انتشار اخبار

OSAKA، Japan، Aug. 22، 2017 /
Maikoya Osaka / – مایکویا اوزاکا، محل برگزاری سمینار فرهنگی ژاپن در سطح بالا، اخیرا نخستین کافه و رستوران گیشا در اوزاکا را معرفی کرد. در اینجا، بازدیدکنندگان میتوانند در هر زمان سال، ملاقات و گفتگو با یک گایشی شاگرد داشته باشند. این ساختمان بر روی اموال ساخته شده بود که یک خانه واقعی گایشی تا اواسط دهه 1980 ایستاده بود. مایکویا اوزاکا در شینماچی واقع شده و در مرکز منطقه ای قرار دارد که به عنوان یک مرکز سرگرمی خدمت کرده و در طول دوره ادو دارای بسیاری از خانه های گیشا بود.

مایکویا اوزاکا ارائه می دهد. یک کافه با محصولات ویژه مانند بستنی طلایی و پوسته طلایی ظریف که ساندویچ گوشت گاو کبو را پوشش می دهد وجود دارد که هزینه آن 300 دلار است. این غذاها توسط یک گایشی که بازدید کنندگان می توانند با آنها گپ و گفتگو کنند، خدمت می کنند. در برخی مواقع روز عملکرد کوتو یا shamisen زنده وجود دارد. بازدیدکنندگان همچنین فرصتی را برای شرکت در مراسم چای که توسط یک گایشی انگلیسی صحبت می کنند، تهیه می کنند.

برای بسیاری از کسانی که به ژاپن سفر می کنند، یکی از آرزوهای درخشانترین است که در واقع گایشی است. گیم ها امروزه معمولا شبکه ها را بسته اند و فقط تعداد کمی از افراد بسیار خوش شانس و یا بسیار به هم متصل می توانند این جهان مرموز را ببینند. مایکویا اوزاکا قصد دارد جهان منحصر به فرد گایشی را به افرادی که از همه پیادهروی می کنند باز کنند و نه تنها در مورد گایشی، بلکه در مورد هنرهای سنتی و صنایع دستی ژاپن که در منطقه گیلان واقع شده اند، تدریس کنند. این شامل مراسم چای، رقص ژاپنی، خوشنویسی و کلاسهای پخت و پز ژاپنی است.

مراسم چای گیشا در مایکویا اوزاکا

Miho Hirata، که مدیر مایکو کافه می گوید، “تعریف حقیقی از گایشی” هنرمند “است (گای: هنر، س: سازنده). گایها باید در هنر و صنایع دستی سنتی ژاپن، مانند مراسم چای، قرار دادن در یک کیمونو، بازی کردن shamisen، انجام دادن گل و انجام خریدو (رقص سنتی ژاپنی). ما می خواهیم جهان را آموزش دهیم که حشیشان هنرپیشه ها نیستند. ”

سوال هر کسی این است که آیا کافه گیشا واقعی است. آیا این هاشمی های واقعی و یا فقط دخترانی که از گیشا استفاده می کنند تشکیل می دهند؟ هیراتا می گوید که پاسخ دشوار است، اما این افراد مشاغل دیگری دارند و یا در یک دانشگاه کار می کنند. آنها مانند گایشی لباس می کنند. در همان زمان هیراتا یادآور می شود که “هر کس فکر می کند که گیشا تنها در کیوتو وجود دارد؛ با این حال، آنها از لحاظ تاریخی در بیش از 10 شهر تمرین کرده اند، هر کدام از شهرها یک رفتار متفاوت دارند. ما در اوزاکا مستقر هستیم و مطمئن هستیم که کارکنان با فرهنگ گایشی در اوزاکا آشنا هستند. این شامل آگاهی از هنرهای ژاپنی، شناخت تاریخ و سنتهای گایشی، استفاده از sonkeigo، توانایی لباس پوشیدن لباس زنانه و آگاهی از تا، که به این معنی است که گفتگو همیشه باید باشد احترام، محرمانه، ظریف و هوشمند باشید.

Maikoya اوزاکا بهترین مکان برای دیدار با هنرمندان حرفه ای خود است که با گیشا واقعی ارتباط برقرار می کنند. ساختمان ما نه تنها دارای کافه مایکو و یک مراسم چای شگفت انگیز است که کاملا مناسب فرهنگ پیشرفته ترین گایشی است، بلکه به عنوان یک مرکز فعالیت فرهنگی با کارایی بسیار زیاد و بسیاری از چیزهای دیگر نیز انجام می شود.

منبع Maikoya اوزاکا

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.