10 چیز برتر در اوزاکا

1. Universal Studios Japan
من هرگز نمی توانم به استودیوهای جهانی دیدن کنم. سواری، بازی ها، مجموعه های مضمون و مغازه ها، نمایش های تعاملی و تجربه های 4D؛ اساسا همه چیز برای یک روز بزرگ خانواده است. آنچه که Universal Studios ژاپن برای هر سفر به اوزاکا ضروری است، جاذبه های جدید Universal Cool Japan 2017 است. بر پایه مارک های سرگرمی مشهور مانند Evangelion، Godzilla، Attack on Titan، Detective Conan و Monster Hunter، تجربیات جدید شما را به چالش می کشد با این کاراکترهای نمادین با استفاده از تکنولوژی پیشرفته هنر روبرو می شوند. به عنوان اگر دیگر نمی توانید رسیدگی کنید، بخش جدید هری پاتر نیز فقط برای طرفداران سحر و جادو نیز باز شده است. من یک روز کامل پیشنهاد می کنم تا همه چیز را ببینم.
ユニバーサルスタジオジャパン

2. در Aqua Bus Aqua-Liner سوار شوید
اوزاکا را با شناور در خیابان های “Metropolis آب” و دیدن نقاط مهم گشت و گذار از رودخانه. Aqua-Liner یک قایق مخصوص ساخته شده با پنجره های بسیاری است تا بتوانید مناظر اطراف خود را ببینید و همچنین می توانید تحت پل های رودخانه اوزاکا عبور کنید. کروز طول می کشد برای 1.5 ساعت و اجرا می شود هر روز. شما همچنین می توانید زمان سفر خود را در کروز رستوران خود را رزرو، بنابراین شما می توانید از خدمات سفر و رستوران با کیفیت برای ناهار، چای بعد از ظهر و یا شام لذت ببرید.
Aqua liner in Osaka

3. بازدید به برج Tsutenkaku
برج Tsutenkaku به عنوان نماد شهر اوزاکا شناخته شده است، بنابراین سفر باید در هر سفر اوزاکا باشد. در بالای صفحه، می توانید بیشتر در مورد شهر و برج یاد بگیرید، مانند شکل و طراحی آن بر روی برج ایفل و Arc de Triumph. شما می توانید عرشه مشاهدات، مجسمه خداحافظی بیلیکن، فروشگاه مواد غذایی Glico و تئاتر خود را در پایه برج ببینید تا بتوانید طیفی از اجراهایی را پیدا کنید که ممکن است بخواهید کتاب و حضور داشته باشید.
通天閣

4. آکواریوم اوزاکا Kaiyukan
این جذابیت باید ببیند، زیرا این آکواریوم یک آرایه بسیار زیادی از ماهی ها، پستانداران و دیگر حیوانات آبزی از اقیانوس میزبان دارد. مشهورترین ساکن این کوسه نهنگ است که بزرگترین نوع کوسه در جهان است! دیدن یکی از دیدگاه های نادر است، چرا که فقط تعداد کمی از آنها در اکواریوم های انتخاب شده به دلیل اندازه های بزرگ آنها زندگی می کنند. شما می توانید این مرد بزرگ را با مسخره کردن کوسه ها و خفاش ها شنا کنید، همچنین دوستان خود را در یک استخر سنگ در سطح پایین ساختمان ببینید!
Kaiyukan Osaka Aquarium

5. موزه مسکن و مسکن اوزاکا
شهر اوزاکا تاریخ بسیار قدیمی دارد و می توانید ببینید که این شهر در موزه مسکن و زندگی اوزاکا زندگی می کند. یک مدل از شهر، همانطور که در دوره Edo بود، نمایش داده می شود، همچنین ساختمان های بازسازی شده و خیابان هایی که می توانید خودتان را کشف کنید. شما به یک ماشین زمان نیاز ندارید زیرا صفحه نمایش های تعاملی شما را از طریق دوره های مختلف تاریخ اوزاکا حمل می کند و به شما نشان می دهد که چگونه این شهر امروز به عنوان محبوب تبدیل شده است.
Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living

6. Momofuku آندو موزیک Ramen موقت
رشته فرنگی فوری – یک ظرف مورد علاقه در ژاپن و در سراسر جهان. اما آیا می دانید که رشته فرنگی فوری از ژاپن آمده است؟ آیا می دانید بیش از سی ها طعم مختلف رامن یا فنجان های فوری ژاپنی موجود در ژاپن وجود دارد؟ شما می توانید یاد بگیرید، و مهمتر از همه، TASTE، تاریخ خودتان را در این موزه!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum

7. نمایش کابوکایی در تئاتر Osaka Shochikuza را ببینید
Kabuki سبک سنتی ژاپنی تئاتر است که شامل ماسک ها و لباس های سنتی است. شما می توانید برای دیدن یک نمایش در تئاتر Shochikuza، مانند سبک aragoto یا بازی بسته بندی شده عمل شده و یا سبک wagoto و یا بیشتر بازی های مضمون عاشقانه. هر دو از رقص و موسیقی سبک ژاپنی برخوردار خواهند بود. این قطعا نشان می دهد شما می توانید از دست ندهید!
大阪 松竹座

8. یک سفر روزانه برای بازدید از روستای Chihaya-akasaka-mura
اگر یک روز آزاد دارید و می خواهید کوه ها را در اطراف اوزاکا ببینید، بازدید از Chihaya-akasaka-mura Village یک ایده درخشان است. این روستا در کوه کونوگوسن واقع شده است که به شما امکان می دهد زیبایی رشته های رشته ی ژاپنی و حومه را ببینید. بسیاری از شما می توانید این کار را انجام دهید، از جمله رفتن به کوه، ماهیگیری ماهی قزل آلا محلی، کاوش بازار روستاها، درخشان و ویرانه های قلعه شیمو-آکاساکا.
千早赤阪村5 8/13

9. موزه علمی اوزاکا
با جاذبه های جدید مانند یک سیاره ای، موزه علمی اوزاکا برای افرادی که علاقه مند به فضا و انرژی هستند بازدید زیادی خواهد کرد! نمایشگاه های دست و پا به ذهن شما بستگی دارد که علایق را با حواس خود کشف می کنید. این موزه می گوید که سیستم صفحه نمایش پانوراما در بخش پلاتاریوم جدید آن بزرگترین در جهان است، بنابراین می تواند بیش از 28،000 ستاره و بدن بین جلوی خود را بر روی صفحه نمایش گنبد آن ساخته شده است. چه راهی برای تماشای ستاره!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum

10. چیزهایی که اوزاکا را انجام می دهند
چیزهایی که باید انجام دهیم اوزاکا یک مجتمع توریستی و تفریحی با نام تجاری جدید است که ترکیبی از بسیاری از تجربه های معتبر ژاپنی در یک مکان است! با بخش هایی از جمله مواردی که می توانید از استودیو اوزاکا، کافه مایکو و تجربه های فرهنگی اوزاکا یاد بگیرید، کلاس هایی هستند که می توانید برای یادگیری فعالیت های سنتی ژاپنی مانند اریگامی، تنظیم گل و یا مراسم چای استفاده کنید. در اینجا برای همه خانواده ها برای دیدن لذت بردن و مشارکت با آن، به عنوان بسیاری از فعالیت های اینجا وجود دارد. برخلاف دیگر جاذبه های توریستی، چیزهایی که برای انجام اوزاکا انجام می شود، شما را در خانه با کارکنان زبان انگلیسی دوستانه در اتاق های پذیرایی خانه های سنتی احساس خواهید کرد.
Tea ceremony-2

چک لیست های دیگر ما مانند مناظر شما نمی توانید دوشیزه در هنگام بازدید از اوزاکا، چیزهایی که در Dotonbori و چیزهایی که در Shinsaibashi انجام برای برنامه سفر کامل خود را!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.