Osakane

1. Osaka Kalesi Osaka Kalesi, Osaka Prefecture (Osaka Jo) .Açık kale, tarihi alan, çocuklu aileler için ideal, Japon bahçesi, popüler nokta.
2. Dotonbori Dotonbori (道 頓 堀) Osaka’nın en popüler turistik bölgesi olan alışveriş, sokak yemekleri, restoranlar, eğlence merkezleri ve mağazalar. Gece daha popüler.

3. Shinsaibashi Shinsaibashi (心 斎 橋) Alışveriş yeri, yemek yiyebileceğiniz yer, Osaka’nun kalbi, dotonbori, Namba.

4. Tsūtenkaku Tsūtenkaku (通天 閣) Osaka’daki ünlü kule, Namba, Shinsaibashi, gezi, Shinsekai, restoranlar, Biliken.

5. Evrensel Stüdyolar Japonya Universal Studios Japan (Aileler için iyi bir yer, Osaka, Fun place, Osaka’da tema parkı, takılmak.
6. Maikoya’daki Geisha Çay Töreni Eşsiz çay töreni deneyimi. Çay Töreni, çay bahçesi, sado, wabisabi, Japon çay kültürü, geyşa, maiko, gelenek.
7. Kaiyukan Osaka Akvaryumu Kaiyukan (海遊 館 Kaiyukan) Dünyanın en büyük akvaryumlarından biridir, köpek balığı balina, deniz aslanı, penguenler.

8. Osaka Takoyaki Müzesi Osaka Takoyaki Müzesi Müzede birçok meşhur takoyaki dükkanı bulunmaktadır.

9. Sumiyoshi Taisha Sumiyoshi taisha (住 吉 大 社), Sumiyoshi Büyük Şarnesi, Sumiyoshi, Osaka’daki bir Shinto tapınağı.

10. Umeda Sky Building Osaka Bölgesi, Japonya’da ondokuzuncu yüksek binası olan Umeda Sky Binası (梅田 ス カ イ ビ ル Umeda Sukai Biru). Şehrin en popüler yerlerinden biri.

11. Shitennō-ji Shitennō-ji (Japonca: 四 天王寺, Arahaka-ji, Nanba-ji veya Mitsu-ji), Japonya’daki Ōsaka’daki Budist tapınak. İlk Budist tapınağı, Japonya’nın en eski resmi tapınağıdır.

12. Ramen Müzesi The Momofuku Ando Anında Ramen Müzesi Ramen Müzesi, Japon yemekleri, Japon makarna, aileler için iyi bir yer.

13. Şanslı Baykuş Cafe Şanslı Baykuş Cafe Aileler, hayvan kafeterya, benzersiz kafe, eğlenceli nokta için iyi bir yer.大阪 市 中央 区 道 頓 堀 の LUCKYOWL (ラ ッ キ ー ア ウ ル).

14. Osaka Konut ve Yaşam Müzesi Osaka Konut ve Yaşam Müzesi, Küçük Konutlar ve Yaşam Müzesi, küçük minyatür sokaklar ve kasabalar. Kapalı müze.

15. Osaka Temmangu Shrine Osaka Temmangu Shrine Osaka Temmangu Shrine, Japonya’nın en ünlü Tenjin tapınağıdır.

16. Tenjinbashi Caddesi Tenjinbashi-suji Alışveriş Caddesi (Tenjinbashi-suji Alışveriş Caddesi) Japonya’daki en uzun alışveriş caddelerinden biridir.

17. Kuromon Ichiba Market Kuromon Ichiba Pazarı (黑 門 市場) Alışveriş caddesi, bit pazarı, balık pazarı, taze balık, “Osaka’nın Mutfağı”, tanınmış turistik yer.

18. Aqualiner Aqualiner Osaka kalesinden Dotonbori’ye kadar, kanalı görmek güzel.

19. Dotonbori Nehri Cruise Tombori Nehri Cruise 20 dakika, 9 köprü, iyi gezi.

20. Umeda Joypolis Umeda Joypolis Eğlence yerleri, arkadaşlar edindikleri yerler, aileler, gezi yerleri, seyahat eden yerler.

21. Den Den Town Den Den Town Anime mağazaları, manga mağazaları, Anime ürünleri, eğlence yeri, Osaka merkezi, neon cadde, Naniwa gezi yerinde.

22. Minoh Şelale Minoh Şelale (箕面 の 滝) Doğa, güzellik, yeşil, şelale, Osaka, Macera, gezi.

23. Senkoji Tapınağı Senkoji Tapınağı (全興 寺) Tapınak, Japon geleneği, Japon kültürü, gezi yeri. Senkoji, Osaka banliyösünde bulunur. Yerel alışveriş caddesinin ortasındaki sıradan tapınak.

24. Keitakuen Bahçesi Keitakuen Bahçesi (慶 沢 園) Japon Chisen-kaiyushiki bahçesi (merkezde gölet bulunan Japon bahçesi). Tennoji Parkında.

25. Fukuebisu Dotonboraki Okonomiyaki Restaurant Okonomiyaki Okonomiyaki Japon tuzlu bir gözleme ürünüdür. İçinde pek çok farklı bileşen vardır.

26. Hozenji Tapınağı “Hōzen Tapınağı (法 善 寺 Hōzen-ji). Ünlü Budist tapınağı, merkezi bir konum.

27. Chihaya Akasaka Köyü Chihayaakasaka (千早 赤阪 村 Chihayaakasaka-mura). Osaka Prefecture, Japonya Minamikawachi Bölgesi’nde bulunan bir köy. Chihaya Kalesi, Akasaka Kaleleri.

28. Namba Yasaka Tapınağı Namba Yasaka Tapınağı (Namba Yasaka Tapınağı) Nanba’da ünlü bir tapınak, fotoğraf sahası, Namba ilçesinin Taz Tanrısı.

29. Tempozan Dönme Dolap Büyük dönme dolap, 17 dakika sürüyor, Osaka Körfezi bölgesinin güzel görünümü, renkli ışıklar.

30. Doguyasuji Caddesi Doguyasuji Caddesi (道具屋 筋) Yemek pişirme kapları, hediyelik eşya, hediyelik eşya dükkanı, bıçak deposu, mutfak eşyaları.

31. Hozenji Yokocho Caddesi Hozenji Yokocho Caddesi İyi fotoğraf spotu, eski dar Japon caddesi, geleneksel Japonya görüşü.

32. Abeno Harukas Abenobashi Terminal Binası Japonya’nın en büyük binası, Japonya’nın en büyük mağazası.

33. Samurai Deneyimi Maikoya Samurai (侍), samuray müzesi, Osaka’daki en samuray deneyimi, samuray kılıçları, samuray kaskları. Aileler için iyi, çocuklar için iyi.

34. Kimono Çay Töreni Maikoya Çay töreni deneyimi, meditasyon, yeşil çay, Sen No Rikyu, elverişli konumu, benzersiz bir deneyim.

35. Osaka Tarih Müzesi “Osaka Tarih Müzesi (Osaka Oto Kiralama Müzesi, Ōsaka Rekishi Hakubutsukan) Osaka Kalesi’nin 3 katının yanında her şey Japonca.

36. Don Quijote Dotonbori Don Quijote Dotonbori Benzersiz Japonya ürünleri, günlük ihtiyaçlar, eşyalar, mücevher, alet, küçük restoranlar, benzersiz oyuncaklar, benzersiz hediyeler. Genç insanlar için iyi, alışveriş için iyi.

37. Spa Dünyası Tennoji Spa Dünya Tennoji Kapalı yüzme havuzu, aileler için iyi, kaplıca.

38. Kidzania Koshien 4-15 yaş arası çocuklar için birçok marka, çocuklara yönelik birçok etkinlik, aileler için iyi kapalı alan etkinliği seçimi.

39. ATC Cosmo Square ATC Cosmo Meydanı (ATC Cosmos Square) Çocuklar için bir eğlence merkezi olan Asya ve Pasifik Ticaret Merkezi, birçok kafe, iyi okyanus manzarası, Pazar günleri anime festivali.

40. Jankara Karaoka Nanba Jankara Karaoke Jankara Karaoke, Japonya’nın en popüler Karaoke zincirlerinden biridir. Genellikle günün 24 saati açıktır Konuklar sınırsız içecek ve oda servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

41. Nakanoshima Koen Park “Nakanoshima Parkı, Osaka’daki ilk halka açık park olan 1891’de açılan 11 hektarlık Osaka Merkez Halk Salonu’nda bahçe, yeşil alan dinlenmek için yükseldi.

42. Maishima Yakma Tesisi Maishima Yakma Tesisi (舞 洲 ス ラ ッ シ Central). Atık işleme, geri dönüşüm merkezi, çevre koruma merkezi, Osaka’daki benzersiz mimari.

43. Banpaku Koen Parkı Banpaku Koen Parkı Expo’70 Hatıra Parkı, Expo’70 Yaklaşık 260 Hektar İmkanları, Japon Bahçesi, Japon Halk El Sanatları Müzesi, Osaka.

44. Zauo Balıkçılık Lokantası Zauo Balıkçılık Lokantası, Balık tutup yemek yiyin, balık tutmak, iyi aile aktiviteleri yapın, böyle çocuklar.

45. Nifrel Nifrel (Hayvanat bahçesi ve hayvanat bahçesi, Expo Parkı yakınında, kuşlar, kuşlar, balıklar, kaplanlar, timsahlar, suaygırları, lemurlar.

46. Tennoji Hayvanat Bahçesi “Tennouji Hayvanat Bahçesi, Tennoji Dobutsuen) Tennōji-ku, Osaka’da 100 yaş üstü Tennōji Parkı kuş konservatuvarı, aslanlar, zürafa, keçi, tavşan, maymun, goril, bebek arabası Tamam

47. Tsurumi Ryokuchi Koen Parkı Tsurumi Ryokuchi Koen Parkı Çiçekli bir dünya sergisi, Fas bölümü, Çin bölümü, Hollanda bölümü olan Uluslararası Bahçe ve Yeşillikler Fuarı.

48. Utsubo Koen Parkı Utsubo Parkı (巴 公園 Utsubo-Kōen). Shinsaibashi’den çok uzak olmayan, piknik için iyi, aileler için iyi.

49. Ulusal Bunraku Tiyatrosu Ulusal Bunraku Tiyatrosu (国立 文 楽 劇場 Kokuritsu Bunraku Gekijō). Japonya’daki geleneksel tiyatro, Bunraku Osaka’da, iki salon ve bir sergi salonu gösteriyor, Shinsaibashi’den uzak değil.

50. Nagai Koen Park “Nagai Parkı (Büyük Köy Köşkü Nagai kōen) Piknik, harika Japon bahçesi, yeşil alan, çocuk parkı, merkezi konum için ideal.

51. Takashimaya Nanba Takashhimaya Namba, Nanba’da lüks alışveriş, geleneksel Japonya mağazaları, bonsai sergileri, kimono sergisi, altın Buda sergisi.

52. Japonya Nane Japon Nane Sakur mevsiminde popüler, diğer mevsimlerde değil.

53. Rinku Outlet Alışveriş Merkezi Rinku Outlet Alışveriş Merkezi Batı Japonya’nın en büyük outlet mağazası olan Kansai Uluslararası Havaalanı, Amerikan tarzı, 210’dan fazla dükkan.

54. Shinsaibashi’de Daimaru Shinsaibashi Daimaru (大丸) popüler mağaza mağazası, Shinsaibashi alışveriş caddesi yakınlarında hediye fikirleri.

55. Hat Yazı Deneyimi Maikoya Japon kaligrafisinde, eşsiz bir Japon geleneği, kültürel etkinlik, unutulmaz bir deneyim.

56. Osaka Bilim Müzesi Osaka Bilim Müzesi (Osaka Hiroshima). Bilim müzesi, iyi kapalı aktivite, sceintifikasyon deneyleri sergileri, çocuklar için iyi.

57. Tokyu Shinsaibashi’de el ele “Tokyu Hands Inc., Tokyu Hands olarak bilinir. Japon mağazası, benzersiz Japonya ürünleri, hediye fikirleri.

58. Ulusal Sanat Müzesi Ulusal Sanat Müzesi (国立 国際 美術館 Kokuritsu Kokusai Bijutsukan). Nakanoshima Parkı yakınlarında, Japonya sanatı, Batı sanatı.

59. Sakai Hasat Tepesi Sakai Hasat Tepesi (Yeşil alan, çiçekler, Japon bahçesi, ülke kenarı, aileler için iyi).

60. Kobe A-1 Steak House Umeda Popüler Kobe beef reataurant, başlangıçta Kobe’den, çok pahalı değil, Umeda yakınında.

61. Doğu Seramik Müzesi Doğu Seramik Müzesi, Osaka (大阪市立 東洋 陶磁 美術館). Dünyanın en iyi seramik koleksiyonu.

62. Kamigata Ukiyoe Müzesi Kamigata Ukiyoe Müzesi (上方浮世絵館) Kamigata Ukiyoe, Kamigata tahta baskıları, Hozenji tapınağın yakınında küçük müze, Yakın Osaka,.

63. Fujita Sanat Müzesi “Fujita Sanat Müzesi (藤田 美術館 Fujita Bijutsukan). Ailenin sahibi olduğu sanat müzesi, merkezi bir alan değildir.

64. Yodobashi Kamera Umeda’da Yodobashi Camera Co., Ltd. (Japonya Kamerası Kabushiki Gaisha Yodobashi Kamera). Osaka’nın en büyük elektronik mağazası, merkezi konumu, Umeda yakınlarındaki ucuz elektronik.

65. Hoshida Enchi Parkı Hoshida Enchi Parkı Kırsal alan, yeşil alan, çiçekler, şehrin dışında, iyi aile aktiviteleri.

66. Shinsaibashi’deki Cat Cafe (Kedi Taili) Pek çok şirin kedi, 1 içecek için ¥ 1000 / saat.

67. Taiyuji Tapınağı “Taiyu-ji (Osaka), Japonya’nın en eski Budist tapınaklarından biri olan Osaka Bölgesi’nde bulunan Budist bir tapınaktır.

68. Tur 1 Sennichi Mae Round 1 Sennichi Mae (Dünya Kupası). Bowling, karaoke, oyun merkezi, çocuklar için iyi, kapalı etkinlik, yağışlı günler için iyi.

69. Osaka Kalesi Nishinomaru Parkı Osaka Kalesi geniş bir alana sahiptir, Nishinomaru Parkı en iyi fotoğraf noktasına sahiptir.

70. Sakai Şehir Müzesi Sakai Şehir Müzesi (Sakai-shi Hakubutsukan). Sakai dünyanın 3. büyük mezarına, ilginç müzeye sahiptir.

71. Daisen Koen Parkı Daisen-Oki Ulusal Parkı (Daisen Oki Kokuritsu Kōen). Sakai Kent Müzesinin yakınında, harika piknik alanı, popüler hafta sonu Osaka’da.

72. Meiji Süt Ürünleri Fabrikası Meiji Süt Ürünleri Fabrikası. Meiji Süt Ürünleri Fabrikası Turları. Çocuklar yoğurt yapar, çocuklar yiyecek oyuncaklarıyla oynarlar.

73. Legoland Tempozan Legoland Tempozan (LEGOLAND Discovery Centre), 3-10 yaş arası çocuklar için idealdir. Lego rides, 4D sinema, lego ile oynuyor.

74. Koyaike Park Koyaike Parkı (昆陽 池 公園) Japon bahçesi, nadir kuşlar, Osaka’da sakinleşen bir atmosfer.

75. Koshien Stadyumu Hanshin Koshien Stadyumu (Hanshin Kōshien Kyūjō). Nishinomiya’da, bir beyzbol maçını, eşsiz Japonya etkinliğini izlemek iyi.

76. Konpeitou Müzesi Konpeitō (Para Kültürü, Konfeti). Japon şeker şekeri, farklı renkler, farklı aromalar, çocuklu aileler için iyi.

77. Çocuk Plaza Umeda Çocuk Plaza Umeda En popüler çocuk etkinliği, merkezi bir konum, Umeda’nın yakınında, oyun yoluyla eğitim.

78. Kwansei Gakuin Üniversitesi Kampüsü Kwansei Gakuin Üniversitesi, Kansai Gakuin Daigaku, Kangaku (関 学). Nishinomiya’da harika bir kampüs, Batı tarzı.

79. Nangou Balıkçılık Merkezi Nangou Balıkçılık Merkezi Çocuklar için birçok balıkçı havuzu, eğlenceli balık tutma etkinliği, Osaka’daki en iyi balıkçılık mekanı.

80. Mitsui Outlet Park Mitsui Outlet Park (Mitsui Outlet Park) Marka mağazaları, indirimli fiyatlar, elverişli konumu.

81. Okumizuma Atletizm Sporları Okumizuma Atletizm Sporları, Balık tutma aktivitesi, yılanbalığı avı, Barbekü, çocuklar için açık hava etkinlikleri.

82. Hankyu Umeda “Hankyu Büro Mağazası (Hankyū Hyakkaten), Umeda yakınlarında, iyi kafeteryalar, iyi restoranlar.

83. Misaki Park Misaki Parkı (み さ き 公園) “Misaki Koen.” Şehrin dışında, yeşil alan.

84. Rinku Parkı Plajı Rinku Parkı Plajı (り ん く う び き). Çok popüler olan yaz boyunca, harika plaj, kum, güneşlenme, Kansai havaalanına yakındır.
85. Umeda Loft Umeda Loft (梅田 ロフト) “Umeda Lofuto.” Hediye fikirleri, elverişli konumu.

86. Hanshin Racecourse Hanshin Hipodromu (阪神 競 馬 場 Hanshin-keibajō). At yarışı, benzersiz Japonya faaliyeti, 139.000 kişilik kapasite.

87. Kimono Deneme Maikoya Kimono (geleneksel giysiler) geleneksel bir Japon kıyafetidir. Osaka’daki en iyi kimono koleksiyonu, Osaka’daki en iyi yukata koleksiyonu, kimono fotoğrafçılığı, kimono deneyimi, kimono davası.

88. Pişirme Sınıfı Maikoya Osaka’da pişirme, Osaka’da suşi yapma, Osaka’da okonomiyaki, Osaka’da da takojaki, Osaka’da özel yemek dersi.

89. Kura Sushi Umeda Kura Sushi Umeda (く ら 寿司) Umeda’da ucuz ve neşeli suşi yeri!

90. Osaka Üniversitesi Kampüsü Osaka Üniversitesi (大阪 Üniversitesi Ōsaka daigaku) ​​veya Handai (阪 大 Handai). Japonya’nın en ünlü üçüncü üniversitesi.

91. Nanba Parkları Namba Parkları (Nanba Pākusu). Nanba yakınlarında, elverişli bir konumda, Swissotel yakınlarında, benzersiz bir mimari.

92. Hirakata Koen Eğlence Parkı Hirakata Parkı (Hirakata Pāku). “Hirapah”, anpanman, Japonya tarzı eğlence parkı. Konumu uygun değil.

93. Maruhan Nambashinkan Maruhan Nambashinkan, Namba’daki Pachinko, benzersiz Japonya deneyimi.

94. Orange Street Orange Caddesi Asya turistleri arasında popüler olan modaya uygun mağazalar, kafeler, butikler, genel eşya mağazaları ve iç mekan mağazaları, genç insanlar için iyi.

95. Tırmanma Bouldering Gravity Research Tırmanışı Bouldering Gravity Research Umeda’daki şık bouldering spor salonu!

96. GLION GLION MUSEUM Klasik otomobil müzesi, Japonya’dan araba, Avrupa’dan araba.

97. Ikeda Şatosu (池田 城), IkedaJo. Ikeda’daki güzel küçük bir kale. Şehir merkezinden uzakta değil. Japon bahçesi.

98. Kishiwada Kalesi (岸 和田 城), KishiwadaJo. Osaka’daki küçük kale. Şehir merkezinden uzak olmayan güzel kaya bahçesi.

Maikoya’daki samimi kültürel deneyim ve samuray müzesi 99.100 Osaka Hakkındaki Gerçekler -8 milyon insan Osaka’da yaşıyor. -Osaka, Japonya’nın 2. büyük şehridir. -Osaka Kalesi, İkinci Dünya Savaşı sırasında tamamen yıkıldı. İkinci Dünya Savaşı sırasında Osaka ağır bombalandı. -Osaka’nın adı “Japonya mutfağı”. – Japonya’daki ünlü komedyenler Osaka’dandır. -Okuk’taki insanlar Tokyo’daki insanlardan daha dostça (tipik imaj). – Japonya’nın en yüksek kulesi Osaka’dadır (Abeno Harukas). – En eski resmi Budist tapınağı Osaka’dadır (Shitennoji). -Osaka, “çay seremonisinin” doğduğu yerdir. -Osaka, takoyaki ve okonomiyaki’nin doğduğu yerdir. -Osaka, “Bunraku” nun doğum yeri. Bunraku, Japon tarzı kukla tiyatrosudur. – “WORLD EXPO 1970” Osaka’da yapıldı. -Osaka, Kobe’ye sadece 25 dakika uzaklıktadır. Osaka, Kyoto’ya sadece 30 dakika uzaklıktadır. -İlk ABD dışındaki “USJ”. -Osaka, Japonya’nın başkentiydi .. – Bu Japon cümleleri sadece Osaka’da kullanılır .. 1- “Nande Yane” (neden). 2- “Akan” (imkansız). c) “Hommani” (ciddi misin).

 

1. Osaka Kalesi
Bu ünlü dönüm noktası Osaka şehrinin merkezinde yer alır ve onun sahne mevsimden mevsime değişir pitoresk manzarasına sahiptirgörmek.Sayısız parklar gelen çiçekleri her yerde eğer göründüğü gibi baharda ziyaret nefes kesici. Yürüyüş turları kale duvarları içinde farklı tarihi yapıları ve türbelerin görmek için, buraya popülerdir. Eğer zaman varsa, etkileyici bir samuray cephanelik tutan bir müze vardır kale içinde ziyaret edebilirsiniz.

Osaka Castle

2. Universal Studios Japan
Ben Universal Studios ziyareti hayır demek asla. Sürmek, oyunlar, temalı kümeler ve dükkanlar, interaktif gösteriler ve 4D deneyimler; temelde dışarı büyük bir aile gün için her şeyi. Ne Osaka herhangi ziyareti Evrensel böyle Evangelion, Godzilla, Titan, Dedektif Conan ve canavar avcısı Saldırı gibi uluslararası ünlü eğlence markalarından dayanarak Japonya 2017 Soğuk denilen yeni konumlar olduğu için Universal Studios Japan gerekli kılar, yeni deneyimler sizi yüze koyacağız teknolojiyi kullanarak bu ikonik karakterleri ile karşı karşıyadır. Artık başa çıkamayan gibi, yeni bir Harry Potter bölümü de tıpkı iyi sihirli hayranları için açtı. Her şeyi görmek için bir gün öneririm.

ユニバーサルスタジオジャパン

Osaka yapmakgörmeyene

3’teAqua Otobüs Aqua Linerbinin
‘Su Metropolis’ sokaklarında yüzen tarafındanSee Osakave ana gezi nehirden noktalar. Çevrenizdeki sahne görebilir ve ayrıca Osaka Nehri köprülerin altından geçebilir böylece Aqua Liner birçok pencereli, özel bir inşa tekne. Seyir 1,5 saat sürer ve her gün çalışır. Eğer öğle, ikindi çayı veya akşam yemeği için gezi ve restoran kaliteli hizmet keyfini böylece de onların restoran seyir süresini yaptırabilirsiniz.

Aqua liner in Osaka

4. Bir Ziyaret Tsutenkaku Tower
Tsutenkaku Kulesiböylece görülmeye herhangi Osaka gezi olmalıdır, Osaka şehrinin sembolü olarak bilinir. Üstte, şekli ve tasarım Eyfel Kulesi ve Arc de Triumph dayanmaktadır nasıl gibi şehir ve kule hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sen gözlem terası, iyi şanslar tanrısı Billiken, Glico yiyecek dükkanı ve size kitap ve katılmak isteyeceğini performansları bir dizi bulabilirsiniz kulenin dibinde onun tiyatro heykelini keşfedebilirsiniz.

通天閣

5. Osaka Aquarium Kaiyukan
Bu cazibe bu akvaryum okyanustan balıklar, memeliler ve diğer deniz canlılarını çok büyük bir dizi ev sahipliği gibi bir, görülmeli. Buradaki en ünlü sakini bir balina köpekbalığı, dünyanın köpekbalığı en büyük türüdür! Birini görünce sadece birkaç nedeniyle büyük boyutu seçin akvaryumlarda canlı olarak nadir bir manzara. Sen köpekbalıkları ve vatozlar ile barış içinde yüzme bu büyük adamı görüyor, hem de binanın alt düzeyde bir uygulamalı kaya havuzda kendi arkadaş yapabilirsiniz!
Kaiyukan Osaka Aquarium

6. Konut Osaka Müzesi veLiving
Osaka kentiçok eski bir geçmişi vardır ve bunu Konut ve Yaşam Osaka Müzesi’nde hayata görebilirsiniz. O Edo Dönemi’nde olduğu gibi şehrin bir model, ekran, hem de kendini keşfedebilirsiniz yeniden binalar ve caddeler üzerindedir. Interaktif ekranlar Osaka tarihinin farklı dönemlerinden size taşımak ve bu kent bugünkü kadar popüler oldu nasıl göstereceğim gibi burada bir zaman makinesi gerek yoktur.

Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living

7. Momofuku Ando Anında Ramen Müzesi
Anlık erişte – Japonya’da ve dünyada bir favori yemek. Ama anlık erişte Japonya’dan geldiğini biliyor muydunuz? Eğer ramen veya Japonca anlık erişte otuz farklı tatlar mevcut Japonya’da olduğunu biliyor muydun? Öğrenecek ve daha da önemlisi LEZZET olabilir, bu müzede anlık ramen kendiniz tarihçesi!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum

8. Osaka Shochikuza Tiyatrosubir Kabuki göster görün
Kabukigeleneksel maskeleri ve kostümleri içeren tiyatro geleneksel Japon tarzı vardır. Böyle bir aragoto tarzı ya actioned paketlenmiş oyun veya wagoto tarzı ya da daha romantik temalı oyun olarak Shochikuza Tiyatrosu, bir gösteri görmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hem eskiden kalma Japon tarzı dans ve müzik olacaktır. Bu kesinlikle kaçırmamalısınız bir gösteri!
大阪 松竹座

9.Chihaya-akasaka-mura Köyü ziyaret etmek için bir gün Trip atın
Eğer Chihaya-akasaka-mura Köyü ziyaret, yedek günler ve Osaka etrafında dağlar görmek istiyorsanızparlak bir fikirdir. Konogozan Dağı’nda bulunan bu köy Japon paddy fields ve kırsal güzelliği görelim. Eğer, yerel alabalık için dağa, balıkçılık kadar yürüyüş dahil, burada yapmak köy pazarları keşfetmek anlamına çok şey varsayesindeparlar ve Shimo-Akasaka Kale kalıntıları.
千早赤阪村5 8/13

10. Osaka Science Museum
yeni konumlar böyle bir planetaryum olarak, Osaka Science Museum uzayda veya enerji ile ilgilenen herkes için büyük bir ziyaret olacak! Eğer duyularıyla bilimi keşfetmek olarak Hands-sergiler zihninizi meşgul edecek. Bu müze yeni planetaryum bölümünde panoramik ekran sistemi dünyanın en büyük olduğunu övünür, bu yüzden onun uzmanlık yapılan kubbe ekrana 28.000 üzerinde yıldızlar ve galaksiler arası bedenleri görüntüleyebilir. Ne bakışları yıldız için bir yol!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum

11. Maikoya Osaka
Maikoya Osaka tek bir yerde bu kadar çok otantik Japon deneyimlerini birleştiren yepyeni bir turizm ve eğlence kompleksidir! Osaka Studios, Maiko Café yapın ve böyle origami, çiçek düzenleme veya çay töreni gibi daha geleneksel Japon faaliyetlerini öğrenmek alabilir sınıfları şunlardır Osaka Kültür Deneyimler, hisset Things dahil bölümleri ile. Bütün aile zevk ve burada faaliyetlerin çoğu uygulamalı olarak ulaşması için burada bir şey yoktur! Diğer turistik aksine şeyler Osaka bir karşılama geleneksel ev ayar odaları personeli konuşan dost İngilizce ile evde sağ hissettirecek Yapılacaklar.
Tea ceremony-2

birçok Bölümü Merkezleribiri olan 12.
Umeda, ya Kita bölgelerindenAlışveriş,kent merkezini oluşturan birçok alışveriş binalar var. En ünlü Bazı Hankyu Katlı Mağazası ve Daimaru Mağaza bulunmaktadır. Sen restoranlar, barlar ve daha küçük dükkanlar yanında üst seviye markalar, bulacaksınız. Bu mağazaların çoğu bu yüzden saat sürebilir burada alışveriş, yeraltı seviyelerinde dahil olmak üzere birden hikayeleri var. Eğer sadece bir deyiş değil yorulana kadar tam anlamıyla inUmeda Bölümü Merkezleri olabilir gibi alışveriş yapın!
Central Hall of Hankyu Department Store, Osaka

13.Yenilik Mağazaları için bir göz
sundu işaretler ve ürün evde bulunanlara farklı olarak Japon dükkanlar zaten turistler için yenilik duygusu tutunatar.Burada listelenen alanlarda bulunan bazı dükkanlar bir temaya veya ilgi dayanır ve bu küçük taşlar bulma çok heyecan verici vardır. Kiddy Land Osaka, Japonya’da büyük oyuncak mağazaları biridir. Eğer fotoğraf ve hediyelik eşya koleksiyonu alabilir dolaşıyor maskotları, olay yeri bulunduğu gibi kesinlikle en eğlenceli biridir. Sen tüm Pokemon ihtiyaçları için Osaka tren istasyonunda bir Pokemon Merkezi’ni bulabilirsiniz. Hatta eğer görüntüler genç kalp olanlar için bir tedavi olabilir görmeye geliyor, fan değildir. Joshin Süper Çocuklar Arsa Honten fanlar olanlar için büyük bir anime ve manga deposudur. Son olarak, Covo böyle stationaries, masa kapları, süs eşyaları ve diğer sevimli biblolar olarak güzel Fransız pop genel mal satmaktadır.
Pikachu

14. Büyük Ön Osakakeşfedin.
alışveriş ve keşfetmek Büyük Ön Osaka yapıdır gitmek için başka yeri Bu mağazalar ve restoranlar, aynı zamanda konut daire ve bir otel tutan sadece. Bina içinde ilginç bir durak Panasonic Merkezi olduğu gibi bu konumu bu listede. Bu elektronik marka görmek ve etkileşimi için yeni cihazlar ve elektronik ile donanmıştır kendi showroomu vardır. Eğer ilginizi çekebilir Başka deneyim Made in Japan + STİL olduğunu. Binanın güney kanadında yer alan, renkli malzemeler, şeritler ve bant ürün serisi kullanarak kendi özgün çantayı yapabilirsiniz. Pahalı boyutuna biraz, ama başka nerede size özel kendi şık çanta tasarlayabilirsiniz ?!
Osaka

15. Ziyaret Osaka Station Şehir
bu konumu sadece ulaşım daha fazlasını sunmaktadır, Japonya’nın en şık istasyondan biri olarak adlandırıldı. Burada insanlar aşağıya girip onların trenler terk izlememize izin verir cam çatı olarak Umeda gidişat üzerinde keşfedebilirsiniz. Eğer doğada biraz zaman harcamak isteyen vardır Aynı zamanda binaların rooves sayısız bahçeleri ve çiftlikleri vardır. Güney Kapısı binasında ünlü su saati kontrol edin – bu dünyada tek kişi o! Burada alışveriş yapmak ihtiyacı hissediyorum eğer Son olarak, bu alanı da çok sayıda mağaza ve restoran tutar.
OSAKA STATION CITY

Whity Umedade 16. Dükkanı
Ama tüm yeraltı – bu Bu alışveriş merkezi Umeda bölgesindedir ve iki yüz dükkan üzerinde tutan 1987 yılında restore edildikten sonraWhity Umeda’yeniden doğmuş beyaz şehir’ olarak çevrilebilecek! Burada giyim mağazaları, kozmetik, ayakkabı, takı ve daha fazlasını bulacaksınız. Merkezinde bir çeşme yakındaki bir restoranda durdurmak istediğiniz durumda güzel bir atmosfer yayar.
Underground Street

17.Ride Hankyu Eğlence Parkı’nda Dönme Dolap
Bir eğlence parkı bir alışveriş merkezi içine olsaydıdüşünün. Bu sizin için Hankyu Eğlence Parkı bulunuyor. Eğer binanın dış gördüğü ilk şey Osaka City 360 derecelik manzarasını yaşayabilirsiniz Hep Five Ferris Wheel vardır. İçeride, dükkan ve eğlence çeşitli imkanlar bulacaksınız. Birçok genç erişkinlerde, restoranlar ve Sega Oyun Odası için moda mağazaların keyfini. Ayrıca tavandan asılı büyük kırmızı bir balina içeren binanın içinde birçok eğlenceli karakterleri bulabilirsiniz. Yani bu sadece bir eğlence nokta? Gerçekten bir alışveriş merkezi var mı? Ne olursa olsun bulmak cevapları ne burada ziyaret eğleneceğiz!
Ferris Wheel @ Night

18.Shitennoji Tapınağı’nda Resimler
Osakaçıkışlı halkına değerlidir gibi bu tapınak kadar güzelalın.Shitennoji Temple Japonya’nın ilk Budist tapınağı ve onun inşaat kendi konumlandırma birçok dini yönlerini vurgulayan, katmanlar dahil ve Budizm’in Dört Göksel Kings enshrining amacı. Bir yere meşgul Osaka kentinde ve Japon antik mimari ilk elden görmek için bir fırsat olarak dinlenmek Bu site, (o gece zaman aydınlandı özellikle) çarpıcı fotoğraf umutları için bu listeye dahil edilmiştir.
Shitennoji Temple

19.Gece Umeda Sky Building
İki Umeda Sky Binası bir gezi yapmak için nedenler ve en iyi görebilmek gece zamanda için en iyi zaman vardırbakın.Birinci nedeni Asma Bahçeleri, ‘Babil’in Asma Bahçeleri’ bir modern üstlenmek görmektir. Işıklar ve diğer ışıklı süslemeler kule kendisi hayatta görünür hale çevresinde görünür. Oradan, 360 derecelik ihtişamıyla şehri görebilirsiniz. Bu tüm bina camdan yapılmış sanki göründüğü gibi Son olarak, modern mimari stilleri ve malzemeleri görebilirsiniz. Eğer isterseniz, bar, restoran ve kafeler bulunur Umeda Sky Binası içindeki mağazalar, keşfedebilirsiniz. Burada sevilen bir getiriyoruz, bu binanın en üst ayrılmak için bir kalp şeklinde asma kilit satın alabilirsiniz. Aşkın sonsuza kadar bu romantik hedefe korunan bu kilit gibi çalışma olarak olacaktır.
Osaka City view

Hankyu Umeda Galeri dışarı20. Kontrol
Bu oldukça sık galeri değişiklik sergiler olarak bu listede ilginç bir noktadır. Her halükarda, Hankyu Department Store dokuzuncu katta Hankyu Umeda Galerisi’ne bir ziyaret etkileyecek. Önceki sergiler tattırarak ve örnekleri dahil Grace Kelly’nin kişisel gardırop öğeleri, Nordik eşya sergi ve Sevgililer çikolata expo sayılabilir. Mart 2017 döneminde geçerli sergi ‘: Çek Cumhuriyeti Saygıdeğer Bohemian Stüsyosu Moser’ dir. Cam oyma gösteriler koleksiyonundan görüntü hem de parçalar üzerinde olacak. Bir göz atın ve bir şey huşu uyandıran bulabilir!
Cutie & the Boxer 02

21. Tsuyunoten Tapınakde Kişisel SaygılarPay,
ShrinesJaponya’nın küçük yan sokaklarda bulunabilir ama bu inananların iki çok farklı türde dualar kabul eder. Önce bir iş anlaşması yapmadan önce iyi şans istediğiniz yerel işadamları olduğunu. İkinci Sonezaki Shinju onuruna saygılarını genç aşıklar bulunmaktadır. Sonezaki Shinju aşıklar birlikte ve böylece intihar olamazdı Romeo ve Juliet, benzer bir oyun. Bu sözde 1703 yılında bu tapınakta oldu ve bir Japon oyun yazarı adlı oyununda, Sonezaki Shinju kendi hikayesini anlattı. Eğer bir iş anlaşması veya geçerli ilişki başarısını isterseniz ziyaret gel.
Ohatsu Tenjin Shrine

Tapınak,Osaka yapılacak 10 Things gibi Sen Ziyaret Osaka iken Miss Can 10 Görülecek diğer listeleri kontrol edin ve Şey mükemmel gezi planı Shinsaibashi Yapılacak gerek!

22. Namba Yasaka Mabedi
Şinto Shrine sizin Japon ziyaret listenizde olmalı ziyaret eden ve Namba Yasaka Shrine Osaka tümünde en doğal olduğunu. Belirli günlerde, hatta geleneksel elbise vererek sayesinde yerli şahit olabilir. Ziyaretçilerin çoğu onun vermillonu kemer şeklindeki köprü görmek için bu türbe geliyor. Bir kez orada, durdurmak ve aşağıya suya yansıması bakıp çevrenizdeki çarpıcı doğa düşünmek duraklatmak unutmayın!
Traditional and kitsch inside Namba Yasaka shrine

23. Çiçek Expo Memorial Park
yüzünden giriş fiyatının sizin ziyaret güzergah kapalı bu parkı kaçırmamalısınız – çünkü bedava! 1990 yılında Uluslararası Bahçe ve Greenery Expo için inşaat Farklı ülkelerde esinlenerek birçok bahçeleri vardır çünkü bu büyük bir park da lale bir yatağın üzerinde büyük bir yel değirmeni vardır, o yüzden halkı ve ziyaretçiler ile favori olmuştur! Rengarenk bitki ve çiçekler böyle büyük yelpazesi ile, nasıl size Osaka yolculuk için böyle bir konum kaçırırsın? Bütün çiçekler çiçek olduğunda bu parkı görmek için en iyi zaman ilkbaharda olduğunu unutmayın.
太陽の塔24. Midosuji Street
Bu cadde ilk elden görmek keyifli modern ve şehir içi sahne için bu listeye eklenir. Eğer Midosuji Street başkanlık olabilecek iken sadece Prada, Chanel, Dior ve diğerleri gibi ünlü mağazalarında alışveriş yapmak, ayrıca dükkan dışında yer veriliyor Modern heykeller görmeye gidebiliriz. Yıl boyunca farklı etkinlikler, Noel zamanı için kışın en ünlü varlık için katlanmak açık süslemeler de vardır. Ocak ayına kadar Aralık’tan itibaren, farklı renkli ışıklar bu sokak parlaklık yanı sıra bunun yanında ağaçları ve yapıları yapmak. Ne olursa olsun o yıl ne zaman, her zaman vitrinlerini güzel görüntüler görebilirsiniz!
御堂筋

25.Miyuki-dori veya Korece
Osaka sırasında başka kültürünü göremiyor Nedenİlçe,uygun bir dost mahallede bulunan? Koreli İlçe iyi restoranlarında ve giyim mağazaları, hem de birlikte Japon ve Kore topluluk getirmek birçok olaylar için bilinir.

26. Expo Park
Bu konum 1970 World Expo sırasında odak noktası oldu ve hala kutlama ve iyi niyet içinde insanları bir araya getirmek için amacına hizmet eder. Japon Bahçesi, Doğal Kültür Parkı ve Güneş Kulesi mükemmel fotoğraf için bekliyor dahil farklı bölümden oluşmaktadır. Parkta Diğer favori yerleri gezegendeki her etnik grup temsil edilir Ulusal Etnoloji Müzesi ve çocuk edebiyatı üzerine 650.000’den fazla malzeme bulunabilir Çocuk Edebiyatı, Uluslararası Enstitüsü bulunur.
太陽の塔

27.Senkouji Temple
Cehennemin Budist tasviri içinde bir sergi olduğu gibiBu tapınak, kalbin zayıf değildir. Senin tapınak turu sonunda, bir faks ruh okuması almak ve cennete ya … başka yere gidiyoruz görebilirsiniz! Cezalandırılıyorsun sona yaparsanız, bir Enma-sama ya şeytan ruhu bir gürültü ile sizi korkutmak için çalışacağız! Bu tapınak ziyaret büyük aile için hikayeler ve eve geri sürü arkadaş yaratacak!
7736 demonic elephant devours the damned

28. Biliken Avcılık
Bu Biliken veya Good Luck tanrılar Osaka etrafında bir ortak özelliği vardır, ziyaret edebilirsiniz biri konum olmasa da Biliken veya “Be gerektiğini vardır Şeyler Tanrısı” geleneksel Japon ilah değil, Osaka topluluğu ile popülerlik kazandı bir maskot değil. Ona büyük bir heykeli bir Osaka eğlence parkına alınmasından sonra Onlar hamisi ruhu olarak onu benimsedik. Şehrin etrafında süre içinde dikkat edin ve bu heykellerin yığınlar göreceksiniz. Eğer hatıra mağazalarında kendiniz için satın alabileceğiniz bazı vardır. Eğer biraz boş vaktiniz varsa, neden olmasın avına ve bulabileceğiniz kaç Biliken heykeller mü? Ayaklarını ovmak unutmayın ve o sizin onun iyi şans bazı paylaşmak olabilir!
Billiken

29. Büyük Bir Dotonbori Dükkanı Tabelaile fotoğraf çekmek
Dotonbori’nınhayatı daha büyük olan birçok ünlü mağaza tabelası var! Restoran Kani Doraku, pençeleri hareketli içeride ağırlamaktan dev yengeç var! Başka restoran, Zuboraya, darbe balık şeklinde kağıt fenerler yaktı var! Dev octopi Osaka’nın favori Takoyaki veya hırpalanmış octopi topları içinde bulunabilir birçok restoran dışına, reklam üzerinde pusuda! Glico Adam denilen-. Diğer işaretler dev suşi modelleri, ejderhalar ve zaferde bir atletin yüzünü
道頓堀

30içermektedir.Neon LambalarBüyük Işıklı Reklamlar ve baktığımızda tadını çıkarın
Dotonbori da ‘hiç uyumayan bir cadde’ olarak bilinenve bu tabelalar kapatmak çünkü hiçbir zaman nedenlerinden biri neden! Renkler ve ışıklar çevreleyen binaların birçoğu kapalı parlamaya göründüğünde bu reklamları görünce geceleri en iyisidir. Başkaları farklı reklam arasında slayt yaparken birkaç hareketleri varken bazılarında, sabit görüntülerdir. Dükkanlar bile tüm tarafları onlara bağlı neon lambaları var. Yukarıda belirtilen büyük tabela ile karışık, bu hayranlık uyandıran bir manzara bir herhangi Osaka turist için görmek gerekir olduğunu.

31.Yerel yemek yemek
Bir Japon söz vardır,’sen Osaka yorulana kadar Kuidaore.’ Kuidaore gıda israf tek amacım bozmak çevirir ve birçok kişi Dotonbori sadece bunu yapmak için en iyi yer olduğuna inanıyoruz. Okyanusa yakın olmak, Osaka seyir özelliği deniz ürünleri ve taze balık yok. Yaz aylarında da sahip sıcak sıcaklıklar burada sakinleri demek onların yemekleri seçim taze sebze seçeneklerimiz bulunmaktadır. Taze malzemelerle daha güçlü, daha lezzetli yemeği yapmak gibi birçok halk et suyu yemeklerin tadını. Süslü restoranlar ve gıda kioskları Dotonbori aralığında Gıda mağazaları bunların çoğunun 24/7
定番の味わい

32!açıktır.Yerel Sweets ve Çikolata olmayan şekerleme
Tamamen gıda ile ‘kuidaore’ Kendine amacıyladeneyin,bir tatlı … ya da iki olması gerekir. Dotonbori böyle dondurma, tartlar, peynirli kek, kurabiye, hamur işleri ve diğerleri gibi lezzetli davranır, hizmet birçok tatlı çıkışları sahiptir. Hatta bir okonomiyaki veya Japon gözleme hoşunuza gidebilir. Hozenji San Pei ve diğer restoranlar tesisleri var nereye kendin ızgara yapabilirsiniz! Eğer daha önce hiç görülmemiş olurdu tatlılar ve lezzetleri bir dizi bulacaksınız olarak, Glico Şeker deposuna kafa emin olun. Yerel favori Osaka City sadece bulunabilir Takoyaki aromalı Pretz olduğunu!

100 Yen Mağazalariçin 33. Bak dışarı
Dotonbori’nıngiyim çıkışlarından hatıra kiosklar arasında değişen sayıda dükkan dolu. Bu, bu tür tatlılar, kırtasiye, küçük hediyeler ve heykeller ‘iyi şans ait Biliken Osaka tanrısı’ olarak geri yanınıza alabileceğiniz küçük biblolar bulmak mümkün olacak. Bu Japon eğlence ilgileniyorsanız anime ve manga dükkanlar da vardır. Eğer duymuş olmayabilir Bir dükkan 100 Yen dükkan, her şey 100 Yen olduğunu! Bunlar Japonya’da çok popüler olan ve başka hiçbir yerde bulamıyorum çok sevimli ve eşsiz öğeleri bulmak veya bu ucuz fiyata olacak!

34.Japon Teatral Çal
Dünyada birçok tiyatro mahalleler vardırbakın;West End, Broadway, Las Vegas. Dotonbori Japonya’da en eski tiyatrolarından bazılarına ev sahipliği olarak bunlardan biridir. Bu mahallede çok sayıda tiyatro birinde performans ve ekranda oyunların bir dizi bulabilirsiniz Japonya rüyada Aktörler. Başkaları kabuki’yi, Eski Japonya’dan maskeleri ve dans kullanan tiyatro tarzı vitrin ederken Yoshimoto Tiyatrosu gibi bazı tiyatrolar, sadece komedi oyunlarını gösterirler. Bir oyun bilet siparişi verirken bazı tiyatrolar akşam yemeklerini sunmak, neden bir gece Dotonbori’nın dışarı zevk değil?
DSC_4000

35.türleriGeleneksel Kukla Showbakın.
Dotonbori’nın tiyatroları yer oyunların Bir bunraku olduğunu Bu kuklalar aktörlerin yerine hikaye anlatmak oyun türüdür. Eskiden kalma müzik eşlik ederken kuklalar genellikle geleneksel oyunlar veya halk masallarını dışa vurulur. Bu sanat formu 17. yüzyılda burada kökenli gibi pek çok Dotonbori’nın bu gösterileri ziyaret edin. Genellikle Ulusal Bunraku tiyatrosunda oynayan bu dizilerinden biri bulacaksınız.

36. Caz Müzik Oturumu
Osaka Amerikan ve Filipinli bantları ziyaret Caz müziği duyardımduyun,bu ünlü geçmiş zaman ve kültürel etkinlik haline geldi. Caz salonları ve kafeler ve uluslararası caz müzisyenleri ile kaplı olması için kullanılan Dotonbori orada oynamaya davet edildi. Popülerliği Japon Caz adlı yeni türe dönüşürken, diğer Batılı ülkelerde soluk sonra Caz burada devam etti. Müziğin bu tarz Aşk yaşlı ve genç etkiler halkı ve ziyaretçiler tarafından kutlanan bugün, üzerinde taşır. İnsanların serin caz ritmi kanal açma görmek istiyorsanız Tenjin alışveriş caddesi üzerinde Yeni Suntory Beş çubuğuna bakın!
Bartender

37.Kanalboyunca bir yürüyüş yapın
kendisi yanındaki bir kanal bulunurDotonbori’nınve ilgi çok şey bu sulu şeridi boyunca meydana gelir. Eğer fotoğraf alıyor ilgilenen varsa, ışıklar sulu yüzeyinde yansıtmak nasıl gidemez. Eğer Osaka gece hayatının görmek istiyorsanız, kanal boyunca yürüyüş canlı müzik sanatçıları eşliğinde ve yakındaki dükkanlardan sesleri edilecektir. Eğer bir adam ya da kız etkilemek istiyorsanız, burada bir yürüyüş keşfetmek hem de sizin için çok romantik bir atmosfer sağlamak için birçok ilginç yerler sağlayacaktır.
道頓堀

38.Hozen-Ji
Dotonbori’nın modern özellikleri arasındaTapınağı,o geçmiş dönemin gelir gibi görünen bir şerit vardır. Bütün sokaklar Japonya’da Edo döneminde olduğu gibi Hozen-Ji Yokocho Lane, tarihsel mağaza vitrinleri ve kendisi taştan yapılmış şerit bezenmiştir. Eğer birlikte devam ederseniz, Hozen-Ji Tapınağı bulacaksınız. Burada ziyaret etmek güzel bir sebebi yanıyor olarak daha güzel günbatımı etrafında tapınağın etrafında kağıt fenerler, görmek ve bu kutsal siteye ziyaretçilere sıcak bir ışık vermektir.
法善寺

39. Furoshiki Osaka (Bez Sarma)

Furoshiki Japon kumaşıyla önemli öğeleri sarma eylemidir. Bu kültürel bir faaliyet olarak görülen ve tasarımı sanatsal mesafesindedir. Giyim, gıda, hediyeler ve diğer öğeler bu şekilde dekore örtüsü sarılır. Ambalajlanması için kullanılan bez Furoshiki olarak adlandırılır.

Bu kültürel etkinlik kadar geriye sekizinci yüzyıla kadar Sento veya Japon kamu banyolarına bağları var. Hamam ziyaret Erkekler ve kadınlar ayrı paketler halinde giysilerini tamamlanmış. Bu dekoratif ambalajları mallar benzer şekilde dekore bezler ve teknikleri bağlama sarılmış gibi pazarlarda görünmeye başladı. Bu bezler pamuk ve keten dışında yapılmıştır. Bu, farklı kumaş ve tasarımları, aynı zamanda, daha karmaşık bağlama teknikleri dönüştü. Modern zamanlarda, furoshiki bezleri ayrıca ipek, naylon ve diğer malzemelerden yapılmış bulunabilir. Çeşitli büyüklüklerde gelir Bu bezler belirli öğeleri sarmak için.
Furoshiki

40. Origami Osaka

Origami belki de en Japonya’nın kültür faaliyetlerinin tüm tanınmış olduğunu. Bu çalışma hayvanlar, çiçek veya insan da dahil olmak üzere bir dizi şekiller oluşturmak için katlanır bir sanat olarak uygulanmaktadır.

Altıncı yüzyılda kağıt Budist rahipler tarafından Kore ve Çin’den Japonya’ya tanıtıldı. Çok pahalı ve ilk bitki liflerinden yapılmıştır. Sadece özel tatiller veya törenleri origami süslemeleri vardı. Origami ile Erken gelenekleri iyi şans için pahalı hediyeler eşliğinde geleneksel Japon düğün ve özel origami şekilleri için kelebekler yapma sayılabilir. Yakında bu ulusal geçmiş zaman oldu ve şimdi tüm dünyada uygulanmaktadır.
origami

41. Sake Tadım Osaka

Sake tanınmış Japon içeceğidir. Bu alkollü ve su, pirinç, malt, pirinç ve maya kullanılarak demlenmiş. Nasıl yapılır Bu içeceğin lezzet ve alkol gücünü değiştirir. Sake ışık ve soluk zengin ve karmaşık değişir tatlar, oldukça geniş bir koleksiyona sahip olabilir.

Sake aslında Japonya’da nihonshu veya seishu denir ve bin yıldır orada bir favori içecek olmuştur. O ilk 689 AD Japonya tarihi, Çin’de pirinç içki kayıtlarını üretilmiş olduğuna inanıyordu iken. Bu isim birçok dini törenlerde kullanılan olarak ‘Tanrıların İçeceği’ verildi. Omiki denilen bir geleneksel ritüel dini cemaat olarak aşkına içtikten insanları kapsar. Içmeden kez daha yakın tanrılara hale gelmiştir inanılmaktadır. Sake üretim hükümet tarafından kontrol ediliyordu, ancak 10. yüzyılda, Japon rahipler kendi tapınak ve türbelerin dışında kullanılmak üzere sake demlemek başladı. Bu Yapabilen olanlar için pahalı, hem de bir statü sembolü haline içecek sonuçlandı. Belirtilen düzenlemeler takip olarak herkesin sürece sake üretmek böylece 1868 AD Saltanatı İmparator Meiji altında, yasalar değiştirildi. Yaklaşık 30.000 bira yalnız bir yıl içinde ayağa fırladı. Kadınlar sake yapımında büyük rol aldı ve yakında Takma adın ‘evin demlemek ustaları’ aldı. Erkekler 16. yüzyılda devralan ve sake üretimi hala erkek egemen bir sektör. Sake Yakında tüm dünyada bulunan Japonya ve bira üretimi için gezginler ile bir hit haline geldi.

Sake Cask

42. Japon Tatlıları Osaka (wagashi)

wagashi genellikle yeşil çay ile servis edilir geleneksel Japon tatlılar vardır. Genellikle fasulye ezmesi ve meyve ile yapılır. Wagashi tatlılar renkler, şekiller, dokular ve malzemeler bir dizi gelir ve bazı belli mevsimlerde veya Japonya’da bölgelerinde kullanılabilir. Her tatlı farklı hazırlama yöntemi ve bir kıvama sahiptir.

Wagashi yüzlerce yıldır Japon kültürünün önemli bir parçası olmuştur. Geri Antik Japonya’da, meyve ve fındık kendilerini bir şekerleme kabul edildi. Nara Dönemindeki (710-784 AD), Çin’den etkisi tatlı davranır içine tahıl işleme gördü. Mochi (yumuşak pirinç keki) ve dango (pirinç köfte) bu dönemde kaynaklanan ve esas olarak dini amaçlı her ikisi de. Şeker 1350 AD etrafında Japonya’ya bir zımba ithalat olunca Japon şekerleme sonsuza kadar değişti. Şeker hatta şekerli yiyecek paylaşılan bazı Portekizli tüccarlar, geldi. Portekizli tatlılar nanbangshi olarak bilinen ne kadar değiştirildi. Nedeniyle şeker ve mevsim meyveleri yüksek giderlere, şekerleme asalet ve aristokrasi için ayrıldı. Ince wasambonto şekere rafine ham şeker süreci hazırlanmış oldu bu oldu. Şeker az pahalı oldu ve böyle çay töreni olarak asil deneyimleri popülerlik sınıflarını düşürmek için daha erişilebilir hale geldikçe, daha fazla insan bu lezzetleri yemeye göze olabilir. Bu, özellikle Kyoto, narin ve çekici tasarımları ile şekerleme yapımına için bir pazar yarattı. Daha Avrupalı tüccarlar Meiji döneminde geldiğinde, batı kekler ve şekerlemeler tanıtıldı. Japon tatlılar resmen wagashi olarak tanındı bu dönemde oldu. Wagashi yapma pratiği geleneksel malzemelerle ve pişirme yöntemleri ve modern teknikler ve tarzların bir karışımı ile günümüze kadar devam etmiştir.

Strawberry daifuku

43. Japon İkebana veya Çiçekdüzenlenmesi

İkebana o Antik Japonya kaynaklıdır çiçek düzenleme sanatıdırdeneyin.Bu çiçekler ve diğer doğal unsurlar ahenk, huzur ve güzellik somutlaştırmak için şekilde yerleştirilir bir sanat olarak uygulanmaktadır.

Kelimesi İkebana kendisi ‘diri düzenlenmiş çiçekler’ ya da İngilizce olarak ‘çiçekler hayat veren’ anlamına geliyor. Çiçekler kadar geriye yedinci yüzyılda teklifleri için kullanıldı olarak bu kültürel etkinlik Budist tapınaklarda kökenleri vardır. Ekleme yapraklar ve çiçek aranjmanları içine diğer doğal unsurlar başka Japon din, Şinto bir düşüncesi olarak başvurulmaktadır. Şintoizm güzel ve manevi değil, sadece çiçekler gibi tüm doğal elementleri inanıyordu. Budist rahipler düzenlemeleri kendilerini yaratmak başkaları için sırayla başkalarına düzenlenmesi onların çiçeğin kurallarını öğretmeye başladı İkebana onbeşinci yüzyılda kendi başına bir sanat tarzı haline geldi. Sonuç olarak, İkebana okulları her biri kendi ayırt edici yetenek ve stil sahip oluşmuştur. Çiçek aranjmanları soylu evlerinde güzel sanatlar sembolü haline geldi. It nageire gibi stilleri çay töreni ve haiku şiir gibi diğer seçkin kültürel adetleri ile ilişkiliydi bu süre içinde oldu. Modern zamanlarda, diğer sanat ve tasarım stilleri ve teknikleri ikebana etkilemiş, ancak temel ilkeleri aynı kalmıştır. Bunlardan en önemlisi IkeBana hala içeride birleştirme ve açık havada yardımcı manevi peşinde olarak görülüyor olmasıdır. Farklı mevsimlerde Maikoya de ikebana deneyebilirsiniz.

Ikebana

44. Japon Kaligrafi Osaka (Shodo)

en kültürel faaliyetler, Japon Kaligrafi ya Shodo gibiyüzlerce yıl boyunca geliştirilmiş bir sanattır. Shodo doğrudan “yazma yol” anlamına ve mürekkep fırça daldırma kullanarak karakterleri yazma geleneksel yoludur.

Japon Kaligrafi aslında 600 AD önce Çin’de başladı. Gezginler Çinli yazıyı paylaştı zaman Japon alfabesi veya kanji, Çince karakter yapılır. Tarihçiler bu Japonya’ya Budizm yayılmasına bağlıydı inanıyoruz. Japonya hiragana denilen kendi karakterlerini geliştirdi sonra şiir, felsefe ve diğer soyut kavramların adet boya ve ekran, daha moda haline geldikçe Shodo kendi sanat formu haline.

Shodo

45. Kimono Yukata Osaka

Kimono kez giyim için Japonca kelime oldu ama günümüzde Antik Japonya’dan geleneksel giyim anlamına gelir. Bayan giyim uzun elbiseler en Japon giyim tanınan, ancak kelime kimono da şık elbiseler ve de erkekler tarafından giyilen pantolon başvurmak için kullanılır.

Kimono Japon tarihinin (794-1192 AD) Heian döneminde kuruldu. Elbiseler daha fazla katman kullanıldı giderek karmaşık hale geldi. Birçok kimono tasarımları da farklı mevsimler, tatil veya aitti toplumun sınıfını temsil için geliştirilmiştir. Bayanlar tarafından giyilen ipek kimono daha tanınabilir olsa da, bunlar aynı zamanda pamuk, keten ya da saten gibi diğer malzemelerden yapılabilir. Erken on dokuzuncu yüzyılda Japon hükümeti daha Batılı giyim ve alışkanlıkları kazanması için insanları teşvik etti. Sonuç olarak, kimono şimdi genellikle daha törensel giysiler olarak tutulur ve özel günlerde en sık giyilir.

着物人像

46. Osakaiçinde Maiko Geyşa Makyajı Dönüşüm

Bir Maikotamamen Japon eskiden kalma sanatı eğitimi Kyoto bir şovmen olmak okuyan bir bayan için etikettir. O tipik teni solgun görünür, hem de dudaklarını ve gözlerini vurgulamak yapmak için makyaj koyar. Bu ‘Japon Geleneksel Beyaz biçiminize çevirir shironuri stil denir ve kullanılan beyaz temeli almıştır. Maikos Antik Japonya’dan çarptırdı tekniklerine uygun düşen geleneksel makyaj ürünleri, hem de yeniden onların ünlü göz ve dudak şekilleri giyerler. MAIKOYA azından Maiko, geyşa, oiran dönüşüm olabilir.

Hadde Sushi 47. Reçete

Japon Mutfağı Atölyesi sağlar olacak bir kere bir hayat zaman deneyimi: Japonya’da yerel aşçılar geleneksel Japon yemekleri öğrenme! Osaka, Japonya’da gıda sermaye olarak kabul edilir ve denemek için alandan birçok iştah açıcı yemekler vardır. Sadece bu lezzetli yemek yemek olsun ama kendin de evde tekrar bir bayram yapabilir hale öğreneceksiniz!

48. Pişirme Sınıf Osaka

Sen Sınıf Osaka Cooking 20’den fazla farklı pişirme aktivitelerini deneyebilir. Yani bu listeyi 68 yapar 🙂

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.