Як Одягтися як Майко

майко це мітка для жінкияка вчиться бути артистом в Кіото, повністю навчений в японському освячене час мистецтва. Вона зазвичай носить кімоно, традиційний довгий халат, ношенийякості офіційного вбрання в Японії. Кімоно є самим відомими з японського одягу, але цей термін був колитощоб визначити діапазон різного одягу з Японії. Maikos носити більш традиційний одяг і тканини конструкції з’являються більш складні і витончені, якїх колеги з давньої Японіїколи Maikos виникла.

Існує цілий ряд елементівякі складають кімоноі вони мають традиційні японські імена.них відносяться:
Datejime: поясякий знаходиться під поясом обі і забезпечує прекрасне кімоно силует
Джет: Традиційні японські туфлі без п’яти
Hanhaba: Об палітуркиякий узгоджений з повсякденним кімоно
Джубала: біле ковзання бавовниякий підходить під кімоно
Коси Хімо: Бавовна реміньякий тримає кімоно на місці
Обі: Декоративна стулка
Зоря: Традиційні японські черевикиякі мають каблук

процес надягання дамського кімоно є складним,як більшості потрібно інша людинащоб допомогти їм поставити його на правильно. Етапи надягання кімоно нижче.

1. Підперше, ковзання називається Джубала надаватися. Він повинен відчувати себе як легкий халат і повинен бути прив’язаний щільно на стороні.

2. Другий крокколи кімоно надаватися. Руки повинні йти через верхні щілини шовкового зовнішнього кімоно халата. Післяодягається, переконайтесящо задня панель халата центрируется спиною.

3. Потім оберніть праву частину халата першу навколо тіла вліво. Якщо є надлишковий матеріал, це добрещо халат досягає навколо спини. Загорніть ліву сторону таквін перекривався. Налаштуйте Джубала ковзанняякщо показ.

4. Щоб зберегти кімоно на місці, перший пояс прив’язується. Це називається коси Хімо. Тримайте стрічку позаду вас першим і зв’язати його через ваш фронт. Кімоно халат повинен тепер бути відрегульований так, щоб коси Хімо ремінь прихований під надлишковим матеріалом в передній.

5. Тепер другий пояс прив’язується. Це називається datejime. Зв’яжіть цей пояс як коші Хімо, але цей пояс сидить на верхній частині кімоно і видно.

6. Остаточний декоративний обі або стулка повинні тепер бути пов’язані. Простіший обі стулка є hanhaba.щоб пов’язати цю стулку, перший вимір стулки на одному кінцітак що ви можете зав’язки з достатнімматеріалу. Залиште цей матеріал пухкий для обі в’язки. Тримайте іншу частину стрічки на спину і обернути його навколопоки обидва кінця не знаходиться зараз в центрі задньої.

7. Потім зв’язати два обі hanhaba кінці разом і затягнути пояс. Це повинно бути досить жорсткими для наступного кроку. Обі кінці повинні тепер бути заправлені в обі або datejime. Якщо обі досить щільно, стулка НЕ буде випадати. Зробити остаточні корективи в кімоно халаттаквсе панелі рівня іцентру.

Заключні етапи надягання кімоноукладання волосся і аксесуарів вибрали. Це тещо відрізняє Майко від інших жінокодягненихкімоно. Їх стиль волосся Допоміжні аксесуари є більш традиційними і екстравагантнимищо інші варіанти там. Maikos також одягатися і стиль себерізному,залежності відякій стадії їх підготовки вони знаходяться. Типові волосся стиль Майко проста зачіскаяк булочка. Вони хваляться смугою неокрашенной шкіри на волосяному покриві, доводячищо вони не заробляли перукиякі носять гейшу дама. Їх зачіски прикрашені ніжними прикрасамиволосся або Kanzashi. Майко люблять носити квітка Kanzashiщо зв’язати в різні пори року і свята.

Підсумкові аксесуари включають взуття, сумку і вентилятор. Кімоно слід носити з парою сандалій, або в гета або зорі стилі. Мішок обрані такожправилобільш традиційнийа також. Вони називаються кімоно сумки і сполучати тканину кімоно в деякому роді. Їх називають кімоно сумкиоскільки вонияк правилозроблені з аналогічною тканини в традиційне кімоно одягу. Нарешті, японський майко не повинен виходити без віяла. Вони, як правилозроблені з цупкого паперу і доступні в різних кольорах.деяких навіть є часткові конструкції або покриті металева фарба – або навіть позолота! Ці вентилятори мають важливе значенняоскільки вони є не тільки реквізит для естетичних цілей. Майко використовувати свої шанувальник в ряді заходів,тому числі танців і чайної церемонії. Вони, як правилозберігається в обі або шовковий пояс для легкого доступу.

Maikos зазвичай знаходяться навколо Кіото регіону, де вони продовжують давати високий клас виступів професіоналамяк вони робилипротягом сотень років. Багато maikos знайшли своє покликаннящоб продемонструвати свої традиційні мистецтва для туристів і відвідувачів, так самояк тіщо в Maikoya центрі.
Не пропустіть можливість зустрітисятаким вишуканим символом японської культури сьогодні!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.