در حالی که توکیو در نگاه اول با بیلبورد های الکترونیکی بزرگ، سیستم راه آهن پیشرفته و محصولات نوآورانه، آینده ای را پیش رو دارد، چندین زمینه وجود دارد که بر روی گذشته تمرکز دارند. گیشا در پایتخت ژاپن محبوب شده است، زیرا تقاضا برای اجرای کلاس های بالا در سال های اخیر افزایش یافته است. اعتقاد بر این است که داشتن یک حشره یا گروهی از این خانمها در میزبانی یا میزبانی یک مهمانی یا تابع، موفق به انجام آن می شود، و همچنین یک احساس ناامیدی و کلاس پیچیده.
Shinbashi Genroku Odori 1908
Shinbashi Odori، 1908

گیشا یک برچسب است که باید برای توصیف میزبان و هنرمندان حرفه ای زن استفاده شود. این خانمها برای تبلیغ فعالیت های فرهنگی پیشرفته مانند میزبانی گروهی از مردم با سرگرم کردن آنها با مکالمه، بازی و نوشیدنی مشهور هستند. این خانم ها در سایر فعالیت های فرهنگی شرکت می کنند، مانند تهیه و خدمت مراسم چای احترام.

با توجه به سنت های تاریخی، این هاشمی ها در یک منطقه سرگرمی زندگی می کنند و کار می کنند.

در توکیو، شش منطقه گایشی وجود دارد، هرچند که در مجموع “توکیو روکو هاناماچی” یا “شش شهر گل” نامیده می شود و شامل شینبشی، آساکوسا، یوشیمو، کوگراازاکا، هاچیوجی و موکویما می شود.

در اینجا خلاصه ای سریع از دو منطقه بیشتر گایشی محبوب و بزرگ در توکیو وجود دارد:

         آساکوسا

این منطقه یک مکان توریستی محبوب است، آن را در کنار معبد Senso-ji معروف و بازار مجاور است. بسیاری از مردم محلی و بازدیدکنندگان نیز بعد از ساعت کار در رستوران ها و میله ها بسر می برند. تله کابین های گیشا (ochayas) و اقامت های اقامتی (okiyas) در پشت معبد Senso-ji قرار دارند، که از خیابان های اصلی پنهان شده اند. این ساختمان ها سعی دارند که معماری و فضای سنتی را حفظ کنند، بنابراین به نظر می رسد بسیار شبیه به منطقه ژیون گیکو در کیوتو است. قبل از اینکه از این منطقه بازدید کنید، مجوز باید توسط میزبان یا مهد کودک okiya که از گیم ها و خانم های جوان تر آموزش دیده (hangyoku نامیده می شود) اعطا کند. اگر از طریق اتاق کنسول در هتل خود پرس و جو کنید، ممکن است بتوانید غذا یا نوشیدنی های خود را در یکی از این مراکز رزرو کنید. اگر قدم زدن در خیابان کاننورا در نزدیکی معبد Senso-ji، مخصوصا در حین غروب خورشید، ممکن است بتوانید گایشی یا دو سفر را به اجراهای شب انجام دهید.
Asakusa Geisha

         کوگراازاکا

این منطقه یکی دیگر از مکان های گردشگری مشهور است که در کنار قلعه ادو است. با وجود اینکه این منطقه به خاطر جمعیت جمعیتی جوانترش به علت دانشگاه ودا و نزدیکی دانشگاه توکیو شناخته شده است، کوگرازاکا دارای تعداد زیادی رستوران با شکوه و گرانقیمت است که پس از ساعتها بازدیدکنندگان و بازرگانان ارشد از آن دیدن می کنند. برخی از این رستوران ها کایزیکی یا سنتی ژاپنی هستند. Kaiseki به معنای “هنر غذا” است و این رستوران ها شام را از حداقل شش غذای مختلف تهیه می کند که هر کدام به زیبایی ارائه شده و دقیق آماده می شوند. بسیاری از این رستوران ها ارتباطی با یک خانه خاص اکییه یا گایشی دارند، بنابراین گایها برای مهمانان خاص به عنوان میزبان یا اجرایی رزرو می شوند. با پرسیدن کارکنان هتل خود رزرو کنید که یک شام با یک هنرمند در این منطقه رزرو کنید. یکی از مکان هایی که با گردشگران محبوب شده است، رستوران Sanshuya است؛ به عنوان یک میزبان انگلیسی با شما همراه خواهد شد و مراسم و شیوه های ظریف را توضیح می دهد، در حالی که خانم های گاهی به نوشیدنی های ژاپنی می پردازند، بازی ها و آهنگ ها را با ابزار های سنتی اجرا می کنند.
Kagurazaka Tokyo
کوگراازاکا

در حال حاضر شما تمام اطلاعات در مورد منطقه گیشا توکیو و کمک های خود را به فرهنگ ژاپن. اطمینان حاصل کنید که از وب سایت مرکز مایکویا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برخورد با یک گایا واقعی در بازدید بعدی خود به ژاپن اطمینان حاصل کنید!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.