Dotonbori 10 najważniejszych rzeczy do zrobienia

1. Zrób zdjęcie z dużym Dotonbori Shop szyld
Dotonbori ma wiele znanych szyldy sklepowe, które są większe niż życie! Restauracja Kani Doraku ma olbrzymi krab z ruchu pazury, witając gości w środku! Kolejna restauracja, Zuboraya, nie świeci papierowe latarnie w kształcie blow ryby! Olbrzymie octopi czają się na zewnątrz od wielu restauracji, reklamy faworyt TAKOYAKI Osaka lub panierowane kulki octopi można znaleźć w środku! Inne objawy to gigantyczne modele sushi, smoki i twarz sportowca w zwycięstwo – zwane Glico Man.
道頓堀

2. cieszyć patrząc na ogromny podświetlane reklamy i Neon Lampy
Dotonbori jest również znany jako „ulicy które nigdy nie śpi”, a jednym z powodów jest, ponieważ te szyldy nigdy wyłączać! Widząc te reklamy najlepiej w nocy, gdy kolory i światła wydają się świecić od wielu okolicznych budynków. Niektóre obrazy są trwałe, podczas gdy inni ślizgać różnych reklam, a niektóre mają ruchy. Nawet całe strony sklepów mają lampy neonowe z nimi związane. Mieszany z dużych szyldów wymienionych powyżej, to porywający widok to trzeba zobaczyć dla każdego turysty w Osace.

3. Jedz lokalne jedzenie
Jest to japońskie powiedzenie “Kuidaore till you drop w Osace. Kuidaore przekłada się zniszczyć siebie przez ekstrawagancji w żywności, a wielu ludzi wierzy, że Dotonbori jest najlepszym miejscem, aby to osiągnąć. Będąc blisko oceanu, Osaka rejs figuruje owoce morza i świeże ryby. Mające również wysokie temperatury w miesiącach letnich oznaczać mieszkańcy mają tu duży wybór świeżych warzyw do wyboru w ich potraw. Wielu mieszkańców zjeść posiłek bulion jak świeże składniki mocniejszego smaczniejsze potrawy. Sklepy spożywcze w Dotonbori wahają się od kiosków spożywczych do fantazyjnych restauracji, a wiele z nich jest otwarty 24/7!
定番の味わい

4. spróbować lokalnych słodyczy i wyrobów cukierniczych
na celu „Kuidaore” się całkowicie z jedzeniem, trzeba będzie mieć deser … lub dwa. Dotonbori znajduje się wiele placówek, które służą deser pyszne smakołyki, takie jak lody, tarty, sernik, ciasteczka, ciasta i inne. Można nawet podoba się okonomiyaki lub japoński naleśnik. Hozenji San Pei i inne restauracje mają zaplecze, gdzie można grill to sam! Upewnij się, aby udać się do sklepu ze słodyczami Glico, a znajdziesz szeroki wybór słodyczy i smakach byś nigdy nie widział. Lokalny faworyt jest aromatyzowany Pretz TAKOYAKI, które można znaleźć tylko w Osaka City!

5. Zwróć uwagę na 100 Yen sklepy
Dotonbori jest zalany z wielu sklepów odzieżowych od wylotów do kiosków z pamiątkami. W nich będzie można znaleźć małe drobiazgi, które można przyjąć z powrotem ze sobą, takie jak słodycze, stacjonarne, drobne upominki i „Biliken boga Osaka szczęścia” rzeźb. Są też sklepy z anime i mangi, jeśli jesteś zainteresowany w tej japońskiej rozrywki. Jeden sklep może nie słyszeli o to sklep 100 Yen, gdzie wszystko jest 100 Yen! Są bardzo popularne w Japonii, a znajdziesz tak wiele uroczych i niepowtarzalnych przedmiotów, których nie można znaleźć nigdzie indziej, a do tego niska cena!

6. Zobacz japońską teatralnej
Istnieje wiele dzielnic Teatr w świecie; West End, Broadway, Las Vegas. Dotonbori jest jednym z nich, gdyż gospodarze jedne z najstarszych teatrów w Japonii. Aktorzy w Japonii śnie wykonywania w jednym z wielu teatrów w tej okolicy można znaleźć szereg spektakli na wyświetlaczu. Niektóre teatry jak Teatr Yoshimoto pokazać tylko sztuki komediowe, a inni prezentują Kabuki, styl teatru, który używa maski i taniec ze starożytnej Japonii. Niektóre teatry oferują dania obiadowe przy zamawianiu bilet Play, więc dlaczego nie cieszyć się noc w Dotonbori?
DSC_4000

7. Zobacz Tradycyjne Puppet Show
Jednym z rodzajów spektakli prezentowanych w teatrach Dotonbori jest Bunraku. Jest to rodzaj gry, gdzie lalki opowiadają zamiast aktorów. Lalki zwykle działają z tradycyjnych sztuk lub podania ludowe, podczas gdy muzyka uświęcone towarzyszy. Wiele odwiedzić te pokazy w Dotonbori jak ta forma sztuki pochodzi tu w 17 wieku. Będziesz zazwyczaj znaleźć jeden z tych koncertów grających na Teatr Narodowy Bunraku.

8. Słuchajcie jazz Session
Po Osaka słyszał muzyki jazzowej z wizyty amerykańskich i filipińskich zespołów, stał się sławny czasu przeszłego i działalność kulturalna. Dotonbori kiedyś pokryte hal i kawiarni jazzowej i międzynarodowych muzyków jazzowych zostali zaproszeni, aby tam grać. Jazz kontynuował tutaj po jego popularność wyblakłe w innych krajach zachodnich, przekształcenie nowego gatunku zwanego japoński jazz. Miłość tego stylu muzyki prowadzi dzisiaj, gdzie starsze i nowoczesne wpływy są obchodzone przez mieszkańców i turystów. Sprawdź nowy Suntory Five pasek na Tenjin ulicy handlowej, jeśli chcesz zobaczyć ludzi rowków do chłodnego jazzowym rytmie!
Bartender

9. pospacerować wzdłuż Kanału
Dotonbori sama znajduje się obok kanału, a wiele rzeczy, to występuje wzdłuż tej wodnisty promenady. Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem fotografię, nie można przejść obok jak światła odzwierciedlają w wodnisty powierzchni. Jeśli chcesz zobaczyć nocne życie Osaka, spacer wzdłuż kanału towarzyszyć będzie żywe wykonawców muzyki i dźwięków z pobliskich sklepów. Jeśli chcesz zrobić wrażenie faceta lub dziewczynę, w odległości tutaj zapewni wiele ciekawych miejsc do zwiedzania i zapewniają bardzo romantyczną atmosferę dla was obojga.
道頓堀

10. Hozen-Ji Temple
Wśród nowoczesnych cech Dotonbori, istnieje ścieżka, która wygląda jakby pochodzi z minionej epoki. Hozen-Ji Yokocho Lane jest ozdobiony historycznymi frontów sklepowych i pasa sama jest wykonana z kamienia, jak wszystkie ulice były podczas okresu Edo w Japonii. Jeśli nadal wzdłuż znajdziesz Hozen-Ji Temple. Piękna powód do odwiedzenia jest tu zobaczyć papierowe latarnie wokół świątyni, które są jeszcze piękniejsze wokół słońca, ponieważ są one oświetlone i wydzielają ciepły blask dla zwiedzających do tego świętego miejsca.
法善寺

Sprawdź nasze inne listy, takie jak 10 rzeczy do zrobienia w Osaka, 10 Zabytki nie można pominąć podczas wizyty w Osace, a rzeczy, które trzeba zrobić w Osace zaplanować idealną wycieczkę!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.