Zabytków nie można pominąć podczas wizyty Osaka

1. Zamek Osaka
Ten słynny punkt znajduje się w samym sercu miasta Osaka i jego sceneria ma malownicze widoki, które zmieniają się z sezonu na sezon. Wizyty na wiosnę jest piersiach jak się wydaje, czy kwiaty z licznych parków są wszędzie. Zwiedzanie popularne są tutaj, aby wyświetlić różne struktury historycznych i kapliczki w obrębie murów zamkowych. Jeśli masz czas, możesz odwiedzić wewnątrz zamku, który ma muzeum, które posiada imponującą samurajski zbrojownię.
Osaka Castle

2. Shitennoji Temple
Ta świątynia jest tak piękny, jak to jest cenne dla ludzi z Osaki. Shitennoji Temple była pierwsza świątynia buddyjska w Japonii, a jej konstrukcja podkreśla wiele aspektów religijnych z jej pozycjonowaniem, warstwy włączone i cel zapisanie Czterech Niebiańskich Królów buddyzmu. Ta strona została uwzględniona na tej liście do jej perspektyw oszałamiające zdjęcie (szczególnie gdy jest oświetlony w porze nocnej), jako miejsce do wypoczynku w ruchliwego miasta Osaka i jako okazję oglądnąć japoński starożytnej architektury z pierwszej ręki.
Shitennoji Temple

3. Namba Yasaka Shrine
Zwiedzając przybytek świątynia powinna być na japońskiej liście odwiedzającego, a Namba Yasaka Sanktuarium jest najbardziej malowniczych w całym Osaka. W niektóre dni, może nawet świadkami mieszkańców w tradycyjnych strojach dziękując. Większość przyjeżdża do tego sanktuarium, aby zobaczyć jego Vermillion kształcie łuku mostu. Gdy jesteś tam, pamiętaj, aby zatrzymać i spojrzeć na swoje odbicie w wodzie poniżej i wstrzymać myśleć o pięknej przyrody wokół ciebie!
Traditional and kitsch inside Namba Yasaka shrine

4. Umeda Sky Building
Istnieją dwa powody, aby podróż do Umeda Sky Building, a najlepszy czas, aby zobaczyć to najlepiej jest w porze nocnej. Pierwszym powodem jest to, aby zobaczyć wiszące ogrody, nowoczesne podjąć „The Wiszące ogrody Semiramidy”. Światła i inne dekoracje świetlne pojawiają się dookoła, co sama wieża pojawiają się żywe. Stamtąd można zobaczyć miasto w 360 stopni świetności. Wreszcie, można zobaczyć nowoczesne style architektoniczne i materiałów, jak wydaje się, jakby cały ten budynek jest wykonany ze szkła. Jeśli chcesz, możesz odkrywać sklepy wewnątrz Umeda Sky Building, które obejmują bary, restauracje i kawiarnie. Jeśli doprowadzenie kogoś bliskiego tutaj, można kupić w kształcie serca kłódkę zostawić na szczycie budynku. Twoja miłość będzie jak badania jak ten zamek, na zawsze zapisana w tym romantycznym przeznaczenia.
hi from the Sky

5. Flower Expo Memorial Park
Nie można pominąć ten park od swojego planu wizyty ze względu na cenę wstępu – bo to nic nie kosztuje! Ten duży park był ulubionym z mieszkańców i turystów, ponieważ jego budowa Międzynarodowego Garden i Zieleni Expo w roku 1990. Posiada on wiele ogrodów inspirowanych różnych krajach, dlatego też ma duży wiatrak nad łóżkiem tulipanów! Przy tak dużej gamy kolorowych roślin i kwiatów, jak można przegapić lokalizację takiego dla przelotu Osaka? Zauważ, że to najlepszy czas, aby zobaczyć ten park jest na wiosnę, kiedy wszystkie kwiaty są w rozkwicie.
太陽の塔

6. Midosuji Ulica
Ulica ta dodaje do tej listy dla nowoczesnego i wewnętrznej scenerii miasta, które jest wspaniałe, aby zobaczyć na własne oczy. Chociaż można udać się do Midosuji ulicy tylko zrobić zakupy w znanych sklepach, takich jak Prada, Chanel, Dior i innych, można również przejść, aby zobaczyć nowoczesne rzeźby, które są promowane na zewnątrz sklepów. Istnieją również dekoracje plenerowe pakowane do różnych imprez przez cały rok, najbardziej znany jest w zimie na czas Bożego Narodzenia. Od grudnia do stycznia, różnokolorowe światła dokonać tej ulicy połysk, jak również drzewa i budynki obok niego. Bez względu na porę roku jest, zawsze można zobaczyć piękne ekrany w oknach sklepowych!
御堂筋

7. Miyuki-dori lub koreański Miasto
Dlaczego nie zobaczyć inną kulturę, podczas gdy w Osace, dogodnie zlokalizowany w jednej przyjaznej okolicy? Koreański Miasto jest dobrze znany ze swoich restauracji i punktów odzieżowych, a także wielu wydarzeń, które przynoszą społeczności japońskiej i koreańskiej razem.

8. Expo Park
To miejsce było punktem podczas World Expo 1970 i nadal spełnia swoje zadanie do jednoczenia ludzi w świętowania i dobrej woli. Ma różne sekcje, które obejmują Japoński ogród, kultury Natural Park i Tower of the Sun czeka idealnego zdjęcia. Inne ulubione miejsca w parku należą Narodowe Muzeum Etnologii gdzie każda grupa etniczna na planecie jest reprezentowany, a Międzynarodowy Instytut literatury dziecięcej, gdzie można znaleźć ponad 650 tysięcy materiałów na temat literatury dziecięcej.
太陽の塔

9. Senkouji Świątynia
ta świątynia nie jest dla osób o słabym sercu, jak to ma wystawę wewnątrz buddyjskiej przedstawieniem piekła. Pod koniec swojej trasy świątyni, można wziąć odczyt duszy faksu i sprawdzić, czy idą do raju … lub w innym miejscu! Jeśli nie kończy się przed karą, Enma-sama lub duch demon będzie próbował przestraszyć cię z hukiem! Wizyta ta świątynia będzie tworzyć wiele wspaniałych opowiadań dla rodziny i przyjaciół z powrotem do domu!
7736 demonic elephant devours the damned

10. Biliken Hunting
Choć nie jest to jedno miejsce można odwiedzić, Biliken lub bogowie Luck są wspólną cechą wokół Osaki. Biliken lub „Bóg rzeczy, które powinny być” nie jest tradycyjny japoński bóstwo, lecz maskotka, który zyskał popularność w społeczności Osaka. Oni przyjęli go za swego patrona ducha po nim duży posąg został zabrany z parku rozrywki w Osace. Miej oko podczas swojego czasu wokół miasta, a zobaczysz mnóstwo tych rzeźb. Są tacy, można kupić dla siebie w sklepach z pamiątkami. Jeśli masz trochę wolnego czasu, to dlaczego nie iść na polowanie i zobaczyć ile Biliken rzeźby można znaleźć? Pamiętaj, aby natrzeć nogi i mógłby podzielić się z wami kilkoma jego powodzenia!
Billiken

Sprawdź nasze inne listy jak 10 najlepszych atrakcji w Osace Atrakcje w Dotonbori i miejsc wartych uwagi w Osace zaplanować idealną wycieczkę!

Contact us : info@mai-ko.com

Rate this post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comment

  1. No comments yet.

  1. No trackbacks yet.