Японська чайна церемонія в Осаці (повсякденний одяг)

Tea ceremony in Osaka

Насолоджуйтесь чайної церемонії в Осаці. Традиційно церемонія чай найкраще користуються носити юката або кімоноале ми допускаємо мандрівників приєднатися до діяльності по повсякденному одязі. Таким чиномви можете випробувати цей чудовий культурний ритуал в Осаціне змінюючи одяг. Чи не сама церемонія займає не більше 40 хвилині ви можете отримати зроблено з усімпротягом години. Наші співробітники все ще показати вам деякі унікальні статуї, фігури і мініатюрні пам'яткитой час як ви знаходитесь в будівлі.


Ви зробите зелений чай (Матчу) в старовинному стилі чайної церемонії кімнаті носити кімоно. Ми будемо готувати кімоно для чоловіків і жінок.


Японська чайна церемонія має багато імен на японській мові: Chanoyu, сади або УКГД. Він має довгу історію тисячі роківі має зв'язки з чайними торговців в Китаї. Японські ченці привезли перші чайне листя під час китайської династії Тан (618 - 907 н.е.) і тільки використовували їх в своїх храмах для богослужінь. Священик закликав Мёан Eisai поширювати переконаннящо зелений чай може бути використаний в медициніа також пити його регулярно ви забезпечили хороше здоров'я. Самурайзокремадотримувався цієї практики і поширити свою популярність. Пізніше, інший священик назвав Murata Shukou, називають батьком чайної церемонії, додав більше значення і ритуали, роблячи порошковий чайщоб інші могли насолоджуватися цим. Його акцент на естетиці став добре відомий ізначній мірі впливає на чайну церемоніюяку ми знаємо сьогодні.


Діяльність включаєсебе


традиційний чаї церемоніючолі з майстром чаю

пиття зеленого чаю і їжею японських солодощів

Основними моментів

* Створити фантастичні спогади про вашу поїздку в Японії

* Можливості для фотографування буде виділенапротягом

* Спеціальний досвід японської культури

* Приємний досвід з дітьми

* Навчання про історію японської культури

Історія культури і витончений методякий використовується в кожному свідкомпротязі цієї церемонії. Історія культури і витончений методякий використовується кожен інструктор в церемонії.


Японська чайна церемонія Семінари проводяться в розділі Золотий Pavillion або Едо стилі Номер Maikoya Осаці. Це абсолютно новий туристичний і розважальний комплекс в популярному торговому районі Shinsaibashi, Осака. В кінці семінару, ви можете продовжити ряд інших заходів і семінарів в Maikoya Осаці або бовтатися на розслабляючий Майко кафещоб створити японський культурний досвідви ніколи не будете забувати.


На цьому семінарі, кваліфікований інструктор проведе вас через крок за кроком традиційної чайної церемонії. Це ритуал, як діяльністьде церемоніальний чай підготовлений і представлений для сприяння благополуччю, усвідомленості і гармонії. Він також називається Шлях чаю. Сам чаєм є порошковим зеленим чаєм і називається Матч.


Дізнавшись про країнучерез культурні семінарів і заходів дасть вам краще розуміння нашої складної історії, цінують соціальні принципи і цілісний образ життя. Дізнаючись про Японію і її народу, ви будете занурені в різних точок зору і підходівякі є унікальними для цієї країни. Maikoya пропонує вам можливості зрозуміти цю культурудопомогою місцевих інструкторів і гідів. Там немає кращого способу дізнатися про нове місце з точок зору тиххто виріс і живе в цій дивовижній країні. Щокраще провести деньніж вивчення традиційної, красивий новийдіяльності із знавцем вихователем в мальовничому місці? Ви не знайшли б нешкідливі людейщоб допомогти вам випробувати Японію у всій своїй красі.


Тещо ви можете очікувати в цій чайної церемонії Workshop? Ми покрасуватися культурні заходи з різницею!


Доброзичливий господар пояснить правильний етикет і символіку для цієї церемонії

спробувати традиційну їжу і питвозробленоході цього ритуалу

що відбувся в традиційному чайхане з красивими історичнимидекору

Можливостямидля отримання фотографій будуть виділенівсьому.

Ваш семінар включатимесебе:


вступ в японської чайної церемонії і пов'язанихними ритуалів

Це викладається дружнім інструктораякий говоритьанглійськи

Інструктор професіоналякий мав роки навчання в японській чайній церемонії

Вам буде запропоновано спробувати традиційні зелений Матчу чай і японська стилізованих солодкість

тільки традиційна чайна церемонія посуд буде використовуватися

семінаром буде викладатися в невеликий клас 6 або близьколюдей

Розслабтеся в класіоформленому в традиційних японських стилі і архітектури

пояснень історії та техніці церемонії

знаходиться в Maikoya Осаці будівлю в центрі міста Осака

Якщо ви даєте повідомлення, гіди можуть забрати вас з обраної залізничної станції в Осаці.

Навчіться японську культуру з усіма своїми почуттями - особливо ваші власні подиву!


Книга сьогодні!


Діти повинні бутисупроводі дорослого

ціноутворенні дорослих відноситься до всіх мандрівникам *** Будь ласкадайте нам знатиякщовас є якісьабо харчові алергії, Халяль, веганські або вегетаріанські уподобання.

MAIKOYA UK

Майкоя Осака пропонує унікальні культурні враження, де відвідувачі можуть займатися різноманітними культурними заходами, такими як традиційна чайна церемонія, японська каліграфія, орігамі, костюм із кімоно та багато іншого. Майкоя Осака - це єдине місце в Японії, де відвідувачі можуть зустрітись і спілкуватися з майко в навчанні в будь-який час року.


Дізнатися про країну через культурні семінари та заходи дадуть вам краще розуміння нашої складної історії, цінних соціальних принципів та цілісного способу життя. Дізнавшись про Японію та її людей за допомогою заходів та уроків, таких як чайна церемонія, кімоно, японська кухня та життя самураїв, ви будете занурені в різні точки зору та підходи, унікальні для цієї країни. Майкоя пропонує вам можливість зрозуміти цю культуру за допомогою місцевих інструкторів та гідів. Немає кращого способу дізнатися про нове місце з точки зору тих, хто виріс і живе в цій дивовижній країні. Який кращий спосіб провести день, ніж вивчити традиційну, прекрасну нову активність із досвідченим наставником у мальовничій обстановці? Ви б не знайшли дружніших людей, щоб допомогти вам відчути Японію у всій своїй пишності.

Дзвоніть Майкоя:06-6556-6257