Визначення:
Ікебана це мистецтво флористикиякий берепочаток у Стародавній Японії. Це практикується як мистецтводе квіти і інші природні елементи розміщені таким чином, щоб втілити гармонію, мир і красу.

Ikebana Nippon

Images:JNTO

Ikebana Nippon

Moribana Style Ikebana

Heika Style Ikebana

A post shared by 노지은 (@mariposa.studio) on

Ikebana

Історія:
Само слово ікебана означає «живі квіти розташовані» або «даючи життя квітів» англійською мовою. Ця культурна діяльність має витоки в буддійських храмахяк квіти були використані для пропозицій ще в сьомому столітті. Додавання листя та інші природні елементи в ікебани згадуються як ідея від іншої японської релігії сінто. Синтоїзму вважаливсі природні елементияк красиві і духовні,не тільки квіти. Ікебана став художній стиль в своєму власному праві в п'ятнадцятому столітті буддійські ченці почали вчити інших правил їх флористики для тогощоб іншіщоб створити механізмсамі. В результаті була сформована Ікебана школа, коженмає свій власний відмітний стиль і стиль. Домовленості квітка стала символом образотворчого мистецтва в будинках аристократичної. Саме в цей часщо стилітакі як nageire були пов'язані з іншою монопольної культурною діяльністюяк чайна церемонія і поезія Хайки. В наш час, інші художні та дизайнерські стилі і методи вплинули ікебану, але основні принципи залишилися ті самі. Найбільш важливим з них є тещо ікебана досі розглядаєтьсяякості духовного пошуку, допомагаючи об'єднатиприміщенні івідкритому повітрі.

ikebana

Ікебана Словник:
Іки: Японський естетичний елементякий переводить до «рафінованої» унікальності.
Moribana: Популярний стиль ікебанищо перекладається як «звалив». Квіти і інші елементи розміщені в невеликих, дрібних контейнерах.
Nageire: Інший популярний стиль ікебанищо перекладається як «викинутий в». Природні елементи організовані в високих вазах.
Рикка: Традиційний стиль ікебанищо перекладається як «стоячі квіти». Цей стиль використовує сім філій представляють природні сцени.
Шок: тип ікебаниякий втілює вдуховний світ.
Шин: Філіяякий представляє небо і є важливим елементом в Шоку ікебани.
Soe: філіяякий представляє людина і є важливим елементом в Шоку ікебани.
Tai: Гілкаяка представляє землю і є важливим елементом в Шоку ікебани.

Ікебана елементи:
Ікебана сильно відрізняється від інших видів квіткової композиції в західних країнах. Квіткова композиція на Заходіскладається з організації квіти та інші елементи рослин симетрично в посудині. Ікебана принципово відрізняється зза його більш високе прагнення розвинути близькість з природою в процесі створення. Ось елементи дизайну Ікебана бере до уваги:
• Мінімалізм: буддійські ідеали мінімалізму лежать в основі ікебани. Природні елементипоставлені в домовленості, як скульптури і повинні кожен мати мету. Наприклад, листи повинні бути обраніяк вони доповнюють один з одним і зі стилем готового дисплея в цілому.

• Форма і лінія: Цей елемент також має зв'язки з буддизмомяк всі форми і лінії повинні бути поміщені в природному вигляді позиції. Наприклад, вертикальні механізми часто з гілкамиякі пропонують жорсткі, прямі лінії. Це втілюєсилидереві в і жорсткість. Косий стиль розташування зроблено з м'якими елементами, включивши квіти і травиякі ростуть косі вниз. Це також дає відчуття руху і благодаті.

• Структура: Багато традиційні Японські квіткові композиції засновані на різнобічний трикутнику. Точки трикутника, як правилозроблені з гілками або гілками. Популярний стиль називається Шоку приймає це один крок вперед, оскільки механізми цього стилю представляють духовний світ з його використанням структури. Найдовша гілка або квітка в пристрої називається гомілкою, і це є небо. Середня гілка або квіти, SOE, являє собою людина, і найкоротшу гілка або квіти, Тайт, являє собою землю.

• Форма: Остаточний дизайн квітів та інших рослинних елементів повинні бути «знайдений» при розміщенні, а не планується і примусово. Кажутьщо ви повинні знайти тещо «вже є» в квіти, гілки та листя ви вибрали. Типова конструкція ікебана підкреслює асиметрію і недосконалістьрахунок використання вільного простору, нерівних чисел і мінімальною кількістю квітів.

• Естетика: Загальне відчуття пристрої повинні втілювати традиційні японські цінності. Спосіб описати це ики або «витончена унікальність». Стильякий пояснює це Рикк або стиль "стоячи квіти. Цей стиль використовує сім гілокщоб зробити або представляти красу природних ландшафтівтакіяк пагорби, водоспади і долини в їх механізмах.

• Людство і мовчання: Ікебана називається також втілення творця аранжування в. Вона відображає настрій творця і приватне подорож з природою. Стиль Я думаювтілюєце один з пристроєм moribanaякий використовує неглибоку чашу вона розташована в якості відображає басейну. Нарешті, приймаючи участь в ікебани ви не повинні говорити. Цей процес повинен бути медитативної діяльністюде ви зосереджені тільки на природних елементах, що складаються перед вами.

Цікаві факти про ікебани:
1. Там знаходяться тисячі ікебани шкіл в Японії,з найбільш відомими будучи Ікенобо школою, почалися в Choho-дзі в Кіото. Він з тих пір поширилися глави в усьому світі, аостанній час виріс включити більше 60 000 вчителів в різних країнах. Ікебана по, як і раніше дуже популярний в своїй рідній країніяк це практикується приблизно15 мільйонів чоловікрік, багато з яких є молоді жінки.

2.той час як багато жінок практикують ікебану, також культурна діяльністьяка історично практикується чоловіками. Насправді, самураї повинніб вчити флористики, а також інші важливі культурні заходи, перед тимзізнаютьсяякості істинного воїна.даний час існує декілька провідних чоловічі Ікебана майстрівніж жінки.

3. Сучасні стилі і методи змінияк ікебана механізми разом узяті. Одинтакого майстраякий охопив нові стилі є Techigahara Софиякі використовували гіпс, пластик і навіть став в його ікебани. Він заснував Sogetsu школутакйого ідеали експериментування практикується новими студентиа також.

4. У додатку до ікенобо школі, дві інші відомі шкіл є Sogetsu школа і школа Охара. Ці дві школи є більш сучасними, коженяких навколо приблизно століття. Sogetsu школа і Охара школа були засновані ікебани майстрівякі хотіли включити більш популярні західні елементи.

5. Якщо ви відвідувати клас розташування ікебани, деякі з класівви повинніб взяти використовують ножиціщоб правильно обрізати різні рослини, згинаючи гілкищоб вони не ламаються або виглядати неприродно, вибираючи квіти символізують традиційні елементи, що ідентифікує відповідна ваза або чаша для вашої організації і навчанняяк зберегти свої природні елементияк свіжіякможливо.

6. Є ікебани розташування дисплеївде ви можете побачити експерти продемонструвати свої здібності і методу. Багато з цих виставок є про «дружбу через квіти»а не конкуренціїіяк відомов Японії, а такожінших країнах. Є також щорічні влаштовуючи змагання в Японіїде майстри змагаються. У цих змаганнях, майстри мають ті ж обладнання, квіти і рослиниале повинні використовувати свій особистий смак і досвід в створенні різних механізмів.

7. Ікебана доступна для студентів через після шкільних класів і клубів для тиххто хоче вчитися. Ікебана також регулярно проявляється через «як - до» відео і на японських телевізійних шоу. Однимтаких шоу Seikei Bijin або штучна краса, телесеріал драмияка має майстер ікебани як чоловічий характер і любовний інтерес.

8.той час, як не ікебана, споріднена культурна діяльність з Японії називається кодо. Це традиційне мистецтво аромату і використання пахощів. Ця практикаяк правиловивченаякщо японська жінка хоче вважатися рафінованими, порядікебаной і традиційної чайною церемонією. Це ще один краватку до ікебанияк деякі з квітіввикористовуваних в пристроях, також популярні пахощі аромати.

9. Ще одна японська культурна діяльністьяка має зв'язки з квітів Бонсай вирощування. Це мистецтво вирощування невеликих дерев зокремаформи для тогощоб продемонструвати свою красу і природну грацію. Багато естетика знайдені в ікебана ікебани також важливі в Бонсай зростання.

Хороший інтернетресурсякщо ви хочетещоб продовжити своє власні ікебани подорожі знаходиться в https://www.ftd.com/blog/design/ikebana. Цей сайт має крок за кроком підручникомщоб допомогти з навичками і методамиви повинні зробити свою власну квіткову композицію. Тому що є також ікебани вчителівсьому світу, ви можете знайти кваліфікований інструктор поручвамиякщо ви будете шукатиІнтернеті. Почніть дивитися на http://www.ikebanahq.org/index.php. Нарешті, є багато Youtube відео і вебсторінкищоб допомогти вамякщо ви хочете практикувати це мистецтво в домашніх.

Ikebana

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.