Birçok Bölümü Merkezleribiri olan 1.
Umeda, ya Kita bölgelerindenAlışveriş,kent merkezini oluşturan birçok alışveriş binalar var. En ünlü Bazı Hankyu Katlı Mağazası ve Daimaru Mağaza bulunmaktadır. Sen restoranlar, barlar ve daha küçük dükkanlar yanında üst seviye markalar, bulacaksınız. Bu mağazaların çoğu bu yüzden saat sürebilir burada alışveriş, yeraltı seviyelerinde dahil olmak üzere birden hikayeleri var. Eğer sadece bir deyiş değil yorulana kadar tam anlamıyla inUmeda Bölümü Merkezleri olabilir gibi alışveriş yapın!
Central Hall of Hankyu Department Store, Osaka

2.Yenilik Mağazaları için bir göz
sunulan işaretler ve ürün evde bulunanlara farklı olarak Japon dükkanlar zaten turistler için yenilik duygusu tutunatar.Burada listelenen alanlarda bulunan bazı dükkanlar bir temaya veya ilgi dayanır ve bu küçük taşlar bulma çok heyecan verici vardır. Kiddy Land Osaka, Japonya’da büyük oyuncak mağazaları biridir. Eğer fotoğraf ve hediyelik eşya koleksiyonu alabilir dolaşıyor maskotları, olay yeri bulunduğu gibi kesinlikle en eğlenceli biridir. Sen tüm Pokemon ihtiyaçları için Osaka tren istasyonunda bir Pokemon Merkezi’ni bulabilirsiniz. Hatta eğer görüntüler genç kalp olanlar için bir tedavi olabilir görmeye geliyor, fan değildir. Joshin Süper Çocuklar Arsa Honten fanlar olanlar için büyük bir anime ve manga deposudur. Son olarak, Covo böyle stationaries, masa kapları, süs eşyaları ve diğer sevimli biblolar olarak güzel Fransız pop genel mal satmaktadır.
Pikachu

3. Büyük Ön Osakakeşfedin.
alışveriş ve keşfetmek Büyük Ön Osaka yapıdır gitmek için başka yeri Bu mağazalar ve restoranlar, aynı zamanda konut daire ve bir otel tutan sadece. Bina içinde ilginç bir durak Panasonic Merkezi olduğu gibi bu konumu bu listede. Bu elektronik marka görmek ve etkileşimi için yeni cihazlar ve elektronik ile donanmıştır kendi showroomu vardır. Eğer ilginizi çekebilir Başka deneyim Made in Japan + STİL olduğunu. Binanın güney kanadında yer alan, renkli malzemeler, şeritler ve bant ürün serisi kullanarak kendi özgün çantayı yapabilirsiniz. Pahalı boyutuna biraz, ama başka nerede size özel kendi şık çanta tasarlayabilirsiniz ?!
Osaka

4. Ziyaret Osaka Station Şehir
bu konumu sadece ulaşım daha fazlasını sunmaktadır, Japonya’nın en şık istasyondan biri olarak adlandırıldı. Burada insanlar aşağıya girip onların trenler terk izlememize izin verir cam çatı olarak Umeda gidişat üzerinde keşfedebilirsiniz. Eğer doğada biraz zaman harcamak isteyen vardır Aynı zamanda binaların rooves sayısız bahçeleri ve çiftlikleri vardır. Güney Kapısı binasında ünlü su saati kontrol edin – bu dünyada tek kişi o! Burada alışveriş yapmak ihtiyacı hissediyorum eğer Son olarak, bu alanı da çok sayıda mağaza ve restoran tutar.
OSAKA STATION CITY

Whity Umedade 5. Mağaza
Ama tüm yeraltı – bu Bu alışveriş merkezi Umeda bölgesindedir ve iki yüz dükkan üzerinde tutan 1987 yılında restore edildikten sonraWhity Umeda’yeniden doğmuş beyaz şehir’ olarak çevrilebilecek! Burada giyim mağazaları, kozmetik, ayakkabı, takı ve daha fazlasını bulacaksınız. Merkezinde bir çeşme yakındaki bir restoranda durdurmak istediğiniz durumda güzel bir atmosfer yayar.
Underground Street

Hankyu Eğlence Parkı’nda Dönme Dolap 6.Ride
Bir eğlence parkı bir alışveriş merkezi içine olsaydıdüşünün. Bu sizin için Hankyu Eğlence Parkı bulunuyor. Eğer binanın dış gördüğü ilk şey Osaka City 360 derecelik manzarasını yaşayabilirsiniz Hep Five Ferris Wheel vardır. İçeride, dükkan ve eğlence çeşitli imkanlar bulacaksınız. Birçok genç erişkinlerde, restoranlar ve Sega Oyun Odası için moda mağazaların keyfini. Ayrıca tavandan asılı büyük kırmızı bir balina içeren binanın içinde birçok eğlenceli karakterleri bulabilirsiniz. Yani bu sadece bir eğlence nokta? Gerçekten bir alışveriş merkezi var mı? Ne olursa olsun bulmak cevapları ne burada ziyaret eğleneceğiz!
Ferris Wheel @ Night

Shitennoji Templede 7. alın Resimler
Osakaçıkışlı halkına değerlidir olarakBu tapınakgüzel. Shitennoji Temple Japonya’nın ilk Budist tapınağı ve onun inşaat kendi konumlandırma birçok dini yönlerini vurgulayan, katmanlar dahil ve Budizm’in Dört Göksel Kings enshrining amacı. Bir yere meşgul Osaka kentinde ve Japon antik mimari ilk elden görmek için bir fırsat olarak dinlenmek Bu site, (o gece zaman aydınlandı özellikle) çarpıcı fotoğraf umutları için bu listeye dahil edilmiştir.
Shitennoji Temple

Gece Umeda Sky Building görün 8.
Orada Umeda Sky Binası bir yolculuk yapmak için iki neden vardır ve en iyi zaman iyi görebilmek içingece zamanda. Birinci nedeni Asma Bahçeleri, ‘Babil’in Asma Bahçeleri’ bir modern üstlenmek görmektir. Işıklar ve diğer ışıklı süslemeler kule kendisi hayatta görünür hale çevresinde görünür. Oradan, 360 derecelik ihtişamıyla şehri görebilirsiniz. Bu tüm bina camdan yapılmış sanki göründüğü gibi Son olarak, modern mimari stilleri ve malzemeleri görebilirsiniz. Eğer isterseniz, bar, restoran ve kafeler bulunur Umeda Sky Binası içindeki mağazalar, keşfedebilirsiniz. Burada sevilen bir getiriyoruz, bu binanın en üst ayrılmak için bir kalp şeklinde asma kilit satın alabilirsiniz. Aşkın sonsuza kadar bu romantik hedefe korunan bu kilit gibi çalışma olarak olacaktır.
Osaka City view

Hankyu Umeda Galeri göz atın 9.
Bu oldukça sık galeri değişiklik sergiler olarak bu listede ilginç bir noktadır. Her halükarda, Hankyu Department Store dokuzuncu katta Hankyu Umeda Galerisi’ne bir ziyaret etkileyecek. Önceki sergiler tattırarak ve örnekleri dahil Grace Kelly’nin kişisel gardırop öğeleri, Nordik eşya sergi ve Sevgililer çikolata expo sayılabilir. Mart 2017 döneminde geçerli sergi ‘: Çek Cumhuriyeti Saygıdeğer Bohemian Stüsyosu Moser’ dir. Cam oyma gösteriler koleksiyonundan görüntü hem de parçalar üzerinde olacak. Bir göz atın ve bir şey huşu uyandıran bulabilir!
Cutie & the Boxer 02

10. Tsuyunoten Tapınakde Kişisel SaygılarPay,
ShrinesJaponya’nın küçük yan sokaklarda bulunabilir ama bu inananların iki çok farklı türde dualar kabul eder. Önce bir iş anlaşması yapmadan önce iyi şans istediğiniz yerel işadamları olduğunu. İkinci Sonezaki Shinju onuruna saygılarını genç aşıklar bulunmaktadır. Sonezaki Shinju aşıklar birlikte ve böylece intihar olamazdı Romeo ve Juliet, benzer bir oyun. Bu sözde 1703 yılında bu tapınakta oldu ve bir Japon oyun yazarı adlı oyununda, Sonezaki Shinju kendi hikayesini anlattı. Eğer bir iş anlaşması veya geçerli ilişki başarısını isterseniz ziyaret gel.
Ohatsu Tenjin Shrine

Osaka yapmak Sen Ziyaret Osaka iken Miss Can 10 Görülecek 10 Things gibi bizim diğer listeler göz atın ve Sen mükemmel gezi planı Shinsaibashi içinde yapmak zorunda şeyler!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.