Японська чайна церемонія в Кіото (повсякденний одяг)

Чайна церемонія в Кіото Насолоджуйтесь чайною церемонією в Кіото. Традиційно чайна церемонія найкраще користується юката чи кімоно. Але ми дозволяємо мандрівникам користуватися нею в повсякденному одязі. Таким чином, ви все ще можете насолоджуватися цим культурним ритуалом в Кіото без зміни одягу. Церемонія триває не більше 40 хвилин. Наш персонал, як і раніше, покаже вам унікальні статуї, фігури та мініатюрні орієнтири. Ви зробите зелений чай (Matcha) у старовинному стилі чайної церемонії. Японська чайна церемонія має численні назви: чаной, садо або оча. Його історія тисячоліття і має зв'язки з торговцями чаєм у Китаї. Японські ченці вперше повернули листя чаю під час китайської династії Тан (618 - 907 рр. Н.е.). Вони використовували це в своїх храмах для релігійних служб. Священик Міоан Ейсай розповів, що зелений чай можна використовувати для медицини та поліпшення здоров'я. Також самураї дотримувалися цієї практики і поширювали свою популярність. Пізніше черговий священик називав Мурату Шуку, додав більше значення і ритуали. Він зробив порошковий чай, щоб інші могли насолоджуватися цим. Він зосередився на естетиці та сильно вплинув на чайну церемонію, яку ми знаємо сьогодні. Діяльність передбачає
 • Традиційну чайну церемонію очолив майстер чаю
 • Пити зелений чай і їсти японські солодощі
ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ * Створення фантастичних спогадів про поїздку до Японії * Можливості для фотографування будуть надані * Спеціальний досвід японської культури * Насолоджуйтесь досвідом з дітьми * Вчення про історію японської культури Культурна історія та вишукана техніка, використовувана в кожному, хто був свідком на церемонії . Культурна історія та вишукана техніка, що використовується кожним інструктором як церемонія.
Семінари з японської чайної церемонії проводяться в розділі "Золотий павільйон" або в номері "Едо" Майкоя-Кіото. Це новий туристично-розважальний комплекс у популярному торговому районі Шінсайбаші, Кіото. Наприкінці семінару ви зможете продовжити низку інших заходів та семінарів у Майкоя, Кіото. Або відпочити в кафе Maiko, щоб створити японський культурний досвід, який ви ніколи не забудете. У цьому семінарі кваліфікований інструктор пройде крок за кроком традиційної чайної церемонії. Це ритуальна акція, де готується і презентується урочистий чай для сприяння благополуччю, уважності та гармонії. Його також називають "Шляхом чаю". Порошковий зелений чай, що використовується, називається Матча. Дізнайтеся про країну культурними семінарами та заходами. Це дасть вам краще розуміння японської історії, соціальних принципів та способу життя. Майкоя пропонує вам можливість зрозуміти цю культуру місцевими інструкторами та гідами. Немає кращого способу дізнатися про нове місце. Ви можете провести свій день, вивчивши традиційну, чудову нову активність, з досвідченим наставником у чудовій обстановці. Ви не знайдете більш дружні люди, які допоможуть вам вивчити Японію у всій своїй пишності.

Що ви можете очікувати в цій церемонії на уроці чаю? Ми демонструємо культурні заходи з різницею!

 • Дружній посібник пояснить правильний етикет та символіку для цієї церемонії
 • Спробуйте традиційні продукти харчування та напої під час цього ритуалу
 • Пройшов у традиційному чайному камінні з прекрасним історичним декором
 • Будуть доступні можливості для фотографування

Ваша майстерня включатиме:

 • Вступ до японської чайної церемонії та пов'язаних з ним ритуалів
 • Це навчає дружній інструктор, який говорить по-англійськи
 • Інструктор - професіонал, який багато років пройшов навчання на японській чайній церемонії
 • Вам буде запропоновано спробувати традиційний зелений чай з матчами та японські солодощі
 • Буде використовуватися тільки традиційна посуд з чайної церемонії
 • Семінар буде навчатися невеликому класу з 6 або близько того людей
 • Відпочиньте у класі, оформленому в традиційному японському декорі та архітектурі
 • Пояснення історії та техніки церемонії
 • Розташована в будівлі Майкоя, Кіото в центрі Кіото
 • Якщо ви повідомляєте про це, гіди можуть забрати вас з вибраного вокзалу в Кіото
Дізнайтеся японську культуру всіма вашими почуттями - особливо вашим власним дивним!

Забронюйте сьогодні!

Діти повинні супроводжуватись дорослим дорослим. Ціни на них застосовуються до всіх пасажирів *** Будь ласка, дайте нам знати, якщо у вас є харчова алергія, халяльні, вегетаріанські або вегетаріанські уподобання.
Храми і храми в Кіото, Майкоя Храми і храми в Кіото, Майкоя
Кінцугі класу Кіото Чайна чаша