Як нафарбуватися Як майко

майко це мітка для жінкияка вчиться бути артистом в Кіото, повністю навчений в японському освячене час мистецтва. Вонаправилоставить на макіяжщоб зробити її шкірі з’являються блідіший, а також підкреслить її губи й очі. Це називається shironuri стильякий перекладається як «японський традиційний білий стиль», і названийчесть білого підстави використовується. Maikos носити традиційнімакіяжу, а також відтворити свої знамениті очі і губи форми відповідно до методикамищо виносяться з давньої Японії.

Існує цілий ряд предметів косметикиякі maikos використовуютьі вони мають традиційні японські імена.них відносяться:
Bintsuke абура: воскова основа соявикористовуваніщоб допомогти паста фундаменту залишитися і виглядати гладкими. Він також захищає шкіру від макіяжу потрапити в пори і викликаючи роздратування пізніше.
Бені-хек: Традиційна невелика кисть,правилозроблена з козячої вовни. Зазвичай використовуються для застосування очей і губ лінії в японській стилізованої макіяж.
Bintsuke абура: суміш масла або воску використовується перед японської білої основою макіяж застосовується. Це допоможе пасті прилипає до шкіри, а також зупинити пори від засмічення.
Хек: Традиційна щітка,правилозроблені з козячої вовни. Зазвичай використовуєтьсящоб застосувати білий фундамент в японському стилі макіяж.
Кабукі oshiroi: Біла основа або паста.
Komata: Японська назва потилиці. Це розглядається як чуттєва область на жінці.
Кона oshiroi: білий порошокправиловикористовуєтьсящоб згладити білу пасту фундаменту.
Shironuri: Це слово перекладається як “пофарбовані в білий колір. Ця назва данокольору фундаментуякий створює унікальний Майко вид.

Процес надягання макіяжу для майко займає багато часу, і найбільше потребуєіншій людиніщоб допомогти їм надіти. Етапи здачі на традиційній японській косметиці нижче.

1. Підперше, шкіра повинна бути підготовлена до тогомакіяж надіти. Ви повинні вимити обличчя і ретельно видалити будь-які продукти або залишок. Кисть або мокрі бровитак що вони залишаються плоскими і в форміпоки ви поклали на макіяж. Професійні maikos використовувати суміш під назвою bintsuke Abura на шкірі і брівтому фундамент краще аташе. Maikos рекомендують покласти своє волосся зараз, щоб запобігти його прикриваючись в продуктах і зіпсувати бездоганний зовнішній виглядВи створюєте.

2. Білий фундамент або shironuri паста тепер готовий. Ця основа була колито зроблена зі свинцем, однак, тепер робитьсявикористанням білого порошку косметичного або більш традиційний порошку рису. Кабукі oshiroi пакетів фундаментних тепер можна придбатищоб зробити процес нанесення фундаменту простіше. Традиційно, порошок повиненби бути подрібнюють і перемішують з водою до тих пірпокивідповідно паста була сформована. Більш сучасні інгредієнти означаютьщо робить пасту можна спростити. Після тогобіла основа паста правильна послідовність, застосувати її до всіх областей особи. Багато maikos використовують традиційні щітки хека для цього процесу, але косметичні губки працюють добре. Зосередьтеся на томущоб досягти тієї ж послідовності і гладкості всіх областей.

3. Якщо ви хочете, шар Кон oshiroi порошку може бути застосований. Цей порошок згладжує пасту внизу і приносить блиск білого підстави. Ширша хека кисть, пушком або фундамент щітка може бути використаний тут.

4. Maikos також застосовувати shironuri основи для шиї, вух, верхню частину грудей і верхньої частини спини. Однаобластей, що не покрита є потилиці або komata. А «V форма» залишається тому maikos природного кольору шкіри показує. Це розглядається як чуттєва область, і це komata область буде пік з тонкояк тільки кімоно халат надягають. В особливих випадках, таких як свята або коли майко стає Гейко в перший раз, а «W форма» може бути замість незабарвленими. Важливо також пам’ятатищо шоу від групи шкіри у волосяному покриві залишається незайманою. Це ознакащо maikos носите свої власні волосся, і не заробляв перукиякі носять на Гейко дами.

5. Потім малює над бровами. У колишні часи, був використаний подрібнений деревне угль. Це було замінено бровою лайнери і олівці. Maikos повинні мати більш тонкі чорні брови, з тонкою лінією червоного або рожеві внизу. Професіонали відзначитищо фарбування брів слід робити обережно, тому що якщозроблено неправильно всі попередні шари косметики повинні бути видалені і знову. Цей натяк також повинен бути розглянутий для іншої частини інструкції макіяжущоб зробити з олівцемочей і очей олівців.

6. Контурна навколо очей є важливим кроком для будь-якого візажиста, і maikos однакові. Сучасні підводкаочей продукти використовуються, алеповинні бути чорними. Outline як верхні і нижні області навколо очей, від caruncula до зовнішнього кута. Багато конструкцій Майко мають невелике «крило» або клацання поблизу зовнішнього кутаякщо ви хочетещоб включити це, але вона повинна бути симетричною щодо дизайну на друге око.

7. Після цього ми додаємо червоний макіяж навколо очей. Перша зона навколо caruncula або внутрішнього ока поруч з носом. МАЛЕНЬКІ вниз Флік додаютьсящоб ваші очі здаються більше. Цей фільм повинен бути тільки на півсантиметра або так в довжину і, як правилоробиться з червоним олівцемочей або олівець. Наступна область навколо очей у зовнішнього кута. Невелике коло червоного кольору повинен бути намальований і пофарбований в, або з підведеннямочей або олівцемочей. Це коло повинен бути тільки один сантиметр або так в діаметрі і має починатися де середина вашої райдужки. Ця конструкція включаєяк зовнішні області століття і під і очима, але ви повинні прагнути коло з’являтися більше на верхньому столітті, де ви поставили свій невеликий олівецьочей Фліка. Більш простий дизайнщоб додати червоний олівецьочей вищеі під чорними лініями вже намальованих на, починаючи відповідно до райдужки.

8. Застосування рум’яна встановлює нарізно майко від Гейко. Гейко віддають перевагу більш тонкий зовнішній вигляд,той час як майко використовувати більш рожевими і червоними в їх зовнішньому. Цезначній мірі використовується в румянах навколо щік, таквибирайте або рожеві або червоні тонищоб хвалити ваш погляд. Багато майко коментар, рум’ян слід використовуватиобережністю, так як ви не хочете, щоб рум’яна взяти на білу основу ви клали в раніше. Ви можете покласти рум’яна на хек з пензлем, хоча червоніти щітка може бути використана як добре.

9. Заключний етап надягання Майко макіяж помада. Губна помада в стародавній Японії вперше було зроблено шляхом вилучення з червоного забарвлення сафлору, змішування його з водоюа потім зробити блиск кристалів цукру.даний час, як правилопомада наноситься за допомогою маленької пензликагуб або Бені-хека. Причиначому використовується кисть такщо майко або візажист може забарвлювати тільки частина губ в червоної помади. Це відбувається томущо губи покриті білою основиі ви можете створити ілюзію меншого розміру, Pouty губи. Це поява сходить до ранніх гейш і майко днів, так як губи виглядають більш жіночно до традиційної японської естетики. Багато рекомендацій дояк застосовуються помада ще дотримуються. Перший рік учень maikos тільки носити помаду на невеликій частині тільки нижню губу. Післяяк вони освоїли кілька методів, то maikos можуть носити як помади на верхньої і нижньої губи. Деякі майка, як і раніше тримати традиційні помаду інгредієнти і змішайте цукор в їх помади – зробити їх обличчя солодко дивитися і смак!

Якщовас є час, подивітьсяІнтернеті для онлайнуроки і крок за кроком інструкції дояк досягти вашого Майко макіяж увдома! У разіякщо ви робите, виможливохочете знатияк ви берете всі ці шари гриму знову! Є нові сумішівидалення макіяжуякі були розроблені спеціально для shironuri пасти. Багато візажисти рекомендують інші вологі серветкизняття макіяжу, хоча деякі майко поділилисящо дитяче маслом є ще одним великим засобомзняття макіяжу.

Звичайно, скільки макіяжу майко носить залежить від подіївона відвідує. Більш формальне подія вимагає більш важкого макіяжу, а також більш складних аксесуарів одягу. Судження і методи укладання викладаютьсяпротязі багатьох роківа майко є навчання, як очікуєтьсящо вони будутьзмозі зробити правильний вибір самостійноперш ніж вони закінчать. Це включаєсебе покласти на всі верстви гриму самі по собі. Багато талановитих майко є цей процес скорочується до тридцяти хвилин або менше!

Maikos зазвичай знаходяться навколо Кіото регіону, де вони продовжують давати високий клас виступів професіоналамяк вони робилипротягом сотень років. Багато maikos знайшли своє покликаннящоб продемонструвати свої традиційні мистецтва для туристів і відвідувачів, так самояк тіщо в Maikoya центрі.
Не пропустіть можливість зустрітисятаким вишуканим символом японської культури сьогодні!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.