Dotonbori بالا 10 چیز برای انجام

1. عکسی را با علامت تجاری Dotonbori بزرگ بکشید
Dotonbori دارای بسیاری از نشانه های معروف فروشگاه است که LARGER از زندگی است! رستوران Kani Doraku دارای یک خرچنگ غول پیکر با چاقوی متحرک است که از بازدید کنندگان در داخل استقبال می کند! یکی دیگر از رستوران Zuboraya، فانوس های کاغذی را در شکل ماهی های تحت فشار قرار داده است! Octopi غول پیکر در خارج از بسیاری از رستوران ها، تبلیغاتی که تاواکیای مورد علاقه اوزاکا یا توپ های هشت پا را می شود در داخل یافت! نشانه های دیگر شامل مدل های غول پیکر سوشی، اژدها ها و یک چهره ورزشکار در پیروزی است – به نام Glico Man.
道頓堀

2. لذت بردن از تبلیغات گسترده نور و لامپ نئون
Dotonbori همچنین به عنوان “خیابان ای است که هرگز نمی میرد” شناخته می شود، و یکی از دلایلی است که چرا این تابلوها هرگز خاموش نمی شوند! دیدن این تبلیغات در شب بهتر از زمانی است که رنگها و چراغها بسیاری از ساختمانهای اطراف را درخشیدند. بعضی ها تصاویر ثابت هستند، در حالی که دیگران بین تبلیغات مختلف اسلاید می کنند، در حالی که چند حرکت دارند. حتی در کل طرف مغازه ها لامپ های نئونی متصل شده اند. با توجه به نشانه های بزرگ که در بالا ذکر شد، این چشم انداز هیجان انگیز باید برای هر توریستی اوزاکا باشد.

3. خوردن غذای محلی
یک سخن از ژاپنی است که “Kuidaore تا زمانی که شما در Osaka افتاده است.” Kuidaore ترجمه به خود را از بین بردن با عجله در غذا، و بسیاری از مردم بر این باورند که Dotonbori بهترین مکان برای انجام این کار است. در نزدیکی اقیانوس، کروز اوزاکا از غذاهای دریایی و ماهی های تازه استفاده می کند. همچنین با داشتن دمای گرم در ماه های تابستان، ساکنین این شهر انتخاب زیادی از سبزیجات تازه را در انتخاب ظروف خود دارند. بسیاری از مردم محلی غذاهای سوئیت را به عنوان مواد تشکیل دهنده تازه ساخته می شوند که یک ظرف قوی تر و معطر تر است. مغازه های مواد غذایی در Dotonbori، از کیوسک غذا به رستوران های فانتزی و بسیاری از این ها 24/7 باز هستند!
定番の味わい

4. شیرینی ها و شیرینی های محلی را امتحان کنید
برای اینکه خودتان را به طور کامل با غذا بسازید، باید یک دسر یا … داشته باشید. Dotonbori دارای بسیاری از انواع دسر است که در خدمت جالب، مانند بستنی، تات، پنیر کیک، کوکی ها، شیرینی ها و دیگران. شما حتی ممکن است یک پنبه کوچک یا ژاپنی داشته باشید. Hozenji سان پیه و رستوران های دیگر دارای امکانات که در آن شما می توانید آن را خودتان grill! اطمینان حاصل کنید که به فروشگاه شیرینی Glico هدایت شوید، زیرا شما طیف وسیعی از شیرینی ها و طعم هایی را که قبلا دیده اید را پیدا خواهید کرد. مورد علاقه محلی تریتا با طعم تاکوکی است که تنها در شهر اوزاکا یافت می شود!

5. برای 100 فروشگاه یون نگاه کنید
Dotonbori با بسیاری از مغازه های مختلف از فروشگاه های لباس تا کیوسک سوغات شناور است. در این، شما قادر خواهید بود کمی از چیزهایی را که می توانید با خود بردارید مثل شیرینی، هدایای کوچک و کوچک و مجسمه های “Biliken Osaka God of Fortune” پیدا کنید. اگر علاقه مند به این سرگرمی های ژاپنی هستید، همچنین فروشگاه های انیمه و مانگا وجود دارد. یکی از مغازه هایی که ممکن است شنیده اید 100 یون مغازه است که در آن همه چیز 100 یون است! این ها در ژاپن بسیار محبوب هستند و شما می توانید بسیاری از اقلام ناز و منحصر به فرد شما می توانید هر جای دیگری پیدا کنید و یا برای آن قیمت ارزان!

6. نمایش تئاتر ژاپنی را ببینید
بسیاری از محله های تئاتر در جهان وجود دارد؛ وست پایان، برادوی، لاس وگاس. Dotonbori یکی از آنها است به عنوان میزبان برخی از قدیمی ترین تئاتر در ژاپن است. بازیگران در ژاپن رویای انجام در یکی از تئاتر های بسیاری در این محله و شما می توانید طیف وسیعی از نمایشنامه در صفحه نمایش پیدا کنید. برخی از تئاترها مانند نمایش تئاتر یوسیمووتو تنها نمایش کمدی هستند، در حالی که دیگران کابویکی را نمایش می دهند، سبک تئاتر که از ماسک ها و رقص های ژاپنی باستان استفاده می کند. برخی از تئاتر هنگام سفارش یک بلیط بازی غذا وعده های غذایی شام می دهند، پس چرا شبانه در Dotonbori لذت نمی برند؟
DSC_4000

7. نمایش یک عروسک سنتی را ببینید
یکی از انواع نمایش هایی که در تئاتر داتونبوری برجسته شده است، بونراکو است. این یک نوع بازی است که عروسک ها به جای بازیگران داستان می گویند. عروسک ها معمولا از نمایشنامه های سنتی یا داستان های عامیانه عمل می کنند، در حالی که موسیقی ضمنی با موسیقی همراه است. بسیاری از این نمایشگاه ها در Dotonbori بازدید می کنند، زیرا این نوع هنر در قرن 17 میلادی به وجود آمد. شما معمولا یکی از این نمایش ها را در تئاتر ملی Bunraku بازی خواهید کرد.

8. شنیدن یک جلسه موسیقی جاز
هنگامی که اوزاکا از دیدار با گروه های آمریکایی و فیلیپینی موسیقی جاز را شنید، به عنوان یک فعالیت معاصر و فرهنگی تبدیل شد. Dotonbori مورد استفاده قرار گرفت با سالن های جاز و کافه، و نوازندگان جاز بین المللی دعوت شده برای بازی در آنجا. جاز ادامه داد بعد از محبوبیت آن در کشورهای غربی دیگر، تبدیل به یک ژانر جدید به نام جاز ژاپنی. عشق به این سبک موسیقی در حال حاضر در حال حاضر، که در آن تاثیرات قدیمی و مدرن توسط محلی و بازدید کنندگان به طور یکسان جشن می گیرند. اگر میخواهید مردم را به ضرب و شتم جاز سرد ببرید، نوار جدید Suntory Five در خیابان خرید Tenjin را ببینید.
Bartender

9. قدم زدن در امتداد کانال
Dotonbori خود را در کنار کانال واقع شده است، و بسیاری از چیزهای مورد علاقه رخ می دهد در امتداد این promenade آبی. اگر شما علاقه مند به گرفتن عکاسی هستید، نمیتوانید قبل از اینکه چراغ ها در سطح آبریزشان نمایان می شوند، گذشته نباشد. اگر می خواهید شب زنده داری اوزاکا را ببینید، راه رفتن در امتداد کانال به همراه اجرا کنندگان موسیقی زنده و صداها از مغازه های اطراف همراه خواهد بود. اگر میخواهید مرد یا دختر را تحت تاثیر قرار دهید، پیاده روی در اینجا مکان های جالب دیگری برای کشف و ارائه یک فضای بسیار عاشقانه برای هر دو شما را فراهم می کند.
道頓堀

10. معبد Hozen-ji
در میان ویژگی های مدرن Dotonbori، یک خط وجود دارد که به نظر می رسد مانند دوران پیشین است. Hozen-Ji Yokocho Lane با جبهه های تاریخی تزئین شده و خط خود را از سنگ ساخته شده است، به عنوان تمام خیابان ها در دوره Edo در ژاپن بود. اگر ادامه دهید، معبد Hozen-ji را پیدا خواهید کرد. دلیل خوبی برای دیدن این است که فانوس های کاغذی در اطراف معبد را مشاهده کنید، که در اطراف غروب خورشید حتی بیشتر به چشم می خورند و به بازدیدکنندگان این سایت مقدس خیره می شوند.
法善寺

لیست های دیگر ما مانند 10 چیزهایی که باید در اوزاکا انجام دهیم را بررسی کنید. 10 مناظر، شما نمی توانید در هنگام بازدید از اوزاکا و چیزهایی که باید در Shinsaibashi انجام دهید برای برنامه ریزی سفر کامل خود را!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.