İlk 10 ŞeyOsakayılında

1. Universal Studios Japan
Ben Universal Studios ziyareti hayır demek aslaYapılacak.Sürmek, oyunlar, temalı kümeler ve dükkanlar, interaktif gösteriler ve 4D deneyimler; temelde dışarı büyük bir aile gün için her şeyi. Ne Osaka herhangi ziyareti Evrensel böyle Evangelion, Godzilla, Titan, Dedektif Conan ve canavar avcısı Saldırı gibi uluslararası ünlü eğlence markalarından dayanarak Japonya 2017 Soğuk denilen yeni konumlar olduğu için Universal Studios Japan gerekli kılar, yeni deneyimler sizi yüze koyacağız teknolojiyi kullanarak bu ikonik karakterleri ile karşı karşıyadır. Artık başa çıkamayan gibi, yeni bir Harry Potter bölümü de tıpkı iyi sihirli hayranları için açtı. Her şeyi görmek için bir gün öneririz.
ユニバーサルスタジオジャパン

2.Aqua Otobüs Aqua Linerüzerinde Ride Take
‘Su Metropolis’ sokaklarında yüzen tarafındanSee Osakave nehirden önemli gezi noktaları görüyoruz. Çevrenizdeki sahne görebilir ve ayrıca Osaka Nehri köprülerin altından geçebilir böylece Aqua Liner birçok pencereli, özel bir inşa tekne. Seyir 1,5 saat sürer ve her gün çalışır. Eğer öğle, ikindi çayı veya akşam yemeği için gezi ve restoran kaliteli hizmet keyfini böylece de onların restoran seyir süresini yaptırabilirsiniz.
Aqua liner in Osaka

Tsutenkaku KulesiKulesi3. Ziyaret
Tsutenkaku böylece görülmeye herhangi Osaka gezi olmalıdır, Osaka şehrinin sembolü olarak bilinir. Üstte, şekli ve tasarım Eyfel Kulesi ve Arc de Triumph dayanmaktadır nasıl gibi şehir ve kule hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sen gözlem terası, iyi şanslar tanrısı Billiken, Glico gıda dükkanı ve size kitap ve katılmak isteyeceğini performansları bir dizi bulabilirsiniz kulenin dibinde onun tiyatro heykelini keşfedebilirsiniz.
通天閣

4. Osaka Aquarium Kaiyukan
Bu cazibe bu akvaryum okyanustan balıklar, memeliler ve diğer deniz canlılarını çok büyük bir dizi ev sahipliği gibi bir, görülmeli. Buradaki en ünlü sakini bir balina köpekbalığı, dünyanın köpekbalığı en büyük türüdür! Birini görünce sadece birkaç nedeniyle büyük boyutu seçin akvaryumlarda canlı olarak nadir bir manzara. Sen köpekbalıkları ve vatozlar ile barış içinde yüzme bu büyük adamı görüyor, hem de binanın alt düzeyde bir uygulamalı kaya havuzda kendi arkadaş yapabilirsiniz!
Kaiyukan Osaka Aquarium

5. Konut Osaka Müzesi veLiving
Osaka kentiçok eski bir geçmişi vardır ve bunu Konut ve Yaşam Osaka Müzesi’nde hayata görebilirsiniz. O Edo Dönemi’nde olduğu gibi şehrin bir model, ekran, hem de kendini keşfedebilirsiniz yeniden binalar ve caddeler üzerindedir. Interaktif ekranlar Osaka tarihinin farklı dönemlerinden size taşımak ve bu kent bugünkü kadar popüler oldu nasıl göstereceğim gibi burada bir zaman makinesi gerek yoktur.
Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living

6. Momofuku Ando Anında Ramen Müzesi
Anlık erişte – Japonya’da ve dünyada bir favori yemek. Ama anlık erişte Japonya’dan geldiğini biliyor muydunuz? Eğer ramen veya Japonca anlık erişte otuz farklı tatlar mevcut Japonya’da olduğunu biliyor muydun? Öğrenecek ve daha da önemlisi LEZZET olabilir, bu müzede anlık ramen kendiniz tarihçesi!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum

Osaka Shochikuza Tiyatrosubir Kabuki göster görün 7.
KabukiGeleneksel maskeleri ve kostümleri içeren tiyatro geleneksel Japon tarzı vardır. Böyle bir aragoto tarzı ya actioned paketlenmiş oyun veya wagoto tarzı ya da daha romantik temalı oyun olarak Shochikuza Tiyatrosu, bir gösteri görmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hem eskiden kalma Japon tarzı dans ve müzik olacaktır. Bu kesinlikle kaçırmamalısınız bir gösteri!
大阪 松竹座

Chihaya-akasaka-mura Köyü ziyaret etmek için bir günlük gezi almak 8.
Eğer Chihaya-akasaka-mura Köyü ziyaret, yedek günler ve Osaka etrafında dağlar görmek istiyorsanızparlak bir fikirdir. Konogozan Dağı’nda bulunan bu köy Japon paddy fields ve kırsal güzelliği görelim. Köy pazarları, parlar ve Shimo-Akasaka Kale kalıntıları, dağ kadar yürüyüş yerel alabalık için balıkçılık, keşfetmek dahil Burada yapabileceğiniz çok şey vardır.
千早赤阪村5 8/13

9. Osaka Science Museum
böyle bir planetaryum gibi yeni noktalarına yakınlığı sayesinde Osaka Science Museum uzayda veya enerji ile ilgilenen herkes için büyük bir ziyaret olacak! Eğer duyularıyla bilimi keşfetmek olarak Hands-sergiler zihninizi meşgul edecek. Bu müze yeni planetaryum bölümünde panoramik ekran sistemi dünyanın en büyük olduğunu övünür, bu yüzden onun uzmanlık yapılan kubbe ekrana 28.000 üzerinde yıldızlar ve galaksiler arası bedenleri görüntüleyebilir. Ne bakışları yıldız için bir yol!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum

10. Şeyler OsakaDo
şeyler Osaka tek bir yerde bu kadar çok otantik Japon deneyimlerini birleştiren yepyeni bir turizm ve eğlence kompleksidir DoTo!Osaka Studios, Maiko Café yapın ve böyle origami, çiçek düzenleme veya çay töreni gibi daha geleneksel Japon faaliyetlerini öğrenmek alabilir sınıfları şunlardır Osaka Kültür Deneyimler, hisset Things dahil bölümleri ile. Bütün aile zevk ve burada faaliyetlerin çoğu uygulamalı olarak ulaşması için burada bir şey yoktur! Diğer turistik aksine şeyler Osaka bir karşılama geleneksel ev ayar odaları personeli konuşan dost İngilizce ile evde sağ hissettirecek Yapılacaklar.
Tea ceremony-2

Mükemmel gezi planı Shinsaibashi yapmak Dotonbori’nın ve Things yapmak Sen Ziyaret Osaka iken Miss Can Sights, Things gibi bizim diğer listeler göz atın!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.