Jak umieścić na makijaż Like a Maiko

A Maiko jest etykieta dla pani, która studiuje być artystą w Kioto, w pełni przeszkoleni w japońskich sztukach uświęcone. Ona zazwyczaj stawia na makijaż, aby jej skóra pojawiają się jaśniejsze, a także zaakcentować usta i oczy. To się nazywa shironuri styl, który przekłada się na „Japoński tradycyjny White Style” i nosi nazwę białego fundamencie używany. Maikos nosić tradycyjne produkty do makijażu, a także odtworzyć swoje słynne oczu i warg kształty zgodne z technikami wydanych od starożytnej Japonii.

Istnieje wiele elementów, które maikos używają makijażu i mają tradycyjne imiona japońskie. Należą do nich:
Bintsuke Abura: wosk na bazie soi używanego pomóc pasta fundacja na pobyt i pojawiają się gładka. Chroni również skórę przed makijaż się do porów i powoduje podrażnienie później.
Beni-morszczuk: Tradycyjna mała szczotka, zazwyczaj wykonane z koziej sierści. Zazwyczaj wykorzystywane do stosowania do oczu i warg linie w japońskiej stylizowany makijażu.
Bintsuke Abura: Mieszanka olej lub wosk stosowany przed japońskiego biały podkład tworzą jest stosowana. Ma to na celu pomóc pasty kij do skóry, a także zatrzymać pory przed zatkane.
Hake: Tradycyjna szczotka, zazwyczaj wykonane z koziej sierści. Zazwyczaj stosuje się do nakładania białego fundament w japońskim stylu makijażu.
Kabuki oshiroi: Biała fundacja lub pasty.
Komata: Japońska nazwa karku. Jest to postrzegane jako obszar na zmysłowej kobiety.
Kona oshiroi: Biały proszek zwykle używane w celu wygładzenia biały węgielnego pasty.
Shironuri: Słowo to przekłada się na „malowane na biało”. Ta nazwa jest podana na kolor fundacji, która tworzy niepowtarzalny wygląd Maiko.

Proces zakładania makijażu dla maiko jest czasochłonne, a najbardziej potrzebują inną osobę, aby pomóc im umieścić go na. Etapy zakładania tradycyjnego japońskiego makijażu są poniżej.

1. Najpierw skórę należy przygotować przed makijaż wprowadzone. Należy umyć twarz i dokładnie usunąć wszelkie produkty lub pozostałości. Pędzel lub wilgotne brwi tak, że pozostają one w kształt płaski i jednocześnie można umieścić na swojej makijażu. Maikos profesjonalne stosować mieszaninę zwaną bintsuke abura na ich skóry i brwi więc podstawą przywiązuje lepiej. Maikos zalecamy umieszczenie włosy się teraz, aby zapobiec przed pokryte produktów i zepsuć nieskazitelny wygląd tworzysz.

2. Biała fundacja lub shironuri pasta jest teraz przygotowany. Fundacja ta została po raz wykonane z ołowiu, jednak teraz jest wykonana przy użyciu białego proszku kosmetycznych lub bardziej tradycyjne pudru ryżowego. Kabuki oshiroi kaczki fundamentowe można teraz nabyć, aby proces aplikacji fundacja prostsze. Zazwyczaj, proszek musiałyby być rozdrobnione i wymieszane z wodą do stałej pasty osad. Bardziej nowoczesne składniki oznacza, że czyni pastę można uprościć. Gdy biały fundacja pasta jest prawidłowa konsystencja, stosuje się go do wszystkich obszarach twarzy. Wiele maikos użyciu tradycyjnych pędzli morszczuka w tym procesie, ale gąbki kosmetyczne działa tak dobrze. Skupić się na próbach, aby osiągnąć taką samą konsystencję i gładkość na wszystkich obszarach.

3. Jeśli chcesz, warstwa kona oshiroi proszku mogą być stosowane. Proszek ten wygładza pastę pod spodem i przynosi połysk białej fundamencie. Szerszy szczotka morszczuk, puff proszku lub fundacji szczotki mogą być tu stosowane.

4. Maikos zastosować również shironuri podstawę do ich uszu, szyi, górnej części klatki piersiowej i górnej części pleców. Jednym z obszarów, które nie są objęte jest kark lub komata. A „V kształt” pozostaje więc maikos naturalny kolor skóry jest wyświetlana. Jest to postrzegane jako zmysłowej powierzchni, a to komata powierzchnia osiągnie szczyt z subtelnie raz szata kimono jest wprowadzone. Na specjalne okazje, takie jak święta lub gdy maiko staje się geiko po raz pierwszy, a „W kształt” może być niepomalowane zamiast. Ważne jest również, aby pamiętać, że popisać zespole skóry na linii włosów pozostaje nietknięty. Jest to znak, że maikos noszą własne włosy, a nie earnt peruki że Geiko odzieży damskiej.

5. Następnie maluje nad brwiami. W dawnych czasów, kruszone Węgiel stosowany. Zostało zastąpione wkładki brew i ołówki. Maikos powinien mieć cieńsze czarne brwi, cienką linią czerwony lub różowy spodu. Specjaliści wspomnieć, że farbowanie brwi powinny być wykonywane ostrożnie, ponieważ jeśli wykonane nieprawidłowo wszystkie poprzednie warstwy makijażu muszą być zdjęte i ponownie uruchomić. Ta wskazówka powinna być również uznane przez resztę instrukcji makijażu zrobić z oczu Eyeliner i kredki.

6. Contouring wokół oczu jest ważnym krokiem dla każdego artysty makijażu i maikos są takie same. Nowoczesne produkty są stosowane eyeliner, ale powinny być czarne. Zarys zarówno górne i dolne obszary wokół oczu, z caruncula do zewnętrznego kącika. Wiele wzorów Maiko mieć lekko „skrzydła” lub ruch w pobliżu narożnika zewnętrznego, jeśli chcesz to, ale to musi być symetryczne względem projektu na swoim drugim okiem.

7. Następnie dodamy czerwonego makijażu wokół oczu. Pierwszy obszar jest wokół caruncula lub wewnętrznej oka obok nosa. Małej dół Flick jest dodawany do oka wydają się większe. To prztyczek powinny być tylko pół centymetra i tak w długości i jest zwykle wykonane z czerwonej kredki lub ołówka. Kolejny obszar wokół oczu jest blisko zewnętrznego kącika. Małe koło czerwieni należy wyciągnąć i barwione, albo z kredki lub kredka do oczu. Ten krąg powinien być tylko centymetr średnicy lub tak i gdzie powinno się rozpocząć w połowie tęczówki jest. Ten projekt obejmuje zarówno zewnętrzne obszary powieki i pod i oko, ale należy dążyć do kręgu, aby wyglądały bardziej na górnej powiece, gdzie trzeba umieścić swój niewielki flick eyeliner. Prostszej budowie jest dodanie czerwony eyeliner powyżej pod czarnych linii wcześniej ustalonych, uruchomienie zgodnie z tęczówki.

8. Zastosowanie rumieni odróżnia się MAIKO z geiko. Geiko wolą bardziej subtelny wygląd, podczas gdy maiko użyć bardziej różowe i czerwone w ich wyglądzie. To jest znacznie wykorzystywane w rumieńcem wokół policzków, więc wybrać albo różowe lub czerwone odcienie komplement swój wygląd. Wiele maiko komentarz, że rumienię powinny być stosowane oszczędnie, jak nie chcesz rumieniec przejąć białą fundament trzeba umieścić w uprzednio. Możesz umieścić swój rumieniec na szczotki z morszczuka, choć rumieniec szczotka może być także używany.

9. Końcowy etap zakładania MAIKO makijaż pomadki. Szminka starożytnego Japonii został po raz pierwszy przez ekstrakcję barwienia z czerwonego szafranowy, mieszając ją z wodą, a następnie co połysk z kryształów cukru. Obecnie powszechnie stosowane są szminki z szczoteczki dziobek lub beni-morszczuka. Powodem, dla którego stosowana jest szczotka jest tak, że maiko lub wizażystka może pokolorować tylko część usta w czerwonej szminki. To dlatego, że usta są pokryte białym fundamentu i można stworzyć iluzję mniejszych, pouty warg. Taki wygląd sięga wczesnych gejszy i Maiko dni, usta wydają się bardziej kobiecy tradycyjnych japońskich estetyki. Wiele wskazówek, w jaki sposób jest stosowany szminka jest nadal egzekwowane. Pierwszy rok maikos praktykant tylko nosić szminkę w małej części tylko dolną wargę. Po ich opanowaniu kilku technik, że maikos mogą nosić zarówno szminki na obu górnych i dolnych warg. Niektóre maiko nadal trzymać z tradycyjnych składników szminki i wymieszać cukier do ich szminki – dzięki czemu ich twarz słodki wygląd i smak!

Jeśli masz czas, patrzeć online dla samouczki online i krok po kroku instrukcje, w jaki sposób osiągnąć swój Maiko makijaż w domu! W przypadku, gdy to zrobisz, warto wiedzieć, jak wziąć te wszystkie warstwy makijażu znowu! Są nowe mieszanki do demakijażu, które zostały zaprojektowane specjalnie dla shironuri pasty. Wielu artystów makijażu Polecamy inne chusteczki do demakijażu, choć niektóre maiko mają wspólne dziecko, że olej jest kolejnym wielkim demakijażu.

Oczywiście, ile makijaż maiko nosi zależy od przypadku jest ona prowadzącego. Bardziej formalne wydarzenie wymaga cięższego makijażu, jak również bardziej wyszukane dodatki odzieżowe. Wyroki i technik stylizacji prowadzone są od wielu lat, podczas gdy maiko jest szkolenie, jak można się spodziewać, że będą one w stanie dokonać odpowiednich wyborów przez siebie zanim ukończył. Obejmuje to wprowadzenie na wszystkich warstw makijażu samodzielnie. Wielu utalentowanych maiko mają ten proces skrócony do trzydziestu minut lub mniej!

Maikos są zwykle wokół regionu Kioto, gdzie nadal dawać występy wysokiej klasy dla profesjonalistów jak zrobili dla setek lat. Wiele maikos odkryli powołanie do zademonstrowania swoich tradycyjnych sztuk dla turystów i zwiedzających, podobnie jak te znajdujące się w Centrum Maikoya.
Nie przegap szansy, aby spełnić taką wyrafinowaną symbol kultury japońskiej dziś!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.