Sشما می توانید در حالی که از اوزاک دیدن می کنید گریه نکنید

1. قلعه اوزاکا
این شهرت مشهور در قلب شهر اوزاکا قرار دارد و مناظر آن دارای منظره های زیبا است که از فصل به فصل تغییر می کند. بازدید از بهار بسیار جذاب است، زیرا شکوفه هایی از پارک های متعدد در همه جا وجود دارد. تورهای گشت و گذار در اینجا محبوب هستند، برای دیدن سازه های تاریخی مختلف و زیارتگاه ها در داخل دیوارهای قلعه. اگر وقت دارید، می توانید در داخل قلعه بازدید کنید که دارای یک موزه است که یک سامورایی بسیار معروف دارد.
Osaka Castle

2. معبد Shitennoji
این معبد به اندازه زیبایی است که برای مردم اوزاکا ارزشمند است. معبد Shitennoji اولین معبد بودایی ژاپن بود و ساخت و ساز آن بسیاری از جنبه های مذهبی از موقعیت آن، لایه های شامل و هدف از حفظ چهار پادشاهان آسمانی بودایی برجسته است. این سایت در این فهرست برای چشم انداز های عکس های خیره کننده اش (به خصوص زمانی که در شب شب روشن است) به عنوان یک مکان برای استراحت در مشغول شهر اوزاکا و به عنوان یک فرصت برای دیدن معماری باستانی ژاپن از دست اول بود.
Shitennoji Temple

3. Namba Yasaka Shrine
بازدید از یک Shinto Shrine باید در لیست بازدید کنندگان ژاپنی خود باشد، و Namba Yasaka Shrine در همه ی اوزاکی های زیبایی است. در روزهای خاص، شما حتی ممکن است شهروندان محلی را در لباس سنتی بدست آورید. بیشتر بازدیدکنندگان به این زیارتگاه می آیند تا پل آن را به شکل وارلیلیون مشاهده کنند. هنگامی که شما آنجا هستید، به یاد داشته باشید که به بازتاب خود در آب زیر نگاه کنید و به طبیعت خیره کننده اطراف خود فکر کنید.
Traditional and kitsch inside Namba Yasaka shrine</a

4. ساختمان Umeda آسمان
دو دلیل برای سفر به ساختمان آسمان Umeda وجود دارد، و بهترین زمان برای دیدن بهتر آن در شب است. اولین دلیل این است که باغ های حلق آویز، یک منظره مدرن از "باغ های آویزان بابل" را ببینید. چراغ ها و سایر دکوراسیون های درخشان در سراسر اطراف ظاهر می شود و برج به نظر می رسد زنده است. از آنجا، شما می توانید شهرستان را در شکوه 360 درجه ببینید. در نهایت، می توانید سبک های مدرن معماری و مواد را ببینید، به نظر می رسد که این کل ساختمان از شیشه ساخته شده است. اگر می خواهید، می توانید مغازه های داخل ساختمان آسمان Umeda را که شامل میله ها، رستوران ها و کافه ها است، کشف کنید. اگر شما یک نفر را دوست دارید، می توانید یک قفل قلب شکل خرید کنید تا در بالای این ساختمان قرار بگیرید. عشق شما به عنوان یک مطالعه به عنوان این قفل است، برای همیشه در این مقصد عاشقانه تثبیت شده است.
hi from the Sky

5. پارک یادبود گل نمایشگاه
شما نمیتوانید از این پارک به دلیل قیمت ورودی از برنامه سفر بازدید کنید، زیرا این برنامه رایگان است! این پارک بزرگ از زمان ساخت آن در سالن نمایشگاه بین المللی باغ و سبز در سال 1990 مورد علاقه مردم و بازدیدکنندگان محلی بوده است. باغ های بسیاری از کشورهای مختلف الهام گرفته شده است، به همین دلیل است که دارای یک آسیاب بادی بزرگ در بالای تخت است. با چنین طیف گسترده ای از گیاهان و گل های رنگارنگ، چگونه می توانید از این محل برای سفر اوزاکا خودداری کنید؟ توجه داشته باشید که بهترین زمان دیدن این پارک در بهار زمانی است که تمام گلها در حال شکوفه شدن هستند.
太陽の塔

6. خیابان میدوسوجی
این خیابان به این لیست برای مناظر شهر مدرن و شهر اضافه شده است که لذت بخش است از اولویت دیدن. در حالی که می توانید به خیابان میدوزوجی بروید اما برای خرید برخی از فروشگاه های معروف مانند پرادا، شانل، دیور و دیگران، می توانید به مجسمه های مدرن که خارج از مغازه ها مراجعه می کنید بروید. دکوراسیون در فضای باز برای رویدادهای مختلف در طول سال وجود دارد، که معروف ترین آن در زمستان برای کریسمس است. از دسامبر تا ژانویه، چراغ های رنگی مختلف این درخشان را روشن می کند، و همچنین درختان و ساختمان ها در کنار آن. مهم نیست که چه زمانی از سال است، همیشه می توانید نمایش زیبا در پنجره های فروشگاه را ببینید!
御堂筋

7. Miyuki-dori یا شهر کره ای
چرا در حالی که در اوزاکا فرهنگ دیگری نیست، به راحتی در یک محله دوستانه واقع شده است؟ شهر کره ای به خاطر رستوران ها و فروشگاه های لباسش، و همچنین بسیاری از رویدادهایی که جامعه ژاپنی و کره ای را با هم به اشتراک می گذارند، شناخته شده است.

8. Expo Park8. نمایشگاه پارک
این محل در طول نمایشگاه جهانی 1970 نقطه کانونی بود و همچنان هدف خود را برای آوردن مردم در جشن و اراده خوب به کار می گیرد. این بخش های مختلف شامل باغ ژاپنی، پارک فرهنگ طبیعی و برج خورشید در انتظار عکس کامل است. سایر مکان های مورد علاقه در پارک عبارتند از: موزه ملی علوم قومی که هر گروه قومی در این سیاره نمایندگی می شود و موسسه بین المللی ادبیات کودکان که در آن بیش از 650،000 مواد در ادبیات کودکان یافت می شود.
太陽の塔

9. معبد Senkouji
این معبد برای ضعف قلب نیست، زیرا آن را در داخل نمایشگاه بودایی از جهنم نمایش می دهد. در پایان تور معبد شما می توانید خواندن روح فاکس را مشاهده کنید و ببینید اگر قصد بهشت ​​و یا مکان دیگری دارید! اگر شما در نهایت تنبیه خواهید شد، روح Enma-sama یا ارواح سعی خواهد کرد که شما را با سر و صدا با صدای بلند ترساندن! این بازدید معبد بسیاری از داستان های بزرگ را برای خانواده و دوستان به خانه برگشت!
7736 demonic elephant devours the damned

10. شکار Biliken
در حالی که این یک مکان نیست که شما می توانید ببینید، خدایان Biliken یا Good Luck یکی از ویژگی های مشترک در اطراف اوزاکا هستند. بیلیکن یا “خدای چیزهایی که باید باشند” یک دیون سنتی ژاپنی نیست، بلکه یک طلسم است که محبوبیت خود را با جامعه اوزاکی به دست آورد. او پس از اینکه یک مجسمه بزرگ از پارک تفریحی اوزاکا گرفته شد، آنها را به عنوان روح حامی خود پذیرفته بودند. در طول زمان خود در اطراف شهر نگاهی بیندازید و از این مجسمه ها خواهید دید. برخی از شما می توانید برای خودتان در فروشگاه های سوغاتی خریداری کنید. اگر وقت کم داشته باشید، چرا شکار نمی کنید و چند مجسمه Biliken را می بینید؟ به یاد داشته باشید که پا را مالش دهید و ممکن است برخی از موفقیت های خود را با شما به اشتراک بگذارد!
Billiken

لیست های دیگر ما مانند Top 10 Things to Do در اوزاکا، چیزهایی را که در Dotonbori انجام می دهید و چیزهایی که در Shinsaibashi انجام می دهید را برای برنامه ریزی سفر کامل خود بررسی کنید!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.