Визначення:
Сак є добре відомим японським напоєм. Це алкогольні і заварюютьвикористанням води, рису, солодового рису і дріжджів. Як це зроблено зміна смаку і спирту сили напою. Саке може мати досить велику колекцію ароматів, які варіюються від світла і слабо багатого і комплекс.

Історія:
Сак насправді називається nihonshu або seishu в Японії і був улюбленим напоєм там більше тисяч років. Хоча вважаєтьсящо це був перший вироблений в Китаї, записи рисового напою в даті Японії до 689 AD. Воно було дано назвою «Напій богів»як він був використаний в багатьох релігійних церемоніях. Один традиційний ритуал називається omiki залучає людейщо п’ють саке як релігійного спілкування. Вважаєтьсящо як тільки ви пити ви стали ближче до богів. Виробництво саке контролювалося урядом, але в 10м століття, японські монахи почали варити саке для використання за межами їх храмів і святилищ. Це призвело до напою стає дорогим, а також символом статусу для тиххто міг собі це дозволити. При імператорі Мейдзі в його правління з 1868 рокуери, закони були змінені такимщо будь-хто може виробляти заради тих пірпоки вони йшлизазначені правила. Близько 30 000 пивоварних заводів виникали тількиодин рік. Жінки взяли велику роль в створенні Сакал і незабаром взяли «вариво майстрів дому» прізвиська. Чоловіки захопили в 16 столітті і виробництво саке ще домінують чоловіки промисловості. Саке незабаром став хітом з мандрівниками в Японію і пивоварні заводи тепер знайдено у всьому світі.
Sake Cask

Саке Vocabulary:
Choko: Малий прикрашений кубок, куплений в парі
Oshaku: Поведінкащо використовується при саке обміну
Kanpai: Привітання в японському
Sakazuki: Невелика квартира прикрашені блюдо для пиття
Tokkuri: контейнерформі глечикаякий містить саке
Sake

Процес Сака:
Є ввічливі люб’язності розглянутиколи пити сак.перше, заради слід пити з їжею. Ось деякі порадиякі допоможуть оцінити цей традиційний напій.
1. При замовленні саке, він прибуде в формі глечика контейнера називається tokkuri. Він може бути п’яний гарячим або холодним, але більшість людей вважають пити його холоднимщоб вони могли спробувати всі його аромати.

2. Якщо ви з друзями, ви завжди повинні вилити їх пити для них. Вони будуть потім підібрати tokkuri бутель і залити заради вас. Цей звичай називається oshakuа також вимагаєщоб ви переконаєтесящо їх чаша повинна залишатися повною – навіть якщо вона не порожня.

3. Існують різні типи чашок для пиття саке. Choko невелика чашка для повсякденного використаннятой час як sakazuki невелике блюдо. Це використовується для офіційних заходів,тому числі фестивалів новорічних і великих банкетів.

4. Якщо ви з друзями, підійміть чашку або тарілку і сказати, зараз використовують для вас маленькими ковтками ізабудьте насолодитися як його смак і аромат«Kanpai!» :.
warm sake, japanese dining

Цікаві факти про Саку
1 жовтня 1 відомий як офіційний День саке в Японії. в японській мові це вимовляється nihonshu НЕ привіт.

2. Настоянка вважається більш «дружній їжа»ніж інші алкогольні напої.відміну від інших, немає дубильні або висока кислотність негативно впливають на смак їжі. він такожмістить глютену і консервантів.

3. в Японії, саке пити визнається користьздоров’я. Це включаєсебе зниження ризиків раку, профілактики остеопорозу, зниження високого кров’яного тиску і зниження ризику розвитку хвороби Альцгеймера. Люди в Японії також вважаютьщо гарячі саке ванни корисні для зволоження шкіри.

4. Саку є найстарішим відомим алкогольним напоєм в світі,як деякі вважаютьщо це був перший вироблений в Китаї в 4800 р. до н.е.

5. Стародавні японські пивовари використовували плюнутиякості важливого інгредієнта в саке. гриб використовують ці дні для бродіння рису в процесі створення саке, але колись ферменти з слини допомагають в процесі ферментації. Цекінцевому підсумку в інтересахяк жителі збиралися разомщоб зробити це. Вони перші жувати на поліровану заради рисуа потім виплюнути її залишки в загальний котел. Ці залишки були потім використаніщоб зробити напій.

6. Два види рису беруть участь в саке. Вони називаються Коджи маї і каке МАІ. Кількість і суміш цих видів рису визначатимуть тип сакеякий зроблений. Коджи травня Райс був спеціально розроблений для саке рішень і є більш дорогим,той час як каке травня розглядаються як більш загальний рис.

7. Найдорожчий бренд саке НЕ Камов нема про саке від Wataribune. Він перепродажів в $ 500 США за 720мл пляшки. Це тип даї ginjo або заради премії, а пивовар полірує кожне зерно рису до половини її початкового розміру. Він також виконаний з «чистою» породою рису,той час як інші ближні зробленівикористанням рисуякий був схрещені.

8. Сак бочка використовується для прикраси синтоїстських святилищ, хоча вони порожні і тільки для прикраси. Ці бочки називаються kazaridaru, що означає прикраса бочки. Це має зв’язкуколи заради був проведений в святилищах і храмах з релігійних причин. Вважаєтьсяудачіякщо ви помістіть декоровану бочку в святині.

9. Сак може мати різні назвизалежності від сезону це і де ви його пити. Заради Ханами коли ви п’єте його під сакури дерево в весняний період. Пити саке з sakazuki плоскої тарілки під час святкування Нового року і називається Toso. Пити, милуючись повним місяцемпротягом осеніі вона називається заради цукімі. Нарешті, заради Yukimi, коли ви п’єте йогоприміщенні, спостерігаючипадає сніг.

10. Як виноградник або пиво пивоварні тури, ви можете взяти саке пивоварні тури. Туристичні напрямкитакі як саке Brewery Озава в Савай Японії є тури на англійській мові. Ця пивоварнязокремавідомий своїми чудовими краєвидамиоскільки він розташований недалекогори Mitake.
10102014_Japanese sake

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.