1. zakupy w jednym z wielu centrów Department
Umeda lub dzielnicy Kita, ma wiele budynków handlowych, które składają się na centrum miasta. Niektóre z najbardziej znanych są Hankyu Department Store i Daimaru Department Store. Znajdziesz marki high-end, obok restauracji, barów i mniejszych sklepów. Wiele z tych domów towarowych mają wiele historii, w tym podziemnych poziomach, więc zakupy tutaj może zająć kilka godzin. Shop till you drop to nie tylko powiedzenie, ponieważ może się zdarzyć dosłownie inUmeda Centra Department!
Central Hall of Hankyu Department Store, Osaka

2. Miej oko za Out Nowość Stores
japońskich sklepów już posiadać poczucie nowości dla turystów jako znaki i przedmioty oferowane są różne od tych znalezionych w domu. Niektóre sklepy znajdujące się w obszarach wymienionych tutaj są oparte na motywu lub odsetek, a znalezienie te małe perełki jest tak ekscytujące. Kiddy działki Osaka jest jednym z największych sklepów z zabawkami w Japonii. Jest to z pewnością jeden z najbardziej zabawne, ponieważ istnieją maskotki chodzą, przestrzenie zdarzeń, gdzie można zrobić zdjęcia oraz zbiór pamiątek. Można znaleźć Pokemon Center przy stacji kolejowej w Osace dla wszystkich Pokemon potrzeb. Nawet jeśli nie jesteś fanem, którzy chcą zobaczyć na wyświetlaczu może być gratka dla tych młodych duchem. Joshin Super Kids działki Honten jest duży sklep anime i mangi dla tych, którzy są fanami. Wreszcie Covo sprzedaje piękny francuski pop ogólne towarów, takich jak stationaries, wyroby stołowe, ozdób i innych uroczych bibelotów.
Pikachu

3. Przeglądaj brzmienie Grand przednia Osaka
Innym miejscem na zakupy i zwiedzanie jest budynek Wielki przednia Osaka. Posiada nie tylko sklepy i restauracje, ale również apartamenty mieszkalne i hotel. To miejsce jest na tej liście jako interesujący przystanek wewnątrz budynku jest Centrum Panasonic. Ten elektroniczny marka ma swój własny salon, który jest ubrany z najnowszych urządzeń i elektroniki, aby zobaczyć i interakcję z. Innym doświadczenie może być zainteresowany jest styl + Made in Japan. Znajduje się w południowym skrzydle budynku, można stworzyć własną oryginalną torbę stosując szereg kolorowych materiałów, taśm i pasów. To trochę drogie wielkości, ale gdzie indziej można zwyczaj zaprojektować własną stylowa torebka ?!
Osaka

4. Odwiedź Osaka Station Miasto
jako jedno z najbardziej stylowych stacji Japonii, to miejsce ma do zaoferowania więcej niż tylko transport. Tutaj można zbadać afery z Umeda jak szklany dach pozwoli Ci oglądać poniżej ludzie wchodzą i wychodzą ze swoich pociągów. Posiada również liczne ogrody i gospodarstwa rolne na dachach budynków jeśli chce spędzić trochę czasu w przyrodzie. Sprawdź swój słynny zegar wodny w budynku South Gate – to jedyny na świecie! Wreszcie, przestrzeń ta posiada również liczne sklepy i restauracje, jeśli czujesz potrzebę zakupy tutaj.
OSAKA STATION CITY

5. Sklep w Whity Umeda
Whity Umeda przetłumaczone oznacza „odradza White City” po tym jak został odnowiony w roku 1987. To centrum handlowe znajduje się w dzielnicy Umeda i posiada ponad dwieście sklepów – ale to wszystko jest pod ziemią! Tutaj znajdziesz sklepy odzieżowe, kosmetyki, buty, biżuterię i wiele innych. Fontanna w centrum wydziela piękną atmosferę w przypadku, gdy chcesz zatrzymać się w pobliskiej restauracji.
Underground Street

6.Ride na Diabelski na Hankyu park rozrywki
Wyobraź sobie, że park rozrywki w środku centrum handlowego. To Hankyu park rozrywki dla Ciebie. Pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć na zewnątrz budynku jest Hep Five Ferris Wheel, gdzie można doświadczyć widoków 360 stopni Osaka City. Wewnątrz znajdą Państwo szereg sklepów i obiektów rozrywkowych. Wiele cieszyć się modne sklepy dla młodszych dorosłych, restauracji i Sega Game Room. Znajdziesz tu także wiele zabawnych znaków wewnątrz budynku, która obejmuje dużą czerwoną wieloryba wiszące z sufitu. Więc to jest tylko miejscem rozrywki? Czy to naprawdę jest centrum handlowe? Bez względu na to, jakie odpowiedzi znajdziesz, będziesz bawić wizyty tutaj!
Ferris Wheel @ Night

7. Zdjęcia trwać co świątyni Shitennoji
Ta świątynia jest tak piękny, jak to jest cenne dla ludzi z Osaki. Shitennoji Temple była pierwsza świątynia buddyjska w Japonii, a jej konstrukcja podkreśla wiele aspektów religijnych z jej pozycjonowaniem, warstwy włączone i cel zapisanie Czterech Niebiańskich Królów buddyzmu. Ta strona została uwzględniona na tej liście do jej perspektyw oszałamiające zdjęcie (szczególnie gdy jest oświetlony w porze nocnej), jako miejsce do wypoczynku w ruchliwego miasta Osaka i jako okazję oglądnąć japoński starożytnej architektury z pierwszej ręki.
Shitennoji Temple

8. Patrz Building Umeda Sky at Night
Istnieją dwa powody, aby podróż do Umeda Sky Building, a najlepszy czas, aby zobaczyć to najlepiej jest w porze nocnej. Pierwszym powodem jest to, aby zobaczyć wiszące ogrody, nowoczesne podjąć „The Wiszące ogrody Semiramidy”. Światła i inne dekoracje świetlne pojawiają się dookoła, co sama wieża pojawiają się żywe. Stamtąd można zobaczyć miasto w 360 stopni świetności. Wreszcie, można zobaczyć nowoczesne style architektoniczne i materiałów, jak wydaje się, jakby cały ten budynek jest wykonany ze szkła. Jeśli chcesz, możesz odkrywać sklepy wewnątrz Umeda Sky Building, które obejmują bary, restauracje i kawiarnie. Jeśli doprowadzenie kogoś bliskiego tutaj, można kupić w kształcie serca kłódkę zostawić na szczycie budynku. Twoja miłość będzie jak badania jak ten zamek, na zawsze zapisana w tym romantycznym przeznaczenia.
Osaka City view

9. Sprawdź Hankyu Umeda Gallery
Jest to ciekawy punkt na tej liście jako eksponaty w galerii zmian dość często. W każdym razie wizyta w Hankyu Umeda Galerii na dziewiątym piętrze Hankyu Department Store zachwyci. Poprzednia eksponatów należą przedmioty z osobistej garderoby Grace Kelly, wystawę towarów skandynawskie i Valentine czekoladowe Expo, które obejmowały degustacje i próbek. Obecna wystawa w marcu 2017 jest „Moser: Czcigodny Czeski Szkło Studio Republiki Czeskiej”. Szklane pokazy grawerowania będzie na wystawie, jak również kawałki z kolekcji. Zapraszamy do obejrzenia i może znaleźć coś inspirujących!
Cutie & the Boxer 02

10. Okaż na Tsuyunoten Shrine
sanktuariów można znaleźć w uliczkach bocznych Japonii, ale ten przyjmuje modlitwy z dwóch bardzo różnych typów wierzących. Pierwszym z nich jest lokalnych biznesmenów, którzy chcą szczęście przed dokonaniem transakcji biznesowych. Druga to młodzi kochankowie, którzy oddać hołd na cześć Sonezaki Shinju. Sonezaki Shinju to gra podobna do Romea i Julii, gdzie kochankowie nie mogli być razem, a więc popełnił samobójstwo. Ten rzekomo wydarzyło się w tej świątyni w 1703 roku i japońska dramaturg powiedział ich historię w swojej grze, Sonezaki Shinju. Przyjedź, jeśli chcesz sukces w transakcji biznesowych lub z aktualnej relacji.
Ohatsu Tenjin Shrine

Sprawdź nasze inne listy, takie jak 10 rzeczy do zrobienia w Osaka, 10 Zabytki nie można pominąć podczas wizyty w Osace, a rzeczy, które trzeba zrobić w Osace zaplanować idealną wycieczkę!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.