Визначення:
вагасі традиційні японські солодощі, які часто подаються з зеленим чаєм. Вони, як правилозроблені з бобової пастою і фруктами. Вагасі солодощі бувають різних кольорів, форм, текстур і інгредієнтів, і деякіних доступні тільки в певні сезони або регіонах Японії. Кожна цукерка має інший спосіб приготування і консистенцію.

Dango

dango

 

 

Daifuku

Sweet Bean Paste in Race Cake

 

Dorayaki

とらや工房

 

Manju

練り切り Nerikiri & 饅頭 Manju (Japanese Sweets)

 

Monaka

DSCN2412

 

Namagashi

*

Taiyaki

たい焼き

 

Yokan

20170701_8681_maru

 

Nerikiri

Kyoto, Wagashi journey

Ohagi

DSC_0925

Sakura-mochi

SAKURA MOCHI

Chimaki

Gion Matsuri Sweets: Hoko Chimaki  ~ Azuki bean in kudzu mochi and wrapped by bamboo grass! Yummy #mizumushikun #kyoto #gionmatsuri #matsuri #sweets #japanesesweets #wagashi #yummy #yum #azuki #azukibean #cool #kudzu #bamboo #grass

Kashiwa-mochi

かしわ餅 kashiwa mochi

Rakugan

Rakugan

Sembei

Sakura sembei

Okoshi

Публикация от @huffnpuffhawaii

Kusa-mochi

akebono daifuku

Kasutera (Castella)

福砂屋 五三カステラ

Kompeito

konpeitou on pink cloth

Ama-natto

Black Soybean -Amanatto & Bannoo Charcoal coating-

Karinto

karinto / かりんとう

Daigaku-imo

September 2010

Історія:
вагасі були важливою частиною японської культурипротязі сотень років. Ще в Стародавній Японії, фрукти та горіхи вважалися кондитерським самсобі. Під час Нара період (710 – 784 н.е.), вплив з Китаю побачив переробку зерна в солодкі частування. Моті (м’який рисовий пиріг) і данго (рисові галушки) і походять з цієї епохи і в основному використовувалися для релігійних церемоній. Японські кондитерські вироби змінилися назавждиколи цукор став імпортом скріпок в Японію близько 1350 AD. Цукор прийшов від португальських торговців, які навіть поділюваних деякі з їх підсолодженою їжі. Португальські солодощі були змінені на тещо було відомо як nanbangshi. Зза високу вартість цукру і сезонних фруктів, кондитерські вироби були зарезервовані для дворянства і аристократії. Це булоколи процес переробки цукрусирцю в вигляді штрафу wasambonto цукру був збудований. Як цукор став дешевше і популярність благородних переживаньтаких як чайна церемонія стала більш доступною для нижчих класів,більше людей можуть дозволити собі з’їсти ці делікатеси. Це створило ринок для виготовлення кондитерських виробів з ніжними і привабливими конструкціями, особливо в Кіото. Коли більше європейські трейдери прийшли в період Мейдзі, були введені західні торти і льодяники. Саме в цей час, коли японські солодощі стали офіційно відомий як вагасі. Практика створення вагасі продовжує сьогодні з сумішшю традиційних інгредієнтів і способів приготування і сучасних методів і стилів.

Види вагасі:
вагасі приходять в широкому діапазоні, але найбільш визнані види є:
•Daifuku: Вологі солодощами, які в невеликій формі кулі. Вони зроблені з м’якого пирога рису або мокко. Вони мають начинкуякі, як правилосолодка бобова паста. Вони покриті з легким напиленням картопляного крохмалющоб тримати їх злипання. Популярні Daifuku варіанти включають полуниця, солодкі боби і морозиво. Daifuku повинні бути з’їдені в той же деньяк покупкиоскільки вони стають жорсткимиякщо залишилися.
Strawberry daifuku

•Dango: Це може бутиЯпонії найулюбленішим і відомим вагасі. Вони маленькі галушки з рисового борошна, які пропарений. Вонияк правилоподаєтьсярожні три або чотири до палиці і увінчаний солодким соусом або пастоюбобів. Данго прийти в багатьох варіаціях смакузалежності відщо тісто покрите. Ці вареники іноді додають в інші десерти. На додаток до цього, також солоні дангоякі покриті тонким шаром з соєвим соусом перед приготуванням.
Dango

•Dorayaki: Кондитерський з солодкої начинки бобів затиснутою між два млинцем – як пиріжки. Сучасні варіації можуть містити інші наповнювачі, такі як збиті вершки, заварний крем вершки і зелений чай ароматного крему.
Dorayaki 铜锣烧

•Higashi: суха солодкаяка була формують в невелику форму, традиційно квадрата. Це зроблено з рисовим борошном, крохмалем і цукром wasambonto. Це солодке користуютьсяяк вона розчиняєтьсяякщо покласти в рот. Багато виробників цього солодкого зроблять п’ять різних видів цього солодкогоякі зазвичай можна придбатиштучної упаковці. Кожні різні Higashi матимуть різний смак, колір і формущоб вибрати з символізують щасливий номер п’ять.
Higashi

•Манжу: Невелика булочка, яка заповнюється з бобової пастою або інший солодкою начинкою. Вони, як правилоприготований шляхомпару або запечені. Вони перші форми у вигляді кола з гладким зовнішнім шаром, але запечені версії в різних формах стаютьбільш популярними. Найбільш відома форма мандзю є тещо риби.
Manju

•Monaka: Кондитерський з заповнення променевої квасолі затиснутого між двома пластинами. Вони зроблені з клейкого рису і створити бутерброд з бобом начинкою всередині себеяк варення. Monaka зазвичай формують в формах квітівтаких як вишні, хризантеми, і сливи. Є багато дуже відомих monaka спеціалізованих магазинів в Японіїоскільки вони, як правилоїдять в святкових заходах.
Monaka

•Namagashi: Ці солодощі найдорожчі і барвистіяк вони є типовими солодкий з’їдено на знаменитій японської чайної церемонії. Вони зроблені в діапазоні формвключаючи квіти, листя, плоди та спіралей.той час як вони поділяють типові інгредієнти борошна, яйця, боби і цукор, вони більш м’які і податливийніж інші вагасі солодощі. Це томущо вони вважаються «мокрою солодкий»оскільки вони не пекли.них є мармелад або підсолоджений бобова паста всередині них. Вони розробленіщоб висловити елегантність і рясні пам’ятки чотирьох сезонів. Різновиди namagashi змінюються досить регулярно і повинні бути з’їденіяк тільки вони куплені.
kiku (chrysanthemum) namagashi

•Oshiruko: солодкий супзробленийдопомогою киплячої квасолі адзукі з wasambonto цукромякий може бути поданий або нагрітим або охолодженими. Суп має шовковисту гладку текстуру і м’який смак. Це, як правилоподається з данго на поверхні рідини. Ці солодкі рисові борошняні галушки.
Oshiruko

•Taiyaki є рибавигляді закускою з клярі подібно млинці і традиційно був заповнені з солодкою бобової пастою. Хоча пізніші шпаклівки включають заварний крем, шоколад або сир. Taiyaki найкраще є гарячий від гриляколи тісто ще хрустке.
TAIYAKI

•йокан: Найстаріший тип вагасі солодкого. Це бар загущенного солодкий бобової пасти зроблені з квасолі адзуки, що надає йому темний колір. У доповненні до адзукі колишнім людям, yokenяк правилозроблений з цукру і агар-агар (японське желе). Додаткові інгредієнти можуть бути включені в конкретні сезони або досвід на увазі, наприклад, зелений чай, квітковий екстракт, подрібнені горіхи, фрукти, інжир і солодка картопля. Деякі йокан барі не здійснено з квасолею адзуки і мають більш світлий колір. Це солодке вважається корисним для активних людейтак якнизькимжиру і високим вмістом цукру робить його ідеальним як бар енергії.
Mizu-yokan.

•Zengetsu: Zengetsu означає спадаючий місяць. Це складені млинці з борошна і яйця з променистою квасолею і наповненням сиропу пасти. Сироп на вершині повинен символізувати хмарищо zengetsu місяць визирає з. Деякі виробники включають імбирщоб додати аромат солодкого.
Geppei

Дегустаційний вагасі:
У перший раз ви смак вагасі, ви можете виявитищо незвичнояк цевідміну від західних солодощівякі підкреслюють нудотний смак. Вагасі зазвичай мають більше смаків і текстур. Ось кілька порадколи їсть вагасіякі центр на п’ять органів почуттів.
1.Підперше, спробувати привернути вашу почуття звуку. Постарайтеся з’ясувати ім’я солодкого ви їсте. Багатоних мають поетичні назвитакі як Мійо НЕ Хара (міцний світу), Kogane giku (ВС залитої хризантеми) або Goshiki Іто (теми в п’яти кольорах).

2.Далі це почуття зору. Зверніть увагу на форму, колір і дизайн і знаходитьсямежах вашої вагасі.правилоце означає японський характер або поточний сезон в деякому роді. Історично вони були написані про в японській літературі, живописі і текстилю. Ці історичні традиції сьогодні впливають на проекти вагасі, хоча деякі включають інші сучасні методи приготування їжі і тенденцію.

3.або вологість крихкість один відчуває, приймаючи шматок вагасі підхоплюється дотик. Багато виробників намагаються створити відчуття з рукою і ротом. Деякі вагасі досить м’які і податливіякий дуже відрізняється від західних кондитерського. Різні текстури слід вказатищо він свіжий і зроблено з високоякісними інгредієнтами.

4.Багато японських солодощі мають тонкий аромат. Натуральні інгредієнти в вагасі створюють найтонші ароматів і повинні підвищити свій смакне будучи переважною. Це відбувається томущо більшість вагасі подаються з чаєм і призначеніщоб доповнити цей досвід. Деякі вагасі аромати сильнішеколи ви взяли невеликий шматочок.

5.нарешті, найбільш важливим є відчуття смаку. Будьте готовіщо деякі вагасі більш пікантні, терпкий або гіркий смакніж нудотно солодкий. Хоча загальний смак не звичайний, смак не повинен бути надто гнітючимиале тонко. Пам’ятайтеце повинно бути прийнято з японським чаєм, і після декількох ковтків, ви можете помітитищо післясмак змін вагасі. Спробуйте з’їсти солодке в невеликих укусівщоб насолодитися смаком.

6.Ви не можете знайти улюблений солодкий перший раз навколо. Краса вагасі, що існує так багато видів, смаків і конструкцій на вибір – і деякі зміни зза тогощо час року це! Продовжуйте пошукпоки не знайдете тойякий підходить вам і чай краще.

Цікаві факти про вагасі:
1.Якщо ви не живете в Японії, багато азіатських продовольчі проходах або продовольчі магазини несуть вагасі солодощі. Якщо ви отримуєте можливість відвідати Японію, ви знайдете вагасі майжекожному продуктовому магазині. Окремі кафе, магазини, храми і їжа коштує також продають спеціальні солодощі, які добре відомі. Це відбувається томущо їх вагасі були зроблені в конкретному регіоні історично, зза особливий сезон або свято або інгредієнтіввони використовують. Вам доведеться зробити деякі подорожіякщо ви хотіли б спробувати деякі унікальні делікатеси вагасі в багатьох регіонах Японії.

2.Найбільш відоме місце для великого діапазону вагасі цукерки торгова вулиця Накамісе в Асакуса, Токіо. Це 250 метр торгова вулиця за межами Храму Сенсодзі була приблизно з 17го століття.

3.Один з найдорожчих брендів вагасі є Toraya. Ви знайдете ці солодкі магазини в Токіо та Кіото. Цей бренд має довгу історію як засновник, Enchu Курокава, служив вагасі солодощі знаті,тому числі імператриці Meisho. Записи датовані ще в 1635 AD показати Enchu було двадцять видів солодощівщо він буде продавати аристократ в Кіото.

4.Для тогощоб вважатися професійним шефкухарем в вагасі, вам потрібно буде вчитися протягом дванадцяти років. Є вагасі школиякі навчать вас про різні інгредієнти і методахнеобхідних для створення цих солодощів.

5.Toraya галерея в Кіото знаходиться музей з історії вагасі. Малоє картини і записщо документує різні солодощі, а й посуд і упаковкипротязі всієї історії і різних регіонів Японії. Найбільш захоплюючі дисплеї є тіякі показують зміни в конструкції вагасі і інгредієнтівпротязі століть. Що є настільки захоплюючим, що солодощі на дисплеї моделіале РЕАЛЬНІ солодощі. Куратор музею перевіряє їх кожен день і замовлення більшеколи солодощі більше не можуть бути на дисплеї.

6.вагасі міг би зовсім іншийякби не було японських буддійських ченцівякі були першими кулінари цього солодкого. Ченці, які побували в Китаї було заборонено їсти м’ясо і китайські варіанти ранніх солодощів входять печінку риб і інших тварин. Вони змінили рецепт до променевої квасолі пасти, яка входить в більшість вагасі солодощів сьогодні.

7.В Японії їдять вагасіяк вважають, корисніздоров’я. Як вона має менше оброблених інгредієнтів, ці цукерки мають більш низькі калорій і дуже мало цукру. Багатотакож не мають ніякого жиру і повні білка. Якщо ви їсте вагасі зроблений з адзукі бобами, боби кажутьщоб допомогти знизити кров’яний тиск, сприяє травленню і допомогти відновленню від втоми.

8.Ви повинні розглянути чай ви п’єтеколи плануєте з’їсти ваші вагасі солодощі. Тонкий чай або usucha слід пити з сухими солодощамияк Higashi. Thicker чай або omogashi слід пити з вологим вагасі. Це має гарантуватичай і кондитерські вироби доповнюють один одного.

9.Wasambonto цукор високої якості інгредієнтів, хоча найдорожчий цукор називається Suiko wasambonto цукру. Цей цукор має зв’язку царственогояк імператриця Suiko дала їй ім’я цього цукру. Вона царювалапротягом 7століттяяк імператриця регент.

10.Багатьох видів вагасі стали популярні в Японії і за кордонтому що вони були з’їдені на японських телевізійних шоу. Dorayaki є улюбленою закускою Doraemon, популярного персонажа анімеякий робот собака. Ando Нац драма серіяде французький кухар стає вагасі учень. Нагіса це аніме персонажякий любить Dango в Clannad. Вона має дуже мило пісню під час фінальних титрів все про данго солодкий. Не дивитися будь-якого з цих шоу з порожнім шлунком!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.