує? 500 доларів або більше $ 50 або більше
Яка довжина рукава ? Довго Короткий
Які різні типи ? Учикека, фурізод, хакама, гомоні, тодесод, хіромуку
Чи може кожен одягнути його? Тільки самотні жінки можуть носити фурізод
Чи є внутрішні шари ? Так (наджажубан) Немає
Як діють сандалі та аксесуари? Елегантний (зорі) Повсякденний (Гете)

Дізнайтеся більше про досвід кімоно та юката в Майкоя Визначення кімоно:
Кімоно було колито японське слово для одягуаледаний час відноситься до традиційного одягу з давньої Японії. Довгі одягуякі носять жінки є найбільш впізнаваним японської одязі, але слово кімоно також використовується для позначення стильних халатів і брюкносили чоловікиа також.

着物人像

Історія:
протягом періоду Хейан японської історії (794-1192 н.е.) Кімоно були встановлені. Одягу ставалибільш заплутанимияк були використані кілька шарів. Багато конструкцій кімоно були розробленіщоб представити різні пори року, свята або клас суспільства ви належав.той час як шовкові кімоно носили дами більш пізнавані, вони також можуть бути зроблені з інших матеріалівтаких як бавовна, льон або сатин. На початку дев’ятнадцятого століття, японський уряд заохочувала людей приймати більш західний одяг і звички. В результаті, Кімоно в даний час зазвичай зберігаються в більш церемоніальною одязі і носить найчастіше в особливих випадках.

Кімоно Vocabulary:
Datejime: Поясякий знаходиться під поясом обі і забезпечує прекрасне кімоно силует
Джет: Традиційні японські туфлі без каблука
Hanhaba: Об палітуркиякий узгоджений з повсякденним кімоно
Джубала: біле ковзання бавовниякий підходить під кімоно
Коси Хімо: Бавовна реміньякий тримає кімоно на місці
Обі: Декоративна стулка
Зоря: Традиційні японські черевикиякі мають каблук

процес здачі на кімоно дамського:
Пам’ятаєтещо більшість кімоно потрібно ще один помічникщоб надіти правильно.
1. Одягніть на листку називається Джубала. Він підходить як халат і повинен бути прив’язаний щільно на стороні.

2. Покладіть руки через шовк зовнішнього кімоно халата. Переконайтесящо задня панель халатацентру.

3. Оберніть праву частину халата першу навколо тіла вліво. Якщо є надлишковий матеріал, це добрещо халат досягає навколо спини. Загорніть ліву сторону таквін перекривався. Налаштуйте Джубала ковзанняякщо показ.

4. Щоб зберегти кімоно на місці, перший пояс прив’язується. Це називається коси Хімо. Тримайте стрічку позаду вас першим і зв’язати його через ваш фронт. Кімоно халат повинен тепер бути відрегульований так, щоб коси Хімо ремінь прихований під надлишковим матеріалом в передній.

5. Тепер другий пояс прив’язується. Це називається datejime. Зв’яжіть цей пояс як коші Хімо, але цей пояс сидить на верхній частині кімоно і видно.

6. Остаточний декоративний обі або стулка повинні тепер бути пов’язані. Простіший обі стулка є hanhaba.щоб пов’язати цю стулку, перший вимір стулки на одному кінцітак що ви можете зав’язки з достатнімматеріалу. Залиште цей матеріал пухкий для обі в’язки. Тримайте іншу частину стрічки на спину і обернути його навколопоки обидва кінця не знаходиться зараз в центрі задньої.

7. Зв’яжіть два обі hanhaba кінці разом і затягнути пояс. Це повинно бути досить жорсткими для наступного кроку. Обі кінці повинні тепер бути заправлені в обі або datejime. Якщо обі досить щільно, стулка НЕ буде випадати. Зробити остаточні корективи в кімоно халаттаквсе панелі рівня іцентру.

8. Тепер прийшов час Accessorise! Кімоно слід носити з парою сандалій, або гета або зорі стиль. Багато японських жінок носять своє волосся в булочці з аксесуарами квітки волосся. Пам’ятайтеви також можете купити гарний вентилятор або сумочкуяка відповідає вашому шовкове кімоно!

Yukata

Визначення:
Подібно кімоно, юката є більш неформальний стиль японського одягу і, як правилозроблені з бавовни. Вона берепочаток з популярністю відвідування соціальних лазень. Білі і індиго yukatas стали звичайною справоюяк білий бавовна тримали людей влітку прохолодно,той час як барвник в індиго тканини виступалаякості репеленту. Люди в Японії зазвичай носять юката влітку на фестивалях феєрверків та інших заходіввідкритому повітрі. Вони користуються великою популярністю у жінок і дітейоскільки вони легко носити.

浴衣

Процес Одягаючи юката:
1. Покладіть руки через халат юката. Переконайтесящо задня панель халатацентру.

2. Оберніть праву частину халата першу навколо тіла вліво. Якщо є надлишковий матеріал, це добрещо халат досягає навколо спини. Загорніть ліву сторону таквін перекривався.

3. Щоб зберегти юката в місці, коси Хімо пояс прив’язується. Тримайте стрічку позаду вас першим і зв’язати його через ваш фронт. Кімоно халат повинен тепер бути відрегульований так, щоб коси Хімо ремінь прихований під надлишковим матеріалом в передній.

Цікаві факти про традиційній японській одязі:

Sawara Summern Festival 2017

1. Зза японські гравюри, кімоно стало пов’язано з красою і пишністю гейш. Оскільки більшість жінок не носити кімоно в повсякденному житті, сучасні гейші і їх стажисти носять традиційний одяг частіше, з тим щоб сприяти їх індивідуальних здібностей.протягом весни, ви можете побачити гейша або ті, яких навчають ходити навколо туристичних напрямківтаких як Кіото в своїх прекрасних шатах.

2. Японський чоловікові або жінціможливодоведеться носити кімоно для особливих випадків. Є Кімоно орендують послугиоскільки вони можуть носити тільки кімоно один або два рази в своєму житті. Один зі спеціальних халатів для конкретного випадку є весіллям кімоно нареченої. Венерин зовнішнього шовковий халат традиційно або білий, чорний або червоний колір і має складні конструкції. Наречені можуть також носити відповідний капот називається wataboshi, який вважається японською версією фати. Шовковий халат нареченого буде чорним з білим поясом. Ще одна церемонія похорон були чоловіки і жінки носять чорні кімоно роби з чорними краватками. Новий рік є популярним святом для людейщоб носити одягрікякщо вони досить щасливі мати один.

3. У січні кожного року, дорослі відзначають своє повноліттяколи вони досягли двадцять років. Більшість жінок носять свої кращі кімоно, часто з хутряним боа. Дорослі присутнім на церемонії в своєму рідному містіщо б оголосити їхякості офіційного дорослого. Після цього, всі святкують разом зі своїми сім’ями, а також старими друзями з початкової школи.

4. Однимважливих подійякі діти носять кімоно для є Shichi-Го-Сан Святкування, також відоме як Сім – П’ять – Три торжества. Це коли японські хлопці і дівчата святкують бути сім, п’ять або три роки на фестивалі день 15 листопада. Цей день є особливимоскільки це дозволяє друзям і родині дітей поділитися їх зростання і добробуту.

5. Існує також інший тип традиційного японського халата. Ці короткі халати званих Happi пальто. Вониправиловідображається сімейний герб або символ свята. У стародавній Японії, вони були зношені на фестиваляхалеостаннійяпонські ресторани мають їхякості уніформи співробітників з логотипом компаніївідображений на спині.

6. Причиначому церемоніальне кімоно є настільки особливим зза матеріал. Багато з цих шарів кімоно зроблені з високоякісного шовку – який коштує близько мільйона ієн або близько $ 9000. доларів США. Крім тогодуже важко надітияк жінка буде боротисящоб покласти на дорогому кімоно халат самостійно. Це відбувається зза численні шари під так само як хитрий обі краватку. Жінкиправилоповинні запитати своїх матерівщоб допомогти, а також пройти курс в школі кімоно.

7. Найбільша колекція кімоно і аксесуарів збирали Фекіко Хігучі. Вона була більш 3040 штукякі мали понад тринадцять роківщоб зібрати. Вонабула тримати їх в спеціальних скринях і стійки для забезпечення тканини, вишивка і деталі не будуть пошкоджені. Після Fukiko виявилося 67, вона дала дозвіл на її Кімонояке буде відображатися в діапазоні місць навколо Японії.

8. Найбільший Кімоно шириною більше 18 метрів (60,24 футів) і більше 16 метріввисоту (53,64 футів). Цей наряд був розроблений Ейко Кобаясі для робота під назвою «Gundam». Кімоно було настільки великещо він потрібен лазер для вимірювання його один раз кран підняв його в повітря. Знадобилося 15 робочих один рікщоб закінчити цей наряд.

9. У період Хейан (794- тисяча сто дев’яносто дві AD), це було характерно для благородних жінок в японському імператорському дворі носити 20 до 25 шарів кімоно в будь-який момент часу. Це обмежує їх рух настількищо ходьба було практично неможливо.

10. Японський уряд розглядає кілька кімоно художників бути національним надбанням. Ці художники зберігають традиційні методи для виготовлення та прикраси кімоно. Їхній одяг зроблені бути один вроді і є більш дорогиминіж більшість картин. Деякіних були продані за більш ніж $ 100 000 доларів США.

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.