مایکویا اوزاکا – جدیدترین مرکز فعالیت های فرهنگی ژاپن و بهترین چیزهایی که باید در اوزاکا انجام شود

Maiko Osaka

Entrance of Maikoya Osaka

به مایکویا اوزاکا خوش آمدید میزبان نخستین کافه گایشی ژاپن و محل برگزاری تجربه منحصر به فرد فرهنگی برای مسافران و ساکنان به طور یکسان است. این ساختمان در نزدیکی شینسای بایشی، در قلب شهر هنوز دور از جمعیت پر سر و صدا است. این ساختمان در یک ملک ساخته شده بود که یک خانه واقعی گایشی تا اواسط دهه 1980 ایستاده بود. لحظه ای که به ساختمان بازگردانده می شوید.


کافه Geisha ساده اما منحصر به فرد با ukiyoes مضمون Geisha حلق آویز بر روی دیوار و برخی از memorobilia از 80s. برخی از جداول مانند هر کافه دیگری و صندلی سبک تاتامی وجود دارد. ماکیو در آموزش به مهمانان خوش آمدید و به آنها غذا یا نوشیدنی می دهد که آنها را سفارش می دهد. آنها خود را گسیه اوزاکا می نامند که کاملا متفاوت از کیوتو گیشا و توکیو گیشا است. تخصص کافه چای سبز و بستنی طلایی فلکس است. یک بار در روز آنها ساندویچ گوشت گاو کبو را به تنها 4 نفر که پیشاپیش رزرو می کنند عرضه می کنند.
Geisha Cafe
کافه گیشا
طبقه سوم میزبان یک مجموعه منحصر به فرد از کیمونو زیبا و مدل های کوچک معابد و زیارتگاه ها است. آینه های زرق و برق دار ژاپنی برای آرایش و اتاق های مناسب فضای مناسب وجود دارد. بهترین بخش این است که کارکنان شما را با آرایش، مو و البته پوشیدن yukata یا kimono کمک می کند. پس زمینه ها نفس گیر و ایده آل برای عکسبرداری عکس کیمونو هنگامی که شما فکر می کنید آن را گرم و یا سرد در خارج است.

Display at the kimono room

Display at the kimono room

kimono photoshoot

kimono photoshoot

Kimono Display

Kimono display

طبقه چهارم دارای 3 موضوع مختلف است. شما در حالی که 3 دوره مجزا از تاریخ ژاپن را تجربه می کنید، روی زمین تاتامی می نشینید. در سمت راست بخش مراسم چای را در اختیار شما قرار می دهد که در آن یک تاکونوما و یک fusuma سنتی زیبایی نمایش داده می شود. در وسط، 2 سامورایی با اندازه زندگی با 4 پرچم جنگ متفاوت وجود دارد که در آن خوشه های خانواده 4 دایمو متفاوت است. در سمت چپ یک uchikake زیبا و همراه با نقاشی هایی که نشان دهنده دوره ی هیان است و دارای یو-نیکیتی می باشد. این طبقه نیز برای فعالیت های فرهنگی مانند خوشنویسی، furoshiki و ikebana استفاده می شود.

Samurai Osaka

Samurai Osaka

Samurai Experience in Osaka

Samurai Experience in Osaka

Tea ceremony experience in Osaka

Tea ceremony experience

Tea ceremony

Tea ceremony experience

طبقه 5 یک آشپزخانه سنتی ژاپنی است که توسط مبلمان Meiji سبک چوبی با میز قابل تنظیم تزئین شده است. بازدیدکنندگان می توانند غذاهای سبک ژاپنی را از مشهورترین مکان های محلی مانند تاوایکی و اوکوموئیکی به سوشی و وگاشی تهیه کنند. آشپزخانه همچنین دارای آثار فرهنگی از جمله نمایشگاه عروسک هینا و انواع اقلام آشپزخانه ساخته شده از چوب بامبو است.

آیا می خواهید دست از تجربه فرهنگی بردارید یا بیشتر درباره فرهنگ ژاپنی یاد بگیرید؟ ماکویا اوزاکا باید در لیست شما باشد.
سلب مسئولیت: ساختمان که در آن مایکویا اوزاکا واقع شده است، تا اواخر دهه 80 یک خانه گایشی بود؛ با این حال، در حال حاضر این خانه گایشی یا Okiya نیست. مایکویا اوزاکا یک مرکز آموزش فرهنگی است. گایشی که در مایکویا کار می کنند، افرادی نیستند که سالها در اوکیا زندگی می کردند. تمرکز اصلی مایکویا در ارتقاء صنایع دستی و هنری ژاپن است و مایکویا قطعا از کد خانههای گایشی کیوتو یا توکیو یا وابسته به هر انجمن اکییا یا گایشی برخوردار نیست.

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.