Sztuka Bonsai drzewa treningu kształtującego i jest określany jako jeden z najstarszych i najbardziej skomplikowanych sztuk w branży botaniczne i ogrodnictwie.

Słowo bonsai pochodzi od japońskiego słowa „Bon”, czyli tacy, a „sai”, czyli drzewo z dosłownym rozumieniu tworzenia / sadzenia miniaturowych drzew na tacy. Mimo że pierwotnie rozpoczęła się w Japonii, istnieją podobne tradycje, które praktykowane w innych krajach i kulturach, takich jak sztuki „Hon-non-bo” w Wietnamie i „penjing” w Chinach.
bonsai tree

Te żywe, naturalne miniaturowe arcydzieła znacznie zwiększyć w estetyki i wartości finansowej jako drzewo dojrzewa w czasie. Istnieje wiele różnych stylów drzewek bonsai, a także różnego rodzaju drzewa, które mogą być używane do roślin bonsai. Style bonsai zawierać formalne pionowo, nieformalne pionowej, literaci, kaskady, tratwa bonsajów i pół-kaskady, z których każdy może wahać się zadziwiająco wielkości od miniaturowych do dużych. Dodatkowo, oba drzewa owocowe i drzewa kwiatach można stosować do tej sztuki.
Flowering bonsai

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.