Top 10 atrakcji w Osace

1. Universal Studios Japan
Nigdy nie można powiedzieć, nie do wizyty w Universal Studios. Przejażdżki, gry, zestawy tematyczne i sklepy, interaktywne pokazy i 4D doświadczenia; w zasadzie wszystko na wielki dzień rodziny na zewnątrz. Co sprawia, że Universal Studios Japan istotne dla każdego wizyta w Osace jest nowe atrakcje zwane uniwersalne Schłodzić Japonię 2017 Na podstawie międzynarodowych znanych marek rozrywkowych, takich jak Evangelion, Godzilla, atak na Tytanie Detective Conan i Monster Hunter, nowe doświadczenia będzie można umieścić na twarz twarz z tych kultowych bohaterów z wykorzystaniem stanu techniki. Jakby nie można było obsłużyć więcej, nowa sekcja Harry Potter też właśnie otworzył dla Magic fanów, jak również. Proponuję cały dzień, aby zobaczyć wszystko.
ユニバーサルスタジオジャパン

2. Przejechać na Aqua Bus Aqua-Liner
Zobacz Osaka przez unoszące się na ulicach „Wodnej Metropolii” i zobaczyć głównych atrakcji turystycznych od rzeki. Aqua-Liner to specjalność wybudowany łódź, z wieloma oknami, dzięki czemu można zobaczyć krajobrazy wokół ciebie i może również mogą przechodzić pod mostami Osaka River. Rejs trwa 1,5 godziny i przebiega codziennie. Można również zarezerwować czas na ich restauracja rejsu, dzięki czemu można cieszyć się wysokiej jakości usług podróży i restauracji na obiad, podwieczorek lub kolację.
Aqua liner in Osaka

3. Wizyta Tsutenkaku Wieża
Tsutenkaku Tower jest znany jako symbol miasta Osaka, więc wizyta powinna być na każdej podróży Osaka. Na szczycie, można dowiedzieć się więcej na temat miasta i wieży, podobnie jak jego kształt i konstrukcja oparta jest na wieży Eiffla i Łuk Triumfalny. Można zwiedzać taras widokowy, posąg boga dobrego szczęścia Billiken, Glico sklepie spożywczym i jego teatru u podstawy wieży, gdzie można znaleźć szereg występów, które może chcesz zarezerwować i uczestniczyć.
通天閣

4. Osaka Aquarium Kaiyukan
Tę atrakcję trzeba zobaczyć, jak to akwarium gospodarze bardzo duży wachlarz ryb, ssaków i innych organizmów wodnych od oceanu. Najsłynniejszy mieszkaniec tutaj jest rekin wielorybi, największa rodzaj rekina na świecie! Widząc jeden to rzadki widok, a jedynie kilka wybranych żyć w akwariach z powodu ich ogromnych rozmiarów. Można zobaczyć ten wielki facet spokojnie pływanie z rekinami i płaszczki, a także tworzyć własne przyjaciół w hands-on rock basen na niższym poziomie budynku!
Kaiyukan Osaka Aquarium

5. Osaka Museum of Housing i
życiamiasta Osaka ma bardzo starą historię, i widać, że się do życia w Muzeum Osaka Mieszkalnictwa i życia. Model miasta, jak to było w okresie Edo, to na wyświetlaczu, a także odtworzone budynków i ulic, które można zbadać siebie. Nie trzeba maszynę czasu tutaj jako interaktywne wyświetlacze przewiezie cię przez różnych okresach historii Osaka i pokazać, jak to miasto stało się tak popularne jak dzisiaj.
Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living

6. Momofuku Ando Natychmiastowe Ramen Museum
błyskawiczne kluski – ulubione danie w Japonii i na całym świecie. Ale czy wiesz, że instant makaron pochodzi z Japonii? Czy wiesz, że istnieje ponad trzydzieści różnych smakach lub japoński ramen makaron instant dostępny w Japonii? Można uczyć się, a co ważniejsze, smak, historia instant ramen sobie w muzeum!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum

7. Zobacz Kabuki Pokaż w Osace Shochikuza Teatr
Kabuki to tradycyjny japoński styl teatru, który obejmuje tradycyjne maski i kostiumy. Można zarezerwować, aby zobaczyć przedstawienie w Teatrze Shochikuza, takich jak styl aragoto lub Aktywnego pakowane gry lub stylu wagoto lub bardziej romantycznym motywem gry. Oba będą miały uświęcone japoński styl tańca i muzyki. Jest to z pewnością pokaz tego nie można przegapić!
大阪 松竹座

8. wybrać się na wycieczkę do odwiedzenia Chihaya-Akasaka-mura Village
Jeśli masz wolny dzień i chcesz zobaczyć góry wokół Osaki, odwiedzając Chihaya-Akasaka-mura Village jest genialnym pomysłem. Znajduje się na Konogozan Mountain, ta wioska pozwoli Ci zobaczyć piękno japońskich pól ryżowych i wsi. Jest wiele rzeczy, które można zrobić tutaj, w tym wędrówki w góry, połów pstrągów lokalnej, badając rynki wsi, świeci i ruiny Shimo-Akasaka zamku.
千早赤阪村5 8/13

9. Osaka Science Museum
Z nowych atrakcji, takich jak planetarium, Muzeum Science Osaka będzie wielka wizyta dla każdego, kto jest zainteresowany w przestrzeni i energii! Hands-on eksponatów będzie zaangażować swój umysł jak zbadać naukę ze swoich zmysłów. To muzeum chwali się, że jej układ panoramiczny ekran w nowej sekcji planetarium jest największą na świecie, dzięki czemu może wyświetlać ponad 28000 gwiazd i ciał międzygalaktyczne na swojej specjalności wykonane ekranie kopuły. Co za sposób, aby zagrać patrzeć!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum

10. Co robić Osaka
warte uwagi Osaka to nowy kompleks turystyczny i rozrywka marka, która łączy w sobie tak wiele autentycznych japońskich doświadczeń w jednym miejscu! Z sekcjami w tym miejsca warte uwagi Osaka Studios, Maiko Café i czuć Osaka doświadczenia kulturowe, które są klasy, które można podjąć, aby dowiedzieć się więcej tradycyjne japońskie działania takie jak origami, układania kwiatów lub ceremonii herbaty. Jest tu coś dla całej rodziny, aby cieszyć się i zaangażować jak większość tutejszych działań są praktyczne! W przeciwieństwie do innych atrakcji turystycznych rzeczy do zrobienia Osaka sprawi, że poczujesz się jak w domu, przyjazny personel mówiący po angielsku w przyjemnej tradycyjnych pomieszczeń warunkach domowych.
Tea ceremony-2

Sprawdź nasze inne listy jak Zabytki nie można pominąć podczas wizyty Osaka rzeczy do zrobienia w Dotonbori i miejsc wartych uwagi w Osace zaplanować idealną wycieczkę!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.