Podczas Tokyo pojawia ubiegłych na przyszłość pierwszy rzut oka ze swoich dużych billboardów elektronicznych, zaawansowany system kolejowy i produkty wynalazcze, istnieje kilka obszarów, które koncentrują się na przeszłości. Gejsze stały się popularne w stolicy Japonii, jak zapotrzebowanie na wysokiej klasy występów wzrosła w ostatnich latach. Mając gejszy lub grupy tych pań osiągać lub zorganizować imprezę lub funkcja jest uważana przynieść szczęście, a także poczucie frywolności i wyrafinowane klasie.
Shinbashi Genroku Odori 1908

Shinbashi Odori 1908

Geisha jest etykieta, które powinny być wykorzystane do opisania profesjonalny gospodarze samica i animatorów. Te panie są znane z promowania wyrafinowanych działań kulturalnych jak gospodarzem grupy ludzi przez zabawianie ich rozmowy, gier i napojów. Te panie uczestniczyć w innych działaniach kulturalnych, takich jak przygotowanie i obsługujących czas zaszczycony ceremonia herbaty.

W zgodzie z historycznymi tradycjami, te gejsza żyć i pracować w dzielnicy rozrywkowej.

Istnieje sześć okręgów gejsza w Tokio, choć są zbiorczo nazywane „Tokyo Roku Hanamachi” lub „Sześć Flower Miasta” i obejmują Shinbashi, Asakusa, Yoshicho, Kagurazaka, Hachioji i Mukojima.

Oto krótkie podsumowanie dwóch większych i bardziej popularnych dzielnicach geisha w Tokio:

Asakusa

Ten rejon jest popularnym miejscem turystycznym, ponieważ jest obok słynnego Senso-ji i sąsiednim rynku. Wielu mieszkańców i odwiedzających tu również po godzinach pracy odpocząć w restauracji i barów. W herbaciarnie gejsza (ochayas) i zakwaterowanie dzienny (okiyas) znajdują się za Senso-ji, z dala od głównych ulic. Budynki te starają się zachować tradycyjną architekturę i atmosferę, więc wygląda bardzo podobnie do dzielnicy Gion w Kioto Geiko. Przed odwiedzić ten obszar, pozwolenie powinno zostać przyznane przez gospodarza herbaciarni lub oki-ya matki, która dba o gejsz i młodszych pań będących w treningu (zwany hangyoku). Jeśli zapytać przez concierge w hotelu, może być w stanie zarezerwować sobie posiłek lub drinka w jednym z tych zakładów. Jeśli przespacerować Kannonura ulicy obok Senso-ji, zwłaszcza wokół zmierzchu, może być w stanie spojrzeć gejszy lub dwa przyjeżdża do występów swojego wieczoru.
Asakusa Geisha

Kagurazaka

DzielnicaJest to kolejny sławny turysta lokalizacja, ponieważ jest obok zamku Edo. Mimo że obszar ten jest znany z jego młodszy demograficzny ze względu na Uniwersytecie Waseda i University of Tokyo położony w pobliżu, Kagurazaka ma kilka rozrzutny i drogich restauracji, gdzie elity patronów i biznesmeni odwiedzają po godzinach. Niektóre z nich są kaiseki lub tradycyjne japońskie restauracje. Kaiseki oznacza „The Art of Food”, a te restauracje służyć kolację składającą się z co najmniej sześciu różnych potraw, każdy pięknie i starannie przygotowane. Wiele z tych restauracji mieć związek z konkretnym oki-ya lub gejsza dom, gejsza więc są zarezerwowane dla niektórych gości jak hostów lub wykonawców. Dokonaj rezerwacji od swojego personelu hotelowego, aby zarezerwować kolację z artysty w tej dzielnicy. Jedno miejsce, które stało się popularne wśród turystów jest Sanshuya Restauracja, jako gospodarz angielski towarzyszy wam i wyjaśnić subtelnych rytuałów i praktyk, podczas gdy panie japońskie gejsze wlać napoje, gry i wykonywać utwory na tradycyjnych instrumentach.
Kagurazaka Tokyo
Kagurazaka

Teraz masz wszystkie informacje na temat gejszy dzielnicy Tokio i ich wkład do kultury japońskiej. Pamiętaj, aby sprawdzić na stronie internetowej Maikoya Center, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak można spotkać prawdziwe gejsze na następnej wizyty w Japonii!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.