Визначення:
Origami, можливо, найвідоміший з усіх культурних заходівЯпонії. Це практикується як мистецтводе папір складенащоб створити діапазон формвключаючи тварин, квіти або людей.

Історія:
У шостому столітті, документ був введений в Японії із Кореї та Китаю буддійських ченців. Це було дуже дорогоі вперше було зроблено з рослинними волокнами. Тільки спеціальні свята або церемонії були прикраси орігамі. Ранні традиції з орігамі включають робити метелики для традиційних японських весіль і спеціальних форм орігаміякі супроводжували дорогі подарунки для удачі. Незабаром це стало національним минулим часом і в даний час практикується в усьому світі.
origami

Origami Vocabulary:
Ханси: Папір ручної роботи

Origamiщо ви можете зробити вдома:
1. Зберіть папірорігамі (і лінійкоюякщо ви новачок). Звичайний папір добре, але ви повинні переконатисящо він знаходиться в формі квадрата. Чим більше площа, тим легше буде складаний. Ви можете знайти папірорігамі в більшості магазинів ремесла і ви це тонше і гнучкіше. Крім, часто можна знайти більш традиційно оформлений документІнтернеті.

2. Є інструкції готові для дизайну орігаміякий ви хочете скинути. Я хотів би перевірити онлайн прикладитакі як http://www.origami-instructions.com/. Ці кроки збираються змалюватияк складати в вентилятор орігамі.

3. Почніть з білою стороною паперу складаний вгору. (Якщо ви не маєте кольорову папірець, ви можете зробити свій дизайн перший і потім продовжити з інструкціями.) Складіть уздовж нижнього одного сантиметра в ширину. Якщовас є лінійка, ви можете натиснути сильніше, запустивши лінійку уздовж пресованих країв.

4. Переверніть папір так заповнені якимось кольором тепер відображається. Чи не розкриватися свій новий клапан.

5. Fold уздовж нижнього одного сантиметра в ширину знову. Це буде простішеяк більш рання складка буде створити керівництво для вас слідувати. Якщовас є лінійка, ви можете натиснути краю знову.

6. Фліп папери зновутак що біла сторона показана. Знову складіть іншу лінію.

7. Переверніть до декорованого знак не показаний. Складіть ще одну лінію. Продовжуйте повторювати ці крокипоки всі сторінки цілком складені в смугу.

8. Навколо знака один сантиметр з боку, зробити новий раз.забувайте використовувати лінійкуякщо ви хочете. Якщо ви робите це з дитиною, вонияк найближчий кінець стрілки скобами.

9. Відкрийте кожну сторонутак що створюється ваш шанувальник!
Origami

Цікаві факти про Origami:
1. Орігамі стилі і методи продовжують розширюватися. Більше стилів з більш твердими методамиякі стали популярнимиостаннійвключаютьсебе складні орігамі, математичні орігамі, модульне орігамі, мокре складання орігамі та орігамі мозаїк.

2. Сьогоднішнє обличчя орігамі Yoshizawa Akira. Він є визнаним гросмейстером орігамі і батьком сучасних творчих орігамі. Він відомий сплаву геометрії і мистецтва разом. Yoshizawa був самоуком і став цікавитися в орігаміколи дівчина дала йому паперовий корабликколи він був дитиною.

3. самураї в Японії буде дарували один одному подарунки орігамівідомі як носи. Вони взяли форму риби зі шматочків паперускладенібагато разів, і вважалися хорошою лексемою удачі.

4. Існує японська казка дружинщо якщо скласти тисячу паперових журавликів, то може бути надано бажання. Існує красива історія про дівчинуімені Садакоякий намагався зробити це післявона захворіла. Якщо ви хочетещоб прочитати історію Садако Садако і тисяча паперових журавликів є книга Еленор Коерр.

5. Найбільший орігамі кран мав розмах крил близько 82 метрів або 268 футів і 10 дюймів. Багато маленьких сторінок орігамі були склеєні разомщоб зробити один папірецьщо виміряний 100 метрів на 100 метрів. Ця запис проводяться по Peace Шматок проекту в Університеті Хіросіми Суду в Хіросімі, Японія.

6. Від найбільших до найменших! Маленький орігамі кран був зроблений з паперуяка мала розміри 1 міліметра до 1 міліметра. Доцент Watanabe необхідно використовувати мікроскоп і швейну голку для тогощоб зробити кран! Він завершив цей запис на Нигатив університет, Японія.

7. Найдовша гірлянда зроблена із заходів орігамі на 7000 метрів! Це 4,3 миль! Вона була створена в Хіросімі спецшколі підтримки в Японії.

8. Хоча не зовсім орігамі, інший культурний папір судно з Японії називається Кірігі.той час як ориги роблять його форму шляхом складання тільки Кірігі включаютьсебе різанняа також. Більш складні форми і мистецтво з негативним простором можуть бути створені. Цімистецтва є більш тонкиминіж орігамі і, безумовноварто подивитися.

9. Сучасна спина на формі орігамі мистецтва з’явилася з орігамі спливаючих конструкціями. Це була створена Масахиро Чатані в 1980х роках, і він і Кейко Накадзава є багато книгякі демонструють блиск і красу в цій новій формі мистецтва.

10. Хороший інтернетресурсякщо ви хочетещоб продовжити свій власний шлях орігамі знаходиться на http://www.origami-instructions.com/. Це серія навчальних онлайн і семінарівщоб допомогти з етапами і методамиякі необхідно зробити орігамі. Є також тисячі Youtube відеощоб допомогти вам.
Origami

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.