ПРЕСРЕЛІЗ

Осака, Японія, 22 серпня 2017 / Maikoya / – Maikoya Осака, лідируючий японське місце культурного досвіду, недавно представило перші в світі гейша тематичних кафе і ресторан в Осаці. Тут відвідувачі можуть зустрітися і поспілкуватися з учнем гейші,будь-який час року. Будівля була побудована на майноде фактичний гейші будинок простояв до середини 1980-х років. Розташований в Shinmachi Maikoya Осака знаходиться в центрі районуякий служивякості центру розваг і було багато будинків гейш в період Едо.

Maikoya Osaka є багато пропозицій. Існує кафе з спеціальними продуктамитакі як золоті морожених і елегантні золоті лусочки покриті сендвічем яловичини Кобеякий коштує $ 300. Ці страви подаються на гейш whomvisitors може спілкуватися і сфотографуватися с. Там в прямому ефірі або Koto сямісен продуктивність в певний час доби. Відвідувачі також мають можливість зробити попереднє замовлення для участі в чай ceremonyled по англомовним гейш.

Для багатьоххто їде в Японію, один з найбільш невловимих мрій зустрічає реальну гейшу; Сучасний день гейша зазвичай закрила мережу і лише кілька вкрай пощастило або дуже добре пов’язані людей має можливість кинувши погляд цього загадкового світу. Maikoya Osaka прагне відкрити ексклюзивний світ гейш для людей всіх шарів, і навчити відвідувач не тільки про гейшале і про традиційних японських мистецтвах і ремеслахякі geishasexcel в. Вони включають чайну церемонію, японський танець, каліграфію, і японські кулінарнікласи.

Гейша чайна церемонія в Maikoya Осака

Міхо Хірата, який управляє Майко кафе говорить, «Буквальне визначення гейші є” мистецтво виконавець “(гот: мистецтво, ша: виконавець). Гейша повинна бути добре на традиційних японських мистецтв і ремесел таких як чайна церемонія, надівши кімоно, граючи сямісни, роблячи квіткову композицію, авиконання buyoo (традиційний японський танець). Ми хочемо навчити весь світщо гейші ремісники НЕ куртизанка.

“питаннявсе питає, якщо гейша кафе реально , Єці фактичні гейші, або просто дівчата в гейшу Складають? Хірата кажещо це важко відповістиалецих людей є інші робочі місцяабо вони вчаться в Univeristy. Вони одягаються як гейші. У той же час Хірата зазначаєщо «Усі думаютьгейші існує тільки в Кіото, однак, вони історично практикується більш ніж10 містах, причому кожне місто має різний код поведінки Ми базуємося в Осаці, і ми впевненіщо. співробітники знайомі з культурою гейші в Осаці. Це включаєсебе знання японського мистецтва, знання історії та традиції гейш, використання sonkeigo, вміння правильно носити жіночий одяг, аусвідомлення ики, що означаєщо розмова повинна завжди бути шанобливими, стриманим, елегантними і інтелектуальним.

щоб взаємодіяти з фактичної гейшеюяк вони практикують свої ремесла, Maikoya Осака є найкращим місцем для відвідування. Наше будівля не тільки Майка кафе і дивовижна чайна церемонія кімната ідеально підходить для найскладніших гейші культури він також служитьякості висококласного культурної діяльності центру з багатьма іншими речамищоб зробити.

ДЖЕРЕЛО Maikoya Осака

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.