KOMUNIKAT PRASOWY

Osaka, Japonia, 22 sierpnia 2017 / Maikoya / – Maikoya Osaka, wysokiej klasy japońskie doświadczenie kulturowe miejsce, niedawno wprowadziła pierwszy na świecie geisha tematycznie kawiarnia i restauracja w Osace. Tutaj goście mogą spotkać się i porozmawiać z gejsza praktykant, o każdej porze roku. Budynek został wybudowany na posesji, gdzie rzeczywiste gejsza dom stał aż do połowy 1980 roku. Położony w Shinmachi, Maikoya Osaka znajduje się w centrum obszaru, który służył jako centrum rozrywki i miał wiele domów gejsza w okresie Edo.

Maikoya Osaka ma wiele ofiar. Znajduje się kawiarnia z produktów specjalistycznych, takich jak złoty lodów i eleganckim złotym płatków objętych Kobe kanapkowym, który kosztuje 300 $. Te potrawy są serwowane przez gejsza whomvisitors mogą rozmawiać i robić zdjęcia. Jest żywo koto lub shamisen Performance w określonych porach dnia. Goście mają również szansę, aby dokonać rezerwacji do udziału w herbacie ceremonyled przez mówiącego gejszy angielskim.

Dla wielu, którzy podróżują do Japonii, jednego z najbardziej nieuchwytnych marzeń jest spotkanie rzeczywistą gejsza; współczesne gejsze dziennie zazwyczaj mają zamknięte sieci i tylko kilka bardzo szczęśliwy i bardzo dobrze podłączone ludzie mają możliwość glimpsing ten tajemniczy świat. Maikoya Osaka ma na celu otwarcie ekskluzywnego świata gejszy z ludźmi z różnych środowisk i uczyć odwiedzających nie tylko o gejsza ale także o tradycyjnych japońskich sztuk i rzemiosła, które geishasexcel u. Należą do ceremonii herbaty, japoński, kaligrafia, taniec i japońskich lekcje gotowania.

Geisha ceremonia herbaty w Maikoya Osaka

Miho Hirata, który zarządza Maiko Cafe mówi: „Dosłowne definicja gejszy jest«sztuka wykonawca»(gei: sztuka, sha: wykonawca). Gejszy musi być dobry w tradycyjnych japońskich sztuk i rzemiosł takich jak ceremonia herbaty, zakładania kimona, grając shamisenie, robi ikiebana i wykonywania buyoo (tradycyjny taniec japoński). Chcemy nauczyć świat, że gejsze są rzemieślnicy nie kurtyzany.

“pytaniekażdy pyta się czy Geisha Cafe jest prawdziwe , Czy te rzeczywiste gejsze, czy tylko dziewcząt noszących geisha make up? Hirata mówi, że jest trudno odpowiedzieć, ale ci ludzie mają inne zadania lub są studia na Uniwersytecie. Ubierają się jak gejsza. Jednocześnie Hirata zauważa, że „Każdy myśli gejsza istnieje tylko w Kioto, jednak są one tradycyjnie praktykowane w ponad 10 miastach, ze każde miasto ma inny kod zachowań Jesteśmy z siedzibą w Osace, i upewnić się, że. Pracownicy są zaznajomieni z kulturą gejsz w Osace. obejmuje wiedzę o sztuce japońskiej, wiedzy o historii i tradycji Geisha, wykorzystanie sonkeigo, zdolność do prawidłowego noszenia kobiecy strój i świadomość Iki, co oznacza, że rozmowy powinny zawsze być taktowny, dyskretny, elegancki i inteligentny.

do interakcji z rzeczywistą gejszy jak ćwiczą ich rzemiosła, Maikoya Osaka jest najlepszym miejscem do odwiedzenia. Nasz budynek ma nie tylko Maiko Cafe i niesamowite Herbaciarnia ceremonia doskonale nadaje się do najbardziej wyrafinowanej kultury gejsz , ale także służy jako ekskluzywny kulturalnym centrum działalności z wielu innych rzeczy do zrobienia.

ŹRÓDŁO Maikoya Osaka

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.