نحوه قرار دادن آرایش مانند یک میکو

Maiko یک برچسب برای یک خانم است که در حال تحصیل برای سرگرمی در کیوتو، به طور کامل آموزش دیده در هنرهای معاصر ژاپن است. او به طور معمول در آرایش قرار می دهد تا پوست او به نظر برسد و همچنین لب و چشم او را برجسته کند. این به سبک شیررونوری نامیده می شود که به «سبک سفید سفید ژاپنی» ترجمه می شود و بعد از پایه سفید استفاده می شود. Maikos لباس های آرایشی سنتی، و نیز بازسازی چشم و چهره معروف خود را مطابق با تکنیک های تحویل داده شده از ژاپن باستان.

طیف وسیعی از اقلام آرایش وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد و آنها یک نام سنتی ژاپنی دارند. این شامل:
Bintsuke abura: موم بر پایه سویا که برای کمک به ریشه بنیاد استفاده می شود و به نظر می رسد صاف است. همچنین پوست را از آرایش به داخل منافذ محافظت می کند و بعد باعث تحریک می شود.
بنی هیک: یک برس کوچک سنتی، معمولا از موی بز استفاده می شود. به طور معمول برای استفاده از خط چشم و لب در آرایش مدل ژاپنی استفاده می شود.
Bintsuke abura: مخلوط روغن یا موم قبل از استفاده از پایه سفید سفید ژاپنی استفاده می شود. این امر برای کمک به چسباندن چوب به پوست است و همچنین جلوگیری از خلط شدن حفره ها.
هیک: قلم موی سنتی که معمولا از موی بز استفاده می شود. به طور معمول برای استفاده از پایه سفید در آرایش ژاپنی استفاده می شود.
Kabuki oshiroi: پایه سفید یا خمیر.
کوماتا: نام ژاپنی برای ناخن گردن. این به عنوان یک منطقه نفسانی در یک زن دیده می شود.
Kona oshiroi: یک پودر سفید که معمولا برای خرد کردن پایه سفید استفاده می شود.
Shironuri: این کلمه به “رنگ به رنگ سفید” ترجمه شده است. این نام به رنگ پایه ای است که مکیو منحصر به فرد را ایجاد می کند.

فرآیند آرایش برای مایکو زمان زیادی است و بیشتر به فرد دیگری نیاز دارد تا به آنها کمک کند. مراحل قرار دادن آرایش ژاپنی سنتی زیر است.

1. ابتدا پوست قبل از آرایش باید آماده شود. شما باید چهره خود را به طور کامل شستشو و هر گونه محصولات یا باقی مانده را حذف کنید. برس یا ابروهای خود را مرطوب کنید تا در آرایش خود قرار دهید. مایکروسافت حرفه ای با استفاده از یک مخلوط به نام bintsuke abura بر روی پوست و ابرو خود بنا می کند تا بنیاد بهتر آن را بپوشاند. Maikos توصیه می شود موهای خود را در حال حاضر به منظور جلوگیری از آن را در محصولات تحت پوشش و خراب ظاهر بی عیب و نقص شما ایجاد می کنید.

2. پایه سفید یا شیرینوری در حال آماده سازی است. این بنیاد یک بار با سرب ساخته شده است اما با استفاده از پودر آرایشی سفید یا پودر برنج سنتی ساخته شده است. بسته های پایه Kabuki oshiroi اکنون می توانید برای تهیه فرآیند درخواست پایه ساده تر خریداری کنید. به طور سنتی، پودر نیاز به زمین و مخلوط با آب تا زمانی که یک خمیر مناسب تشکیل شده است. مواد جدید مدرن بدین معنی است که ساخت کاشی ساده می شود. هنگامی که ریز پایه سفید پایداری درست است، آن را به تمام قسمت های صورت بمالید. بسیاری از مائیکس ها برای این فرایند از برس های سنتی هیک استفاده می کنند، اما اسفنج های لوازم آرایشی نیز کار می کنند. تمرکز بر تلاش برای رسیدن به همان یکپارچگی و صافی در تمام مناطق.

3. اگر می خواهید، یک لایه از پودر kona oshiroi را می توان اعمال کرد. این پودر رطوبت زیر را خنک می کند و سبب بروز پایه سفید می شود. در اینجا می توان از قلم مو هیک، پودر پودر یا قلم مو استفاده کرد.

4. Maikos نیز پایه shironuri را به گردن، گوش، سینه بالایی و پشت بالا اعمال می کنند. یک ناحیه که پوشیده نیست، ناگهانی گردن یا کمات است. شکل V به سمت چپ تا رنگ پوست طبیعی مائیکس نشان داده می شود. این به عنوان یک منطقه نفسانی دیده می شود و پس از آن که کیمونو کت و شلوار کیمونو بر روی آن قرار می گیرد، این منطقه کاماتا ظرافت می یابد. در موارد خاص، مانند تعطیلات و یا زمانی که یک maiko برای اولین بار یک geiko می شود، به جای “W” شکل ممکن است رنگ نداشته باشد. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که نشان دادن یک باند پوست در موهای زائد باقی مانده دست نخورده باقی می ماند. این نشانه ای است که مایکوس موهای خود را پوشانده و کلاه گیس هایی را که خانم های geiko پوشیدن دارند نداشتند.

5. بعد بر روی ابرو نقاشی می کند. در زادگاه های قدیمی زغال چوب خرد شده استفاده شده است. این با ابرو و مداد جایگزین شده است. Maikos باید ابروهای سیاه و سفید نازک تر داشته باشد، با یک خط نازک از زیر قرمز یا صورتی. متخصصان میگویند که رنگ آمیزی ابروها باید با دقت انجام شود، زیرا اگر نادرست انجام شود تمام لایههای قبلی آرایش باید برداشته شود و دوباره شروع شود. این نکات نیز باید برای بقیه دستورالعمل های آرایش به کار با خط چشم و مداد چشم توجه شود.

6. مرطوب کردن چشم ها یک گام مهم برای هر هنرمند آرایش و زیبایی هستند. محصولات کریستال های مدرن استفاده می شود اما باید سیاه باشد. هر دو قسمت بالا و پایین چشم را در اطراف چشم ها، از ناحیه گردن به گوشه بیرونی، در نظر بگیرید. بسیاری از طرح های maiko دارای یک بال کوچک و یا تلنگر در نزدیکی گوشه بیرونی اگر شما مایل به این شامل، اما باید به طراحی در چشم دیگر شما متقارن است.

7. پس از آن ما آرایش قرمز را در اطراف چشم اضافه می کنیم. منطقه اول در اطراف caruncula، و یا در داخل چشم در کنار بینی شما است. یک تیک کوچک به سمت پایین اضافه می شود تا چشم شما بزرگتر شود. این تلنگر فقط باید نصف سانتی متر یا بیشتر باشد و معمولا با یک خط چشم یا مداد قرمز انجام می شود. منطقه بعدی اطراف چشم نزدیک گوشه بیرونی است. یک دایره کوچک از قرمز باید با یک خط چشم یا مداد چشم رنگ شود. این دایره فقط باید یک سانتی متر یا بیشتر باشد و باید شروع شود که در آن وسط وجدان شما قرار دارد. این طرح هر دو قسمت های بیرونی پلک و زیر و چشم را پوشش می دهد، اما شما باید به دنبال دایره باشید تا روی پلک فوقانی ظاهر شوید، جایی که پلک زدن بینی خود را کمی قرار داده اید. طراحی ساده تر این است که خط چشم قرمز بالا و پایین زیر خطوط سیاه که قبلا کشیده شده است، شروع به خطوط با عنبیه کنید.

8. استفاده از سرخ شدن مجموعه ها را جدا از maiko از geiko. Geiko ترجیح می دهد نگاه ظریف تر، در حالی که maiko استفاده از صورتی و قرمز بیشتر در ظاهر خود. این بسیار در سرخ شدن در اطراف گونه ها استفاده می شود، بنابراین رنگ های صورتی یا قرمز را انتخاب کنید تا دیدگاه شما را جلب کند. بسیاری از نظرات maiko که سرخ شدن باید به شدت مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان شما نمی خواهید سرخ شدن به تصویب پایه سفید شما در گذشته قرار داده است. شما می توانید سرخ شدن خود را با یک برس هیک، هر چند قلم مو قرمز نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

9. مرحله نهایی اعمال آرایش مایکو رژ لب است. رژ لب در ژاپن باستان ابتدا با رنگ آمیزی از گلرنگ قرمز، مخلوط کردن با آب و سپس براق کردن با کریستال های شکر ساخته شد. امروزه رژ لب به طور کلی با یک قلم مو لب لب و یا بنکیو استفاده می شود. دلیل استفاده از قلم مو به طوری است که هنرمند maiko یا آرایش می تواند تنها بخشی از لب ها را در رژۀ قرمز رنگ کند. این به این دلیل است که لب ها در پایه سفید پوشانده شده اند و شما می توانید توهم کوچکی از لب ها را ایجاد کنید. این ظاهر به روزهای اولیه گایشی و ماریکو می آید، زیرا لب ها زیبایی شناسی سنتی ژاپنی زنانه تر است. بسیاری از دستورالعمل ها برای استفاده از رژ لب هنوز به اجرا در آمده است. اولین سال پایه مائیکس تنها در قسمت کوچکی از لب پایین تنها رژ لب را پوشانده است. هنگامی که چند تکنیک را به دست آوردند، میکیک می تواند هر دو رژ لب را در هر دو لب بالا و پایین بپوشاند. برخی از ماکو هنوز هم با مواد تشکیل دهنده رژلب سنتی و مخلوط قند را به رژ لب خود را – صورت خود را شیرین به نگاه و طعم و مزه!

اگر وقت دارید، به صورت آنلاین آموزش های آنلاین و دستورالعمل های گام به گام به چگونگی رسیدن به maiko makeover خود را در خانه نگاه کنید! در صورت انجام این کار، ممکن است بخواهید بدانید که همه این لایه های آرایش را دوباره می گیرید! مخلوط های جدیدی برای حذف آرایش وجود دارد که مخصوصا برای خمیر شیرونوری طراحی شده اند. بسیاری از هنرمندان آرایش توصیه دیگر دستمال مرطوب آرایش را، هر چند برخی از maiko به اشتراک گذاشته اند که کودک روغن یکی دیگر از برداشتن آرایش بزرگ است.

البته، چقدر آرایش مکیو را می پوشاند، بستگی به رویدادی که در آن حضور دارد. یک رویداد رسمی بیشتر نیاز به آرایش سنگین تر، و همچنین لوازم جانبی لباس های سخت تر است. روشهای تصمیم گیری و تکنیک های یک ظاهر طراحی شده برای سال های زیادی آموزش داده می شود، در حالی که مایکو آموزش می دهد، زیرا انتظار می رود که آنها بتوانند قبل از اینکه فارغ التحصیل شوند انتخاب های مناسب خود را انجام دهند. این شامل قرار دادن تمام لایه های آرایش توسط خودشان است. بسیاری از Maiko استعداد این روند را تا سی دقیقه یا کمتر کوتاه کرده است!

مایکوس معمولا در اطراف منطقه کیوتو یافت می شود، جایی که آنها همچنان به کارفرمایان کلاس بالا برای حرفه ای ها ادامه می دهند، همانطور که برای صدها سال انجام می دهند. بسیاری از مایکس ها خواستار نمایش هنرهای سنتی خود برای گردشگران و بازدیدکنندگان هستند، همانند کسانی که در مرکز مایکویا یافت می شوند.
از دست دادن فرصتی برای ملاقات با چنین نمادی تصفیه شده از فرهنگ ژاپنی امروز!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.