تعریف:
Sake یک نوشیدنی مشهور ژاپنی است. این مشروبات الکلی است و با استفاده از آب، برنج، برنج و پنیر خرد شده مخلوط می شود. چگونگی ایجاد طعم نوشیدنی و قدرت الکل آن را تغییر دهید. Sake می تواند یک مجموعه بزرگ از طعم های مختلف داشته باشد که از نور و ضعیف تا غنی و پیچیده تشکیل شده است.

تاریخ:
در واقع، Sake در واقع ژاپنی نیهونشو یا Seishu نامیده می شود و بیش از یک هزار سال است که در آن نوشیدنی مورد علاقه است. در حالی که اعتقاد بر این است که این نخستین بار در چین تولید شد، پرونده های یک نوشیدنی برنج در ژاپن به 689 میلادی می رسد. این نام «نوشیدنی خدایان» به عنوان آن در بسیاری از مراسم مذهبی مورد استفاده قرار گرفت. یک روح سنتی به نام omiki شامل افرادی است که به خاطر خوردن به عنوان یک کمون مذهبی زندگی می کنند. اعتقاد بر این است که هنگامی که شما آن را می نوشید، به خدایان نزدیک تر شده اید. تولید سکه توسط دولت تحت کنترل بود، اما در قرن 10th، راهبان ژاپنی به دلیل استفاده از خارج از معابد و حرمهای خود به دلیل سعی و کوشش می کردند. این باعث شد که نوشیدنی گران شود و همچنین یک نماد وضعیت برای کسانی که می تواند از آن بپردازد. تحت امپراتور میجی در زمان حکومتش از سال 1868 میلادی، قوانین تغییر یافت، به طوری که هر کسی می توانست تا زمانی که مقررات مشخص شده را دنبال می کرد، راضی باشد. نزدیک به 30،000 کارخانه آبجو به تنهایی در یک سال گذشته رشد کرده است. زنان نقش مهمی در ساخت و ساز ایفا کردند و به زودی نام مستعار “سرآشپز خانه” را به دست آوردند. مردان در طول قرن شانزدهم به کار خود ادامه دادند و به این ترتیب تولید هنوز صنعت مذهبی است. به زودی تبدیل به یک ضربه با مسافران به ژاپن و آبجوسازی در حال حاضر در سراسر جهان یافت می شود.
Sake Cask

واژگان Sake:
Choko: جام کوچک تزئین شده که در جفت های خریداری شده است
اوشاکو: روش هایی که هنگام به اشتراک گذاری استفاده می شود
Kanpai: تشویق به ژاپنی
Sakazuki: تخت کوچک تزئین شده برای نوشیدن
Tokkuri: ظروف یخچال دار که حاوی اسکلت هستند
Sake
فرآیند نوشیدن:
در هنگام نوشیدن حسادت مودبانه وجود دارد. یکی این است که باید با غذا مست شود. در اینجا برخی از اشاره گرها برای کمک به قدردانی از این نوشیدنی سنتی هستند.
1. هنگامی که شما سفارش دهید، آن را به یک ظرف به شکل کوزه به نام توکوری می رسند. می توان آن را گرم یا سرد نوشید، اما اکثر مردم نوشیدن آن را سرد می کنند تا بتوانند تمام طعم های آن را طعم دهند.

2. اگر با دوستان هستید، همیشه باید نوشیدنی خود را برای آنها بخورید. آنها سپس کوزه توکوروی را برداشته و به خاطر شما ریخته. این سفارشی oshaku نامیده می شود و همچنین لازم است که شما بررسی کنید که فنجان آن باید باقی بماند – حتی اگر خالی نباشد.

3. انواع فنجان برای نوشیدن وجود دارد. چاکو یک فنجان کوچک برای استفاده روزمره است در حالی که یک قاشق زاکی یک ظرف کوچک است. این برای مراسم های رسمی، از جمله جشن های سال نو و مهمانی های بزرگ استفاده می شود.

4. اگر با دوستان هستید، فنجان یا ظرف خود را بالا بیاورید و بگوئید “Kanpai!” حالا با طعم های کوچک لذت ببرید و به یاد داشته باشید که هر دو طعم و عطر و طعم آن را دوست داشته باشید.
warm sake, japanese dining

اطلاعات سرگرم کننده در مورد Sake:
1. اکتبر 1 به عنوان روز رسمی روز ژاپن شناخته می شود. در ژاپن، این تلفظ nihonshu بدون سلام.

2. Sake غذای دوستانه تر از سایر نوشابه های الکلی محسوب می شود. بر خلاف دیگران، هیچ تانن یا اسیدیته بالا وجود دارد که به طور مؤثر بر طعم و مزه غذا شما تاثیر می گذارد. همچنین از گلوتن و نگهدارنده ها آزاد است.

3. در ژاپن به خاطر نوشیدن به رسمیت شناخته شده است که به نفع سلامتی است. این شامل کاهش خطر سرطان، جلوگیری از پوکی استخوان، کاهش فشار خون بالا و کاهش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر می شود. افرادی که در ژاپن نیز معتقدند که حمام های گرم برای پوست شما مرطوب هستند.

4. Sake قدیمی ترین نوشیدنی های الکلی شناخته شده در جهان است، بعضی ها معتقدند که اولین بار در چین در 4800 قبل از میلاد ساخته شد.

5. نوشیدنی های ژاپنی باستانی به عنوان یک عنصر مهم برای تف کردن استفاده می شود. امروزه قارچ برای تخمیر برنج در طی فرآیند تولید استفاده می شود، اما یک بار آنزیم های بزاق از طریق فرایند تخمیر کمک می کنند. این به این معنی بود که روستائیان برای ایجاد آن جمع آوری می کردند. آنها ابتدا جو را بر روی برنج جلا بریزند و سپس بقایای آن را به یک دیگ عمومی تبدیل کنند. سپس این بقایا برای نوشیدن استفاده می شود.

6. دو نوع از برنج در نتیجه درگیر هستند. این ها به نام کوجی مین و کیک می میرند. مقدار و مخلوطی از این نوع از برنج به نوعی که ساخته می شود را تعیین می کند. برنج Kouji maio به خصوص برای طراحی ساخته شده است و گران تر است، در حالی که kake mai به عنوان یک برنج رایج تر دیده می شود.

7. گران ترین نام تجاری به خاطر WATARIBUNE است. این یک بطری 720 میلی لیتر در آمریکا 500 دلار آمریکا فروخته است. این یک نوع از dai ginjo یا حق بیمه است، به عنوان brewer هر یک از دانه برنج به نصف اندازه اولیه خود را. این نیز با یک برنج “خالص” ساخته شده است، در حالی که دیگر با استفاده از برنج که متقابلا ساخته شده است ساخته شده است.

8. بشکه های بتونی برای تزئین زیارتگاه های شینتو مورد استفاده قرار می گیرند، اگر چه آنها خالی هستند و فقط برای دکوراسیون. این بشکه ها به نام کاظریادارو نامیده می شود که به معنای بشکه های تزئینی است. این زمانی ارتباط برقرار می شود که به دلایل مذهبی در زیارتگاه ها و معابد ساخته شود. اگر یک بشکه تزئینی در حرم بنشینید، موفق باشید.

9. Sake می تواند نام های مختلفی داشته باشد، بسته به اینکه چه فصل است و جایی که شما آن را می نوشید. به خاطر هانامی است که شما آن را در فصل بهار در زیر یک درخت ساکورا بنوشید. به خاطر نوشیدن یک ظرف تخت ساک زولو در طول جشن های سال نو و به همین نام نامیده می شود. نوشیدن در حالی که در طول ماه کامل ماه را تحسین می کنید و به نام tsukimi به خاطر می آید. در نهایت، به خاطر yukimi زمانی است که شما در هنگام تماشای سقوط برف در داخل خانه می نوشید.

10. مثل یک تور آشیانه باغ وحش یا آبجو، می توانید یک تور آبجوسازی را در نظر بگیرید. مقاصد گردشگری مانند شرکت آبجوسازی Ozawa Sake در Sawai ژاپن، تور را به زبان انگلیسی. این آبجوسازی به ویژه برای دیدگاه های زیبا آن شناخته شده است که در نزدیکی کوه میتاک واقع شده است.
10102014_Japanese sake

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.