کیوتو چنین تاریخ غنی ای از زیبایی و آیین را دارد، زیرا که بیش از نیم قرن پیش از آن، پایتخت ژاپن بود. این شهر که در آن حرفه ژیو یا گایشی آغاز شد. در اواسط قرن هجدهم، چای نخبگان زنان جوان را آموزش داد تا نوع خاصی از چای را که در این منطقه پیدا شده بود، خدمت کند. این زنان به زودی مهمانان را با دیگر هنرهای سنتی مانند رقص های دادگاه و یا بازی های سنتی مثل شامسین سرگرم کردند.
Maiko

خانم های Geiko هنوز هم در کیوتو یافت می شوند. آنها همچنان به همان حرفه ای که در صدها سال گذشته انجام داده اند، به کارفرمایان کلاس بالا ارائه می دهند. با توجه به سنت های تاریخی، این geikos زندگی می کنند و در منطقه سرگرمی شهر کار می کنند. هنوز بسیاری از خانه های چای Geiko وجود دارد که وظایف اصلی میزبانی را ادامه می دهند که geikos برای آن معروف شده است.Geisha

منطقه اصلی سرگرمی geiko در کیوتو به عنوان Gion شناخته شده است. این به دو اجتماع تقسیم شده است: گون کوبو و گون هیگشی. هر دو منطقه حفاظت از تاریخ طبیعی اعلام شده است. این به این معنی است که من تلاش کرده ام خانه ها و ساختمان های این منطقه را همانطور که کیوتو پایتخت در دوره ادو بود نگه داشته باشد.
芸子
سه جاذبه اصلی Gion وجود دارد که حضور geikos که در آنجا کار می کنند برجسته می شود. نخستین دوره، سازندگان است که برای همیشه با این هنرمندان بانوی ارتباط برقرار کرده اند. بسیاری از آنها بسیار منحصر به فرد هستند، هرچند بازدید کنندگان و گردشگران میتوانند از طریق مهمان در هتل کیوتو رزرو کنند. اگر شما می توانید اقامت در یک خانه سنتی کیوتو مانند Hiiragiya یا Tawaraya را ترتیب دهید، آنها دارای بسته های ویژه ای هستند که geikos برای شما و خانواده یا دوستان شما غذا میزبانی خواهد کرد.
محل دیگر سینما سنتی در منطقه جون است. اگر چه بعضی از آنها فقط در ژاپن اجرا می شوند، برخی از آنها دارای بروشورهای انگلیسی هستند که جزئیات دقیق در هنر نشان داده شده توسط geikos و maikos را شرح می دهند. محبوب ترین گردشگران Gion Corner است. جیكوس و ماكوس در آنجا فعالیت فرهنگی مانند بازی كردن یک ابزار سنتی، بازی یا حتی تنظیم گل را نشان می دهد. در پایان اجرای، یک گروه از مایکو یک رقص افتخار زمان را اجرا خواهد کرد. راهنماهای گوشواره در دسترس هستند بنابراین شما می توانید این قطعات را به طور کامل ارزیابی کنید.

 

تنظیم نهایی در کیوتو که در آن شما می توانید geikos معروف را در فستیوال های سالانه ببینید. Geikos و Maikos رقص های سنتی را در جشن های خاص در یک محل مشخص انجام می دهند. بزرگترین Miyako Odori است که به “رقص قدیمی سرمایه” ترجمه می شود. این در تئاتر Kaburenjo انجام شده است و هر آوریل برای فصل شکوفه گیلاس از سال 1873 انجام شده است. این بسیار محبوب است، بنابراین اگر بخواهید حضور داشته باشید، اگر صندلی را به سرعت بخوانید، مهم است. رقص کمتری در ماه نوامبر به نام Gion Odori وجود دارد. این جشن برگ های در حال تغییر برای پاییز است، هرچند اجرای کمتری در تئاتر Kaburenjo وجود دارد.

Tofuku-ji 15
در حال حاضر شما تمام اطلاعات مربوط به منطقه Geiko کیوتو و کمک های خود را به فرهنگ ژاپن. اطمینان حاصل کنید که وب سایت مرکز مایکویا را برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دیدار با یک geiko واقعی در بازدید بعدی خود به ژاپن ببینید!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.