Maiko photographs

Як тільки ви починаєте досліджувати давню Японію або традиційні японські мистецтва, ви помітитеелегантні дамиякі виділяються зза їх зовнішнього вигляду або профіцитом в їх культурної діяльності. Більшість з цих жінок були названі гейші солдатів в Японії післясвітової війни, не знаючищо є цілий ряд назвякі використовуються,тому числі Гейко, Майко і Hangyoku. На жаль, ця плутанина триває до сьогоднішнього дня з більшістю жінок в традиційних кімоно і макіяж плутаючись в гейш.

Ось короткий огляд чотирьох мітокякі використовуються для опису жіночого конферансьє традиційного японського мистецтва / с:

Майко

Це ярлик для дамякі все ще знаходяться внавчаннящоб стати професійним артистом. Ці дами, як правилознаходиться в Кіото,як цеде почала традиція цієї професії. Слово Майко перекладається «танцюючого дитини».

Гейко

Після леді Майко вивчав і удосконалював свої вибрані таланти, вона буде присвоєно звання Гейко. Це новий опис не означаєщо вона більше не є учень, але повний і дуже складним професійної. Ця назва має використовуватися тільки навколо Кіото регіону, ця жінка витратила рокущоб зробити її здаватися доступною і дружній до людей в цьому регіоні. Це включаєсебе діалект тренування голосу, місцеві традиції та ритуальну практику підготовки, а також інші класи.

Hangyoku

Це ще один ярлик для тиххто ще внавчаннящоб бути професійним артистом. Це повинно бути використано для опису дасть за межами Кіото,як ці дами були підготовлені з різними значеннями у виглядіщо їхні колеги Майки. Існує великий попит на ці дами в Токіо, де ці дами просять практикувати свої навички проведення професійних або важливих зустрічей або нарад. Їх присутність принесе удачу і повітря легковажності для людей зібралися. Слово Hangyoku переводить «половину дорогоцінного каменю»як вони заплатили половину стількискільки їх повноправними колегами гейші.

Гейша

Після підмайстер Hangyoku завершила свої уроки, вона буде присвоєно звання гейші. Як згадувалося раніше, ця мітка повинна бути використана для опису професійних хостів і конферансьє за межами Кіото,як ці дами були підготовлені з різними значеннями на увазіщо їх Гейко прототипам. Ці дами відомі для просування складних культурних заходівяк проведення груп людейрозважаючи їх розмови, ігри і напої. Ці дами також брати участь в інших культурних заходах, таких як підготовка і обслуговування часу честь чайної церемонії.

Кожен з цих дам плаття і стиль себерізному,якій зображений якій стадії їх підготовки вони знаходяться. Майка і Hangyoku дівчина тягне своє волосся в просту зачіску з тонкими прикрасамиволосся або Kanzashi. Вони хваляться смугою неокрашенной шкіри на волосяному покриві, демонструючищо вони не заробляли перукиякі носять дама Гейко і гейш. Ці перуки роблять волосся з’являютьсябільше і повніше, як він носиться над їх природними волоссям. Всі ці дами носять красиві аксесуариволосся, але Гейко і гейша дама носитьпрості на перуках.

Таким чиномщо ці дами наносити макіяж теж трохи відрізняється. Maikos і Hangyokus повинні фарбувати брови з червоними і рожевими відтінками. Geikos мають як верхні і нижні губи пофарбовані в червоний колір, і їх очі тільки виділені чорним. Тільки будучи один губи пофарбовані, або очейвикладений в червоному кольорі означаєщо вони все ще знаходяться внавчання. Найбільша різниця в кімоно халатахвони носять. Гейко одягу з’являються в більш твердих кольорах і з більш короткими рукаваминіж тіносили їхні молодші колеги. Вони також мають тільки білі коміри і мають більш тонкі OBI зв’язку на талії.

Тепервас є вся інформація про теяк відрізнити виконавець Майко від гейші, а також оцінити їх внесок в японську культуру. Обов’язково відвідайте вебсайт Maikoya Центр длядодаткової інформації про теяк ви можете зустріти справжню гейшу при наступному візиті до Японії!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.