Dotonbori Top 10 ThingsYapılacaklar

Büyük Bir Dotonbori Dükkanı Tabelaile fotoğraf çekmek 1.
Dotonbori’nınhayattan daha büyük olan birçok ünlü mağaza tabelası var! Restoran Kani Doraku, pençeleri hareketli içeride ağırlamaktan dev yengeç var! Başka restoran, Zuboraya, darbe balık şeklinde kağıt fenerler yaktı var! Dev octopi Osaka’nın favori Takoyaki veya hırpalanmış octopi topları içinde bulunabilir birçok restoran dışına, reklam üzerinde pusuda! Glico Man olarak adlandırılan – Diğer işaretler dev suşi modelleri, ejderhalar ve zaferde bir atletin yüzünü içermektedir.
道頓堀

2. neon lambalarBüyük Işıklı Reklamlar ve baktığımızda tadını çıkarın
Dotonbori da ‘hiç uyumayan bir cadde’ olarak bilinenve bu tabelalar kapatmak çünkü hiçbir zaman nedenlerinden biri neden! Renkler ve ışıklar çevreleyen binaların birçoğu kapalı parlamaya göründüğünde bu reklamları görünce geceleri en iyisidir. Başkaları farklı reklam arasında slayt yaparken birkaç hareketleri varken bazılarında, sabit görüntülerdir. Dükkanlar bile tüm tarafları onlara bağlı neon lambaları var. Yukarıda belirtilen büyük tabela ile karışık, bu hayranlık uyandıran bir manzara bir herhangi Osaka turist için görmek gerekir olduğunu.

3.Yerel yemek yemek
Bir Japon söz vardır,’sen Osaka yorulana kadar Kuidaore.’ Kuidaore gıda israf tek amacım bozmak çevirir ve birçok kişi Dotonbori sadece bunu yapmak için en iyi yer olduğuna inanıyoruz. Okyanusa yakın olmak, Osaka seyir özelliği deniz ürünleri ve taze balık yok. Yaz aylarında da sahip sıcak sıcaklıklar burada sakinleri demek onların yemekleri seçim taze sebze seçeneklerimiz bulunmaktadır. Taze malzemelerle daha güçlü, daha lezzetli yemeği yapmak gibi birçok halk et suyu yemeklerin tadını. Dotonbori’nın Gıda mağazaları süslü restoranlar için gıda kioskları arasında değişir ve bunların pek çoğu 24/7 açık!
定番の味わい

4.Yerel Sweets ve Çikolata olmayan şekerleme
Kendinizi tamamen gıda ile, bir tatlı … ya da iki olması gerekir ‘kuidaore’ amacıyladeneyin.Dotonbori böyle dondurma, tartlar, peynirli kek, kurabiye, hamur işleri ve diğerleri gibi lezzetli davranır, hizmet birçok tatlı çıkışları sahiptir. Hatta bir okonomiyaki veya Japon gözleme hoşunuza gidebilir. Hozenji San Pei ve diğer restoranlar tesisleri var nereye kendin ızgara yapabilirsiniz! Eğer daha önce hiç görülmemiş olurdu tatlılar ve lezzetleri bir dizi bulacaksınız olarak, Glico Şeker deposuna kafa emin olun. Yerel favori Osaka City sadece bulunabilir Takoyaki aromalı Pretz olduğunu!

100 Yen Mağazalar5. dikkat
Dotonbori giyim çıkışlarından hatıra kiosklar arasında değişen sayıda dükkan ile sularedin.Bu, bu tür tatlılar, kırtasiye, küçük hediyeler ve heykeller ‘iyi şans ait Biliken Osaka tanrısı’ olarak geri yanınıza alabileceğiniz küçük biblolar bulmak mümkün olacak. Bu Japon eğlence ilgileniyorsanız anime ve manga dükkanlar da vardır. Eğer duymuş olmayabilir Bir dükkan 100 Yen dükkan, her şey 100 Yen olduğunu! Bunlar Japonya’da çok popüler olan ve başka hiçbir yerde bulamıyorum çok sevimli ve eşsiz öğeleri bulmak veya bu ucuz fiyata olacak!

6.Japon Teatral Çal
Dünyada birçok tiyatro mahalleler vardırbakın;West End, Broadway, Las Vegas. Dotonbori Japonya’da en eski tiyatrolarından bazılarına ev sahipliği olarak bunlardan biridir. Bu mahallede çok sayıda tiyatro birinde performans ve ekranda oyunların bir dizi bulabilirsiniz Japonya rüyada Aktörler. Başkaları kabuki’yi, Eski Japonya’dan maskeleri ve dans kullanan tiyatro tarzı vitrin ederken Yoshimoto Tiyatrosu gibi bazı tiyatrolar, sadece komedi oyunlarını gösterirler. Bir oyun bilet siparişi verirken bazı tiyatrolar akşam yemeklerini sunmak, neden bir gece Dotonbori’nın dışarı zevk değil?
DSC_4000

türleriGeleneksel Kukla gösterBkz 7.
Dotonbori’nın tiyatroları yer oyunların Onebunraku olduğunu. Bu kuklalar aktörlerin yerine hikaye anlatmak oyun türüdür. Eskiden kalma müzik eşlik ederken kuklalar genellikle geleneksel oyunlar veya halk masallarını dışa vurulur. Bu sanat formu 17. yüzyılda burada kökenli gibi pek çok Dotonbori’nın bu gösterileri ziyaret edin. Genellikle Ulusal Bunraku tiyatrosunda oynayan bu dizilerinden biri bulacaksınız.

bir Caz Müzik Oturumu duyun
Osaka Amerikan ve Filipinli bantları ziyaret Caz müziği duyunca8.,bir ünlü geçmiş zaman ve kültürel etkinlik haline geldi. Caz salonları ve kafeler ve uluslararası caz müzisyenleri ile kaplı olması için kullanılan Dotonbori orada oynamaya davet edildi. Popülerliği Japon Caz adlı yeni türe dönüşürken, diğer Batılı ülkelerde soluk sonra Caz burada devam etti. Müziğin bu tarz Aşk yaşlı ve genç etkiler halkı ve ziyaretçiler tarafından kutlanan bugün, üzerinde taşır. İnsanların serin caz ritmi kanal açma görmek istiyorsanız Tenjin alışveriş caddesi üzerinde Yeni Suntory Beş çubuğuna bakın!
Bartender

9.Kanalboyunca bir yürüyüş yapın
kendisi yanındaki bir kanal bulunurDotonbori’nınve ilgi çok şey bu sulu şeridi boyunca meydana gelir. Eğer fotoğraf alıyor ilgilenen varsa, ışıklar sulu yüzeyinde yansıtmak nasıl gidemez. Eğer Osaka gece hayatının görmek istiyorsanız, kanal boyunca yürüyüş canlı müzik sanatçıları eşliğinde ve yakındaki dükkanlardan sesleri edilecektir. Eğer bir adam ya da kız etkilemek istiyorsanız, burada bir yürüyüş keşfetmek hem de sizin için çok romantik bir atmosfer sağlamak için birçok ilginç yerler sağlayacaktır.
道頓堀

10. Hozen-Ji
Dotonbori’nın modern özellikleri arasındaTapınağı,o geçmiş dönemin gelir gibi görünen bir şerit vardır. Bütün sokaklar Japonya’da Edo döneminde olduğu gibi Hozen-Ji Yokocho Lane, tarihsel mağaza vitrinleri ve kendisi taştan yapılmış şerit bezenmiştir. Eğer birlikte devam ederseniz, Hozen-Ji Tapınağı bulacaksınız. Burada ziyaret etmek güzel bir sebebi yanıyor olarak daha güzel günbatımı etrafında tapınağın etrafında kağıt fenerler, görmek ve bu kutsal siteye ziyaretçilere sıcak bir ışık vermektir.
法善寺

Osaka yapmak Sen Ziyaret Osaka iken Miss Can 10 Görülecek 10 Things gibi bizim diğer listeler göz atın ve Sen mükemmel gezi planı Shinsaibashi içinde yapmak zorunda şeyler!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.