Визначення:
Якбільшість культурних заходів, японська каліграфія або Shodo це форма мистецтваяка була розробленапротягом сотень років. Shodo безпосередньо перекладається як «шлях письма» і традиційний спосіб написання символівдопомогою чорнила опускають кисті.

Shodo

Історія:
Японська каліграфіянасправді почалася в Китаї до 600ери. Японський алфавіт, або кандзі, складається з китайських ієрогліфівколи мандрівники поділилися китайської писемності. Історики вважаютьщо це було пов’язано з поширенням буддизму в Японії. ПісляЯпонія розробила свої власні символи, званого хіраганою, Shodo розробив в свою власну форму мистецтваяк шматки поезії, філософії та інших абстрактних поняттях стали більш модними фарбувати і дисплей.

Shodo поняття і словник:
Bunchin: Вагаякі виглядають як бари затиснути паперу
фуду: Щітка з бамбука і кінський волос
хансі: Спеціальний папір використовується для запису в чорних чорнилі
хирагана: японські символиякі діють як букви алфавіту
Kanji: китайські ієрогліфиякі є частиною японського алфавіту
Сумах: Чорні чорнило
Suzuri: чорнило каміньякий використовується для створенняз чорнилом
щотощо західні глядачі не можуть осягнути, щотой час як його легше писативикористовуючи ручку або олівець,допомогою пензля чорнила або фуду писати слова або фрази включаєсебе роки і роки навчання вдосконалювати. Кажутьщо кожна людина буде «фарба» по-іншому, і людина буде «фарба» той же словорізному зза їх настрою в конкретний момент часу.

Shodo Картинащо ви можете зробити вдома:
shodo

1. Збирають чорну фарбу, білий аркуш паперу, сторінок газет і великим пензликом. Будь-яка велика кисть добре, але традиційна щітка була зроблена з бамбука і кінського волоса.

2. Подивіться на японських символівІнтернетіякі ви хочете пофарбувати. Я хотів би перевірити онлайн приклади і хороший сайтщоб почати з є http://web-japan.org/kidsweb/virtual/shodo/shodo03.html.

3. Помістіть газету під папір. Деякіяк на магнітну стрічку газети і папір вниз. Традиційно, вони були проведені вниз з bunchin або вагами у верхній частині паперу.

4. Якщо ви вирішили сісти, ви повинні сидіти прямо. Ваші ноги повинні бути на підлозі, і якщо ви можете спина не повинні стосуватися стільця. Це добре малювати стоячи, але традиційна Shodo картина має художник сидить. Ваша інша рука повинна допомогти тримати папірсих пір.

5. Тепер прийшов часщоб забрати кисть. Щітка не утримуютьсяяк нормальна ручка або олівець. Він проводиться між великим, вказівним і середнім пальцями в прямому положенні. Вона повинна покоїтися на безіменний палець і рука не повинна стосуватися паперів в будь-який час.

6. Практикуйте свої фарби штрихи в повітрі з пензлемперш ніж писати. З японськими ієрогліфами, порядок інсульту важливоі ви повинні знати порядок штрихівперш ніж почати. Ваш онлайн приклади повинні пояснитиякому порядку ви повинні робити ваші лінії або штрихи.

7. Тепер прийшов час малювати! Ви можете бути нервовоїякщо це ваш перший раз робить сьодо. Тримайте себе спокійно і приймати гладкі вдихи. Не зупиняйтесясередині ходу – він змінює спосіб фарби спадну кисті. Замістьпродовжувати йтипоки всі ваші рухи не виконуються. Це грубощоб повернутися і «підправити» вашої каліграфії або живописуяк тільки ваші штрихи закінчені.

8. Повторюйтепоки ви не задоволені своєю каліграфії картини. Це займе кілька разівпоки ви не знайомі з відчуттям рухів кисті і порядку ходу. Звичайно, ви можете почати ці кроки знову з більш складним японським характером. Є багато книг і комплектів доступніщоб допомогти вам при спробі цієї нової діяльності.

Цікаві факти про Shodo:
1. Японські студенти вивчають сьодо як предмет в школі – як ви могли б зробити під час занять почерку. Тимменше, це часто практикується в щотижневих заняттяхпочинаючи у віці трьох або чотирьох класів. Деякі діти навіть відвідувати денні клуби або заняттявихідні дніщоб вони могли вдосконалювати свої Shodo або каліграфію навички.

2. Для тогощоб вважатися професіоналом в Shodo, вам потрібно буде вивчити більш складні уроки Shodo в середній школі і старшій школі. Після цього вам потрібно буде вивчати каліграфію і сьодо в університеті. Багато фахівців говорятьщо їхня справжня навчання почалося післявони були майстриякий retaught їм основи.

3. Каліграфія або Shodo змагання стали дуже популярними в останні роки. Замість живописутой час як сидячи, групи студентів -правилодівчата – малюють позитивні повідомленнятой час як музика грає. Очки нараховуютьсяпротягом усього змаганняосновінаскільки добре вони малюють, а й наскільки добре вони це роблять музику, і як багато танців беруть участь. Творчість дивнояк кисті для цього діапазону конкуренції з вашої маленької типовими художньої кисті до швабрякі потребуютьдва або більше дівчаток малювати! Дивіться фільм Shodo Дівчатаякщо ви зацікавлені!

4. Багато самураї повинніб навчатися в цій каліграфії, а також інші, перед тимзізнаєтьсяякості істинного воїна. Інші культурні заходи включалисебе грати на флейті, виконуючи традиційну чайну церемонію і навіть флористики правильноперш ніж один вважається кваліфікованим у всіх областях підготовки солдатів.

5. Навіть якщо японські символи мають різний порядок штрихів,них також є інший спосіб читанняа також. У західних культурах, ми читаємо сторінки зліва направо. В Японії, як правильно читати справа наліво. Це так самояк вони пишуть на сторінціяк добре!

6. Якщо ви пам’ятаєте з розділу словника, японські студенти повинні вивчати два набору символів (алфавітів) називаються хирагана і кандзі. Інший набір японські студенти повинні навчитися це катакана. Ці символи використовуються тільки для перекладу «західного» слова. Уявіть собінавчання три різних набору алфавітів!

7. Shodo є важливою особливістю нового Міко і П’ятого скарб. Ця розповідь Еленор Коерр слід молодій дівчиніяка любить каліграфію, але зза травми вона не може малювати більше. Ця історія розповідає про теяк вона знаходить натхненнящоб спробувати писати і живопису знову.

8. Гразаснована на Shodo традиціях і японських народних казок було зроблено для Playstation 2, Playstation 3 і Wii. Це називається Каміі ви граєтеяк японський вовк богякий розділяє це ім’я. Okami є японським творцем богом і ви малювати “каліграфію та інші малюнки в екзистенціювикористовуючи свій фуд хвіст.

9. Хоча не зовсім Shodo, подібний стиль каліграфії набирає популярність в Японії. Sumie або мити малюнок живописці тиххто використовує свої знання каліграфіїщоб намалювати тіло дракона одним ударом кисті. Голова дракона забарвлена першим, але інша частина дракона пофарбована одним єдиним ударом – який вимагає змін в напрямку, петлі, лежить і клацання до його завершення. Це варто перевірити відео на Youtube.

10. Хороший інтернетресурсякщо ви хочетещоб продовжити свій власний Shodo подорож можна знайти на http://shodo-japan.com/. Це серія навчальних онлайн і семінарівякі допоможуть вам вивчити техніку і навичкинеобхідні для практики сьодо. Існує також розділ для покупки більш традиційних елементів каліграфії. Цей сайт заснований в Японії – але дивитися онлайн для ближчого семінару Shodo як є сотнівсьому світу!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.