HABER BÜLTENİ

OSAKA, Japonya, 22 Ağustos 2017 / Maikoya / – Maikoya Osaka, üst düzey bir Japon kültürel deneyim mekan, son zamanlarda Osaka dünyanın ilk geyşa temalı kafe ve restoran tanıtıldı. Burada, ziyaretçiler karşılamak ve bir çırak geyşa, yılın herhangi bir zamanında sohbet edebilirsiniz. Bina gerçek geyşa evi 1980’lerin ortalarına kadar durdu bir mülk üzerinde inşa edilmiştir. Shinmachi bulunan Maikoya Osaka bir eğlence merkezi olarak görev yapmış ve Edo döneminde birçok geyşa evleri vardı bir bölgenin merkezinde yer alıyor.

Maikoya Osaka birçok mutlaka vardır. Böyle altın dondurma ve 300 $ maliyeti zarif altın pul kaplı Kobe beef sandviç olarak özel ürünleri ile kafe bulunmaktadır. Bu yemekler sohbet etmek ve fotoğraf çekebilirsiniz whomvisitors bir geyşa tarafından sunulmaktadır. Günün belirli saatlerinde canlı koto veya Şamisen performansı var. Ziyaretçiler ayrıca İngilizce konuşan bir geyşa tarafından ceremonyled bir çay katılmak için rezervasyon yapmak şansına sahip.

Birçokları için gerçek bir geyşa buluşuyor Japonya, en zor rüyalar birine yolculuk eden; günümüz geyşaların genellikle ağlar kapatmış ve sadece birkaç derece şanslı ya da çok iyi bağlantıları kişiler bu gizemli dünyayı glimpsing fırsatı. Maikoya Osaka her kesiminden insanlara geyşa münhasır dünyayı açın ve geyşa hakkında değil, aynı zamanda en geishasexcel geleneksel Japon sanat ve zanaat hakkında sadece ziyaretçileri öğretmektir. Bunlar çay töreni, Japon dansı, kaligrafi ve Japon yemek dersleri içermektedir.

Maikoya Osakade Geyşa çay

. Geyşalar gibi geleneksel Japon sanat ve zanaat de iyi olmalıdır (icracı: sanat, sha gei) Maiko Cafe yönetenMiho Hirataseremonisi,geyşa değişmez tanımı ‘sanat sanatçı'” diyorçay seremonisi,. Biz geyşaların sanatkarlar fahişeler olmadığını dünyayı öğretmek istiyorum, bir kimono koyarak shamisen oynayan, çiçek aranjmanı yapıyor ve buyoo (Japon dansı geleneksel) performans.

Geisha Cafe gerçek olup olmadığını”soruherkes sorar olduğunu . Bu gerçek geyşaların, ya geyşa giyen sadece kızlar makyaj musunuz? Hirata cevap verme zordur ama bu insanlar başka işler varsa veya bir Univeristy okuyan söylüyor. Onlar bir geyşa gibi giyinmek. . Davranışın farklı bir kod olan her kasaba Biz Osaka’da dayanır ile, ancak, bunlar tarihsel olarak 10’dan fazla kasabalarda uygulanan ve biz emin olmak, aynı zamanda Hirata Herkes geyşa sadece Kyoto var sanıyor”, belirtiyor personeli Osaka geyşa kültürü ile aşina. Bu her zaman bu konuşmayı gerektiği anlamına gelir Japon sanatları bilgisi, tarih bilgisi ve geyşa geleneklerini, sonkeigo kullanımını doğru feminen kıyafetleriyle yeteneği ve Iki bilincini içerir saygılı sağduyulu, zarif ve akıllı ol.

onların el sanatları pratik olarak gerçek geyşa etkileşimde bulunmak için Maikoya Osaka ziyaret için en iyi yerdir. Bizim bina sadece en gelişmiş geyşa kültürü için Maiko Cafe ve inanılmaz bir çay töreni odası uygundur vardır aynı zamanda. yapılacak birçok şey ile lüks bir kültürel etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir

KAYNAK Maikoya Osaka

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.