Топ10 речейщоб зробити в Осаці

1. Universal Studios Japan
Я ніколи не можу сказати ні візиту в Universal Studios. Атракціони, ігри, тематичні набори і магазини, інтерактивні шоу і досвід 4D;основному все для великої родини дня. Що робить Universal Studios Japan важливо для будь-якого візиту в Осака нові пам’ятки звані Універсальні Охолодити Японії 2017 На основі відомих міжнародних брендів розвагтакі як Evangelion, Годзилла, Атака на Титані, Детектив Конан і Monster Hunter, новий досвід поставить вас віч-на- стикаються з цими культовими персонажамивикористовуючи сучасні технології. Як би ви не могли впоратися більше, новий розділ Гаррі Поттера також тількивідкрив для чарівних шанувальниківа також. Я хотів би запропонувати цілий день для тогощоб побачити все.
ユニバーサルスタジオジャパン

2. проїхатися на водних Aqua-Bus Liner
Див Осаці плаваючою на вулицях «Water Метрополіс» і побачити основні оглядові плями від річки. Aqua-Liner є спеціальністю побудована човен, з великою кількістю віконтакви можете побачити пейзажі навколо васа також може може проходити під мостами річки Осака. Круїз триває 1,5 години і проходить кожен день. Ви також можете забронювати час на їх ресторані круїзітакви можете насолоджуватися поїздкою і ресторану якості обслуговування на обід, полуденок і вечерю.
Aqua liner in Osaka

3. Відвідування вежі Цутенкак
Tsutenkaku вежі відомо як символ міста Осака, тому візит повинен бути в будь-якій поїздціОсаці. У верхній частині, ви можете більше дізнатися про місто і вежі, якяк його форма і конструкція заснована на Ейфелевій вежі і Тріумфальної. Ви можете досліджувати оглядові, статую бога удачі Billiken, продовольчий магазин Glico і його театру в основі знаходитьсяде ви можете знайти цілий ряд виставякі ви могли б замовити і відвідати.
通天閣

4. Osaka Aquarium Kaiyukan
Це тяжіння повинен бачити, як це акваріум проходить дуже великий масив риб, ссавців і інших воднихз океану. Найвідомішим жителем тут є китова акула, найбільша акула типу в світі! Побачивши один рідкісний вид, так як лише деякі живуть в окремих акваріумах зза їх величезних розмірів. Ви можете побачити цей великий хлопець плавання мирно з акулами і скатами, а також створювати свої власні один в руках-на скелі басейні на нижньому рівні будівлі!
Kaiyukan Osaka Aquarium

5. Осака Музей житла і життя
міста Осакамає дуже давню історію, і ви можете побачити його прийти до життя в Осака Музей житла і побуту. Модель міста, як це було в період Едо, на дисплеї, а також відтворені будівлі і вулиціякі ви можете вивчити самостійно. Вам не потрібна машина часу тутяк інтерактивні дисплеї перенесуть вас через різні періоди історії Осаки і показати вамяк це місто стало таким популярнимяк сьогодні.
Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living

6. Момофеку Андо Миттєвого Ramen музей
Локшина – улюблене блюдо в Японії і у всьому світі. Але чи знаєте вищо локшини швидкого приготування прийшла з Японії? Ви знаєтещо є понад тридцять різноманітних смаків рамен або японської локшини швидкого приготування доступні в Японії? Ви можете дізнатися, ібільш важливо СМАК, історія локшини рамен себе в цьому музеї!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum

7. Див Кабукі Показати в Осаці Shochikuza театр
кабукі є традиційним японським стилем театру, який включаєсебе традиційні маски і костюми. Ви можете замовитищоб побачити шоу в Shochikuza театрі, такі як стиль aragoto або спрацьовують упаковані ігри або стиль wagoto або більш романтичні тематичні ігри. Обидва будуть освяченого час японських танців стилю і музика. Це, безумовно, шоу ви не можете пропустити!
大阪 松竹座

8. Візьміть одноденну поїздкущоб відвідати Chihaya-AKASAKA-муру Village
Якщовас є запасний день і хочутьщоб побачити гори навколо Осаки, відвідування Chihaya-AKASAKA-мура Village є блискучою ідеєю. Розташований на горі Konogozan, це село дозволить вам побачити красу японських Падді Філдс і сільській місцевості. Існує багатощо ви можете зробити тут,тому числі походів в горах, риболовлі для місцевої форелі, досліджуючи сільські ринки, блищить і Сімо-Акасака руїни замку.
千早赤阪村5 8/13

9. Осака Музей науки
з новими пам’яткамитакими як планетарій, Осака Музей науки буде великий візит для тиххто зацікавлений в просторі і енергії! Практичні експонати будуть займатися вашим розумомяк ви вивчите науку з вашими почуттями. Цей музей може похвалитисящо його панорамний екран система в новому планетарії розділіє найбільшимсвіті, тому він може відображати більше 28 000 зірок і міжгалактичні тіла на його спеціальність зробив екран купола. Який спосіб зірки дивитися!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum

10. Що необхідно зробити Осаку
речі робити Осаку це абсолютно новий туристичний і розважальний комплексякий поєднуєсобі так багато справжнього японському досвіду в одному місці! З розділіввключаючи Чим зайнятися Осаці Studios, Майко кафе і Feel Осака культурний досвід, які є класиякі ви можете зробитищоб дізнатися більше традиційних японських заходівтаких як орігамі, флористики або чайної церемонії. Існує щото тут для всієї родинищоб насолоджуватися і взаємодіяти зяк більшість заходів тут є практичні!відміну від інших туристичних визначних пам’яток, Чим зайнятися Осака змусить вас відчувати себе як вдомаз дружнім англомовних співробітників у вітальній традиційних домашній обстановці кімнати.
Tea ceremony-2

Перевірте наші інші спискияк пам’ятка ви не можете пропуститичас відвідування Осаки, Чим зайнятися в Dotonbori і речахщоб зробити в Shinsaibashiщоб спланувати ідеальне подорож!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.