تعریف:
اوریگامی احتمالا شناخته شده ترین فعالیت های فرهنگی ژاپن است. این به عنوان یک هنر است که در آن کاغذ برای ساختن شکلهای گوناگون از جمله حیوانات، گلها و مردم ساخته شده است.

تاریخ:
در طول قرن ششم، مقاله به ژاپن از کره و چین توسط راهبان بودایی معرفی شد. این بسیار گران بود و برای اولین بار با الیاف گیاهی ساخته شد. فقط تعطیلات خاص و یا مراسم عروسی دکوراسیون اریگامی بود. سنت های اولیه با اریگامی شامل ساخت پروانه ها برای مراسم عروسی سنتی ژاپنی و اریگامی های ویژه است که هدایای گران را برای موفقیت به همراه می آورد. به زودی این زمان گذشته ملی شد و در حال حاضر در سراسر جهان تمرین می کند.
origami

اوریگامی واژگان:
هانس: کاغذ دست ساز

اوریگامی که می توانید در خانه انجام دهید:
1. کاغذ اریگامی خود را جمع آوری کنید (اگر شما جدید هستید حاکم). کاغذ عادی خوب است، اما شما باید مطمئن شوید که آن را به شکل یک مربع است. مربع بزرگتر، تاشو راحت تر خواهد بود. شما می توانید کاغذ اریگامی را در اکثر فروشگاه های صنایع دستی پیدا کنید و شما آن را نازک تر و انعطاف پذیر تر خواهید کرد. متناوبا، شما اغلب می توانید کاغذ سنتی تزئین شده آنلاین را پیدا کنید.

2. دستورالعمل هایی را که برای طراحی اریگامی آماده می کنید آماده می کنید. من نمونه های آنلاین مانند http://www.origami-instructions.com/ را بررسی می کنم. این مراحل به شما نشان می دهد چگونه یک فنر اریگامی را بارگذاری کنید.

3. با سمت سفید کاغذ تاشو را به سمت بالا بکشید. (اگر شما یک قطعه کاغذ رنگی نداشته باشید، ابتدا می توانید طرح خود را قرعه کشی کنید و سپس با دستورالعمل ها ادامه دهید.) در عرض یک سانتیمتر عرض قرار دهید. اگر شما یک حاکم داشته باشید، می توانید با اجرای خط کش در امتداد لبه های فشرده، سخت تر فشار دهید.

4. کاغذ را به طوری که صفحه رنگی در حال حاضر نشان داده شده است، لمس کنید. فلاپ جدید خود را باز نکنید

5. در پایین پایین یک سانتی متر عرض را دوباره ببندید. این کار ساده تر خواهد بود زیرا پیش از آن یک راهنمای برای شما ایجاد خواهد کرد. اگر شما حاکم هستید، می توانید لبه ها را دوباره فشار دهید.

6. کاغذ را دوباره بچرخانید تا طرف سفید نمایش داده شود. باز هم یک خط دیگر باز کنید

7. تا زمانی که علامت تزئین شده نشان داده شود، تلنگر بزنید. خط دیگر را پوشانید این مراحل را تکرار کنید تا تمام کل صفحه به یک نوار برسد.

8. حدود یک علامت یک سانتیمتر از طرف، یک بار دیگر ایجاد کنید. به یاد داشته باشید اگر میخواهید از خط کش استفاده کنید. اگر این کار را با یک کودک انجام می دهید، آنها نزدیک ترین پایان به فلش استاپل را دوست دارند.

9. باز کردن هر طرف به طوری که طرفداران شما ایجاد شده است!
Origami

آمار جالب درباره اوریگامی:
1. سبک و تکنیک اوریگامی ادامه دارد. سبک های بیشتر با تکنیک های سخت تر که اخیرا تبدیل به محبوب شده اند، اریگامی پیچیده، اریگامی ریاضی، اریگامی مدولار، اریگامی و الیگامی و الیگامی تزیین شده است.

2. چهره امروز از اریگامی Yoshizawa Akira است. او بزرگترین استاد اریگامی و پدر اریگامی خلاق نوین است. او برای همجوشی هندسه و هنر شناخته شده است. Yoshizawa خود آموزش داده شد و علاقه مند به اریگامی زمانی که یک دختر به او کاغذ قایق هنگامی که او یک کودک بود.

3. سامورایی در ژاپن به هدایات اریگامی دیگر به نام اسحاق داد. اینها ماهی ها را از تکه های کاغذ چند بار برش دادند و یک نشانه شانس خوب در نظر گرفته شدند.

4. داستان زنان ژاپنی وجود دارد که اگر شما یک هزار جرثقیل کاغذی را پوشیدید، می توانید آرزو کنید. یک داستان زیبای یک دختر به نام ساداکو وجود دارد که سعی کرد پس از آنکه بیمار شد، این کار را انجام دهد. اگر بخواهید داستان ساداکو را بخوانید، ساداکو و هزاران مقاله جرثقیل یک کتاب النور کورر هستند.

5. بزرگترین جرثقیل اریگامی دارای بال های بالایی از 82 متر یا 268 پا و 10 اینچ بود. تعداد زیادی از صفحات اریگامی کوچک برای ساختن یک قطعه کاغذ که 100 متر با 100 متر اندازه گیری شده بود، با هم چسبانده شدند. این رکورد توسط پروژه صلح قطعه در دانشگاه هیروشیما شودو در هیروشیما، ژاپن برگزار می شود.

6. از بزرگترین تا کوچکترین! کوچکترین جرثقیل اریگامی از کاغذ ساخته شد که ابعاد 1 میلیمتر با 1 میلیمتر داشت. استاد Watanabe نیاز به استفاده از یک میکروسکوپ و دوخت سوزن به منظور ساخت جرثقیل! او این رکورد را در دانشگاه نیگاتا ژاپن تکمیل کرد.

7. طولانی ترین ارغوانی ساخته شده از اقدامات اریگامی در 7000 متر ساخته شده است! این 3،3 مایل است! این توسط دانشکده پشتیبانی ویژه هیروشیما در ژاپن ساخته شد.

8. در حالی که دقیقا نمی شود اریگامی، یک جعبه هنر فرهنگی دیگر از ژاپن کوریگامی نامیده می شود. در حالی که اریگامی تنها با تکیه بر اشکال شکل می گیرد، کوریگامی نیز شامل برش می شود. اشکال پیچیده تر و هنر با فضای منفی می تواند ایجاد شود. این آثار هنری ظریفتر از اریگامی هستند و قطعا ارزش نگاه کردن دارند.

9. یک چرخش مدرن در مورد هنر هنری اریگامی با طرح های ظریف اریگامی ظاهر شده است. این توسط Masahiro Chatani در سال های 1980 ایجاد شده است، و او و Keiko Nakazawa کتاب های بسیاری را نشان می دهد درخشش و زیبایی در این شکل هنری جدید است.

10. اگر می خواهید در سفرهای اریگامی خود ادامه دهید، یک منبع آنلاین خوب در http://www.origami-instructions.com/ یافت می شود. این مجموعه ای از آموزش های آنلاین و کارگاه های آموزشی است که برای کمک به مراحل و تکنیک های مورد نیاز برای ساخت اریگامی ها کمک می کند. همچنین هزاران فیلم یوتیوب برای کمک به شما وجود دارد.
Origami

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.