Ostatnio aktywność centrum kultury Maikoya Osaka- Japonii, a najlepiej zrobić w Osace

Maiko Osaka

Entrance of Maikoya Osaka

Witamy Maikoya Osaka. Gospodarzem pierwszego japońskiej gejszy kawiarni i unikalne doświadczenie kulturowe miejsce dla turystów i mieszkańców podobne. Jest to budynek w pobliżu Shinsaibashi, w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od hałaśliwych tłumów. Został zbudowany na nieruchomości, gdzie rzeczywiste gejsza dom stał aż do połowy 1980 roku. Chwila po wejściu do budynku podróżować w czasie.


Geisha Cafe jest prosty ale unikalny z Geisha tematycznych ukiyoes wiszące na ścianach i niektórych memorobilia od 80s. Istnieją pewne tabele, tak jak innych kawiarni i tatami stylu mandatów. Maiko w szkoleniu wita gości i służy im jedzenia i picia ich kolejności. Nazywają siebie Osaka gejsza, która jest zupełnie inna od Kioto i Tokio Geisha Geisha. Specjalnością kawiarni jest zielona herbata i złoty płatek lody. Raz dziennie serwują kanapki wołowiny Kobe tylko 4 osób rezerwować z wyprzedzeniem.
Geisha Cafe
Geisha Cafe
The 3rd floor gospodarze unikalną kolekcję pięknych kimona i małych modeli świątynie i sanktuaria. Tam są wspaniałe japońskie style lusterka do makijażu i przestronne pokoje przylegające. Najlepsze jest to, że personel pomaga Ci makijaż, włosy i oczywiście nie na sobie yukata lub kimono. W teł są wspaniałe i idealne do fotografowania kimono zdjęć, kiedy myślisz, że jest gorąco lub zimno.
4. piętro ma 3 różne tematy. Idziesz na podłodze tatami odczuwając 3 różne okresy historii Japonii. Z prawej strony kładzie bardzo sekcję Ceremonia herbaty gdzie są pięknie wyświetli się Tokonoma i tradycyjny fusuma. W środku znajdują się 2 life wielkości samurajów z czterema flagami diffent wojny z herby 4 różnych daimyo. Po lewej stronie sród uchikake wraz z obrazów przedstawiających okresu Heian i dysponuje ju-Ni-hitoe. Podłoga ta jest również stosowana mieć działań kulturalnych, takich jak kaligrafia, Furoshiki i ikebany.

Samurai Osaka

Samurai Osaka

Samurai Experience in Osaka

Samurai Experience in Osaka

Tea ceremony experience in Osaka

Tea ceremony experience

Tea ceremony

Tea ceremony experience

5th floor to tradycyjna japońska kuchnia zdobione drewniane meble w stylu Meiji z regulowanymi tabelach. Goście mogą przygotowywać posiłki w stylu japońskiej, począwszy od lokalnych osobistości jak Takoyaki i Okonomiyaki do walcowanego sushi i Wagashi. W kuchni znajduje się również artefaktów kulturowych tym wyświetlaczu Hina Lalki i różnego rodzaju przedmiotów kuchennych wykonanych z bambusa.

Niezależnie od tego czy chcesz mieć ręce na doświadczenia kulturowego lub dowiedzieć się więcej o kulturze japońskiej Maikoya Osaka musi być na liście.
Zastrzeżenie: Budynek, w którym znajduje Maikoya Osaka służy za dom gejsza aż do późnych lat 80-tych; Jednak obecnie nie jest to dom gejsza lub oki-ya. Maikoya Osaka jest placówką edukacji kulturalnej. Gejsza, którzy pracują na Maikoya nie są ludzie, którzy żyli w oki-ya lat. Maikoya jest głównym celem jest promocja japońskiej sztuki i rzemiosła i Maikoya pewnością nie wynika kod z Kioto lub Tokio domów gejszy lub związany z jakimkolwiek związku oki-ya lub gejsz.

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.