Новітня культура центр діяльності Maikoya Osaka- Японії і найкращещо можна зробити в Осаці

Maiko Osaka

Entrance of Maikoya Osaka

Ласкаво просимо в Maikoya Осака. Господар Японія першого гейші кафе і унікальне культурне місце досвіду для мандрівників і жителів. Ця будівля біля Shinsaibashi, в самому центрі містаале далеко від галасливої юрби. Він був побудований на власностіде фактичний гейші будинок простояв до середини 1980-х років. Моментви крок в будівлю ви подорожуєте назад у часі.


Гейша Cafe є простимале унікальним з Geisha тематичних ukiyoes висять на стінах і деякі memorobilia з 80х. Є деякі таблиці так самояк будь-які інші кафе і мати стилю місця. Майко в навчанні вітає гостей і служить їм їжу або пиття вони замовляють. Вони називають себе Осака гейшіяка досить сильно відрізняється від Кіото гейші і Токіо гейші. Особливість кафе є зеленим чаєм і золоте лускатим морозиво. Раз в день вони служать Кобе яловичини бутерброди тільки 4 людейякі залишаютьсобою заздалегідь.

Geisha Cafe

Гейша Кафе
третього поверсі знаходиться унікальна колекція красивих кімоно і маленьких моделей храмів і святилищ. Є чудові японські дзеркала стилю для макіяжу та просторих примірочних. Краща частина персоналу допомагає вам макіяж, волосся роблять і, звичайноносити юката або кімоно. У задниках захоплюють дух і ідеально підходять для кімоно фотозйомкиколи ви думаєтещо жарко або холодно зовні.

Display at the kimono room

Display at the kimono room

kimono photoshoot

kimono photoshoot

Kimono Display

Kimono display

4й поверх має 3 різні теми. Ідеш на татамі, відчуваючи себе 3 різних періодів японської історії. На самому правій стороні лежить розділ чайної церемоніїде красиво екрану виводяться Токон і традиційний Fusuma. В середині, є 2натуральній величині самураїв з чотирма diffent війни прапорів з сімейними гребенями 4 різних дайме. На лівій стороні красиве uchikake разом з картинамизображенням Хейан і відрізняти джиу-Ni-хітое.цьому поверсі також використовуєтьсящоб культурні заходитакі як каліграфія, фуросики та ікебани.

Samurai Osaka

Samurai Osaka

Samurai Experience in Osaka

Samurai Experience in Osaka

Tea ceremony experience in Osaka

Tea ceremony experience

Tea ceremony

Tea ceremony experience

П’ятий поверх традиційна японська кухня прикрашено Meiji дерев’яними меблями з регульованими столами. Відвідувачі можуть готувати японські стравистиліпочинаючи від місцевих знаменитостейяк Takoyaki і окономияки для прокату суші і вагасі. На кухні також є культурні артефактитому числі дисплея Хіни ляльки і різних видів кухонних предметівзроблені з бамбукових паличок.

Чи хочете вищоб мати руки на культурному досвіді або дізнатися більше про японську культуру Maikoya Осаці повинні бути у вашому списку.
Відмовавідповідальності: Будівляякому Maikoya Osaka розташований раніше гейші будинок до кінця 80років; Однак,даний час це не гейші будинок або Окиян. Maikoya Осака є культурним освітою об’єкта. Гейшіякі працюють на Maikoya не людиякі жили в Окиянпротягом багатьох років. Основна увага Maikoya є сприяння японських ремесел і мистецтва та Maikoyaзвичайноне слід кодуКіото або Токіо будинків гейшне пов’язаний з якоюабо Окиян або гейшами асоціації.

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.