1. Купівля в одному з численних центрів Департаменту
Умеда або району Kita, має безліч торгових будівельякі складають центр міста. Деякі з найвідоміших є Ханко універмаг і Daimaru універмаг. Ви знайдете високого класу брендів, порядресторанами, барами і невеликих магазинів. Багато з цих універмагів є кілька історій,тому числі підземних рівнів, тому покупки тут може зайнятигодин. Магазин до упаду це не просто приказка, як це може статися буквально inUmeda Універмаги центри!
Central Hall of Hankyu Department Store, Osaka

2. Тримайте Out очей новизною Stores
японські магазини вже мають відчуття новизни для туристівяк знаки і предметипропоновані відрізняються тимякі містяться в домашніх. Деякі магазини знайдені в областяхперерахованих тутзасновані на темі або інтерес, і знайти ці невеликі дорогоцінні камені настільки захоплюючим. Kiddy Land Осака є одним з найбільших магазинів іграшок в Японії. Це, безумовноодин з найкумеднішихяк є талісманиходити навколо, простір подійде можна взяти фотографії і колекцію сувенірів. Ви можете знайти Покемон центр на залізничній станції Осака для всіх ваших покемонів потреб. Навіть якщо ви не любитель, приходячи побачити дисплеї можуть бути ласощі для тихмолодий душею. Joshin Супер Діти Land Honten великий аніме і мангамагазин для тиххто любителів. Нарешті, Ково продає прекрасний французький поп товарів загального призначеннятакі як стаціонарів, настільні вироби, прикраси та інші милі дрібнички.
Pikachu

3. Дослідити Гранд Передня Осаці
інше місцещоб ходитимагазинах і досліджувати цю будівлю Гранд Front Osaka. Це не тільки тримає магазини і ресторани, а також житлові апартаменти і готель. Це місце в цьому спискуяк цікава зупинка всередині будівлі є Panasonic Center. Цей електронний бренд має свій власний салон, який палубний з новітніми пристроями і електронікою для Васщоб бачити і взаємодіяти с. Інший досвідви могли б бути зацікавлені в тому + СТИЛЬ Зроблено в Японії. Розташований в південному крилі будівлі, ви можете зробити свій власний оригінальний мішоквикористанням ряду кольорових матеріалів, стрічок і ременів. Це трохи на дорогий розміру, але де ще ви можете призначеним для користувача створити свою власну стильну сумочку?!
Osaka

4. Відвідайте Osaka Station місто
назване одним з найстильніших станцій Японії, це місце може запропонувати більшеніж просто транспорт. Тут Ви можете досліджувати відходи на з Умеда як скляний дах дозволить вам дивитися люди нижче входити і виходити зі своїх потягів. Він також має безліч садів і ферм на rooves будівельякщо ви бажаєтещоб витратити трохи часу на природі. Перевірте свої знамениті годинник води в будівлі South Gate – це єдиний в світі! Нарешті, це простір також має безліч магазинів і ресторанівякщо ви відчуваєте потребу в магазин тут.
OSAKA STATION CITY

5. Магазин на Whity Умеда
Whity Умедаперекладі означає «відроджений біле місто» післявін був реконструйований в 1987 році Цей торговий центр знаходиться в районі Умеда і має більше двохсот магазинів – але це всеземлею! Тут ви знайдете магазини одягу, косметики, взуття, ювелірні вироби та багато інших. Фонтан в центрі віддає чудову атмосферу в разіякщо ви хочете зупинитися в сусідньому ресторані.
Underground Street

6.Ride на колесі огляду на Ханьем парку розваг
Уявітьякщо парк розваг знаходиться всередині торгового центру. Це HANKYU парк розваг для вас. Першещо ви бачите на зовнішньоїбудівлі є Hep Five колесо огляду, де ви можете випробувати вид360-градусний міста Осака. Усередині ви знайдете безліч магазинів і розважальних об’єктів. Багато хто користується модними магазинами для молодих дорослих, ресторанів і Sega Game Room. Ви також знайдете багато кумедних персонажів всередині будівлі, яке включаєсебе великий червоний кит висить зі стелі. Такце просто розвага місце? Чи справді торговий центр? Незалежнотогоякі відповіді ви знайдете, ви будете отримувати задоволення відвідування тут!
Ferris Wheel @ Night

7. Сфотографуйте в Храмі Сітенно-дзі
Цей храмяк красивояк це цінно для людей Осаки. Сітенно-дзі Храм був перший буддійський храмЯпонії і його будівництво висвітлюються багато релігійні аспекти від його позиціонування, шари включені і призначення закріплює Чотири Небесних Королів буддизму. Цей сайт був включений в цьому списку для його приголомшуючого фото перспективи (особливо коли вона засвітилася в нічний час), як місце для відпочинку в галасливому місті Осаки і як можливість побачити японську давню архітектуруперших рук.
Shitennoji Temple

8. Див Umeda Sky Building в нічний
Є дві причинищоб зробити поїздку в Umeda Sky Building, і найкращий часщоб побачити це найкраще в нічний час. Перша причина, щоб побачити висячі сади, сучасний дубль «висячі сади Семіраміди». Світло і інші світяться прикраси з’являються все навколо,робить сама вежа з’явитьсяживих. Звідти ви можете побачити місто в 360 градусів блиску.нарешті, ви можете побачити сучасні архітектурні стилі і матеріали,як вона з’являєтьсяяк ніби все це будівля зроблено зі скла. Якщо ви хочете, ви можете досліджувати магазини всередині Umeda Sky Building, які включаютьсебе бари, ресторани і кафе. Якщо ви пред’являєте кохану людину тут, ви можете купити в формі серця замокщоб залишити у верхній частині цієї будівлі. Ваша любов буде якяк цей замок, назавжди закріпленого в цьому романтичному призначення.
Osaka City view

9. Перевірте Ханко Умида Галерея
Це цікавий момент в цьому спискуяк експонати в галереї зміни досить часто. У всякому разі, відвідування Ханко Умеда галереї на дев’ятому поверсі Ханко універмагу вразить. Попередні виставки включають предмети з особистого гардеробу Грейс Келлі, виставку Північних товарів і Валентина шоколад експоненту, що включали дегустації та зразки. В даний час виставка в березні 2017 року є «Мозер: У Чехії прп Bohemian Glass Studio. Гравірування скла демонстрації будуть виставлені, а також деталей з колекції. Подивітьсяі ви могли б знайти щото вражаюче!
Cutie & the Boxer 02

10. Звертаємо Вашу Поважає на Tsuyunoten Shrine
святинь можна знайти в маленьких провулках Японії, але це один приймає молитви від двох дуже різних типів віруючих. Підперше, місцеві підприємціякі хочуть хороший станперш ніж зробити бізнесугоду. Другий молоді любителіякі платять свої почесті в честь Sonezaki Shinju. Sonezaki Shinju це гра, подібно Ромео і Джульєтту, де закохані не могли бути разомі таким чином покінчивсобою. Це нібито сталося в цьому храмі в 1703 році і японський драматург розповів свою історію в своїй п’єсі, в Sonezaki Shinju. Приїжджайтеякщо ви хочете успіху в бізнесоперації або з поточним ставленням.
Ohatsu Tenjin Shrine

Перевірте наші інші спискияк 10 речейщоб зробити в Осаці, 10 пам’яток ви не можете пропуститичас відвідування Осаки, і речіви повинні зробити в Shinsaibashiщоб спланувати ідеальне подорож!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.