Ziyaret Osakaikenyerler Sen Miss

1. Osaka Kalesi
Bu ünlü dönüm noktası Osaka şehrinin merkezinde yer alır ve onun sahne mevsimden mevsime değişir güzel manzarasını sunmaktadır Can.Sayısız parklar gelen çiçekleri her yerde eğer göründüğü gibi baharda ziyaret nefes kesici. Yürüyüş turları kale duvarları içinde farklı tarihi yapıları ve türbelerin görmek için, buraya popülerdir. Eğer zaman varsa, etkileyici bir samuray cephanelik tutan bir müze vardır kale içinde ziyaret edebilirsiniz.
Osaka Castle

2.Shitennoji Temple
Osakaçıkışlı halkına değerlidir Bu tapınak olarak güzel. Shitennoji Temple Japonya’nın ilk Budist tapınağı ve onun inşaat kendi konumlandırma birçok dini yönlerini vurgulayan, katmanlar dahil ve Budizm’in Dört Göksel Kings enshrining amacı. Bir yere meşgul Osaka kentinde ve Japon antik mimari ilk elden görmek için bir fırsat olarak dinlenmek Bu site, (o gece zaman aydınlandı özellikle) çarpıcı fotoğraf umutları için bu listeye dahil edilmiştir.
Shitennoji Temple

3. Namba Yasaka Mabedi
Şinto Shrine sizin Japon ziyaret listenizde olmalı ziyaret eden ve Namba Yasaka Shrine Osaka tümünde en doğal olduğunu. Belirli günlerde, hatta geleneksel elbise vererek sayesinde yerli şahit olabilir. Ziyaretçilerin çoğu onun vermillonu kemer şeklindeki köprü görmek için bu türbe geliyor. Bir kez orada, durdurmak ve aşağıya suya yansıması bakıp çevrenizdeki çarpıcı doğa düşünmek duraklatmak unutmayın!
Traditional and kitsch inside Namba Yasaka shrine

4. Umeda Sky Binası
Umeda Sky Binası bir yolculuk yapmak için iki nedeni vardır ve en iyi zaman iyi görebilmek gece zamanda etmek. Birinci nedeni Asma Bahçeleri, ‘Babil’in Asma Bahçeleri’ bir modern üstlenmek görmektir. Işıklar ve diğer ışıklı süslemeler kule kendisi hayatta görünür hale çevresinde görünür. Oradan, 360 derecelik ihtişamıyla şehri görebilirsiniz. Bu tüm bina camdan yapılmış sanki göründüğü gibi Son olarak, modern mimari stilleri ve malzemeleri görebilirsiniz. Eğer isterseniz, bar, restoran ve kafeler bulunur Umeda Sky Binası içindeki mağazalar, keşfedebilirsiniz. Burada sevilen bir getiriyoruz, bu binanın en üst ayrılmak için bir kalp şeklinde asma kilit satın alabilirsiniz. Aşkın sonsuza kadar bu romantik hedefe korunan bu kilit gibi çalışma olarak olacaktır.
hi from the Sky

5. Çiçek Expo Memorial Park
yüzünden giriş fiyatının sizin ziyaret güzergah kapalı bu parkı kaçırmamalısınız – çünkü bedava! 1990 yılında Uluslararası Bahçe ve Greenery Expo için inşaat Farklı ülkelerde esinlenerek birçok bahçeleri vardır çünkü bu büyük bir park da lale bir yatağın üzerinde büyük bir yel değirmeni vardır, o yüzden halkı ve ziyaretçiler ile favori olmuştur! Rengarenk bitki ve çiçekler böyle büyük yelpazesi ile, nasıl size Osaka yolculuk için böyle bir konum kaçırırsın? Bütün çiçekler çiçek olduğunda bu parkı görmek için en iyi zaman ilkbaharda olduğunu unutmayın.
太陽の塔

6. Midosuji Street
Bu cadde ilk elden görmek keyifli modern ve şehir içi sahne için bu listeye eklenir. Eğer Midosuji Street başkanlık olabilecek iken sadece Prada, Chanel, Dior ve diğerleri gibi ünlü mağazalarında alışveriş yapmak, ayrıca dükkan dışında yer veriliyor Modern heykeller görmeye gidebiliriz. Yıl boyunca farklı etkinlikler, Noel zamanı için kışın en ünlü varlık için katlanmak açık süslemeler de vardır. Ocak ayına kadar Aralık’tan itibaren, farklı renkli ışıklar bu sokak parlaklık yanı sıra bunun yanında ağaçları ve yapıları yapmak. Ne olursa olsun o yıl ne zaman, her zaman vitrinlerini güzel görüntüler görebilirsiniz!
御堂筋

7. Miyuki-dori veya Korece
Osaka sırasında başka kültürünü göremiyor Nedenİlçe,uygun bir dost mahallede bulunan? Koreli İlçe iyi restoranlarında ve giyim mağazaları, hem de birlikte Japon ve Kore topluluk getirmek birçok olaylar için bilinir.

8. Expo Park
Bu konum 1970 World Expo sırasında odak noktası oldu ve hala kutlama ve iyi niyet içinde insanları bir araya getirmek için amacına hizmet eder. Japon Bahçesi, Doğal Kültür Parkı ve Güneş Kulesi mükemmel fotoğraf için bekliyor dahil farklı bölümden oluşmaktadır. Parkta Diğer favori yerleri gezegendeki her etnik grup temsil edilir Ulusal Etnoloji Müzesi ve çocuk edebiyatı üzerine 650.000’den fazla malzeme bulunabilir Çocuk Edebiyatı Uluslararası Enstitüsü sayılabilir.
太陽の塔

9. Senkouji Temple
Cehennemin Budist tasviri içinde bir sergi olduğu gibiBu tapınak, kalbin zayıf değildir. Senin tapınak turu sonunda, bir faks ruh okuması almak ve cennete ya … başka yere gidiyoruz görebilirsiniz! Cezalandırılıyorsun sona yaparsanız, bir Enma-sama ya şeytan ruhu bir gürültü ile sizi korkutmak için çalışacağız! Bu tapınak ziyaret büyük aile için hikayeler ve eve geri sürü arkadaş yaratacak!
7736 demonic elephant devours the damned

10. Biliken
Bu ziyaret edebilirsiniz biri konum olmasa daAvcılık,Biliken veya Good Luck tanrılar Osaka etrafında ortak bir özelliktir. Biliken veya “Be gerektiğini vardır Şeyler Tanrısı” geleneksel Japon ilah değil, Osaka topluluğu ile popülerlik kazandı bir maskot değil. Ona büyük bir heykeli bir Osaka eğlence parkına alınmasından sonra Onlar hamisi ruhu olarak onu benimsedik. Şehrin etrafında süre içinde dikkat edin ve bu heykellerin yığınlar göreceksiniz. Eğer hatıra mağazalarında kendiniz için satın alabileceğiniz bazı vardır. Eğer biraz boş vaktiniz varsa, neden olmasın avına ve bulabileceğiniz kaç Biliken heykeller mü? Ayaklarını ovmak unutmayın ve o sizin onun iyi şans bazı paylaşmak olabilir!
Billiken

Mükemmel gezi planı Shinsaibashi yapmak Dotonbori’nın ve Things yapmak, Osaka Yapılacak Top 10 Things gibi şeyler bizim diğer listeler göz atın!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.