مراسم چای ژاپنی در کیوتو (لباس های گاه به گاه)

مراسم چای در کیوتو لذت بردن از مراسم چای در کیوتو. به طور سنتی مراسم چای بهتر از یوکاتا یا کیمونو است. اما ما اجازه می دهیم مسافران از لباس های گاه به گاه لذت ببرند. بنابراین شما می توانید از این مراسم فرهنگی در کیوتو بدون تغییر لباس لذت ببرید. این مراسم بیش از 40 دقیقه طول نمی کشد. کارکنان ما هنوز هم در مجاورت ساختمان مجسمه ها، ارقام و مینیاتوری های منحصر به فرد شما را نشان می دهند. شما یک چای سبز (کاکائو) را در یک مراسم سالن چای باستانی ایجاد خواهید کرد. مراسم چای ژاپنی دارای نام های زیادی است: Chanoyu، sado or ocha. تاریخ آن هزار سال است و با معامله گران چای در چین ارتباط دارد. راهبان ژاپنی ابتدا برگ چای را در دوران سلسله تانگ چینی (618 - 907 میلادی) به ارمغان آورد. آنها در معابد خود برای خدمات مذهبی استفاده می کردند. یک کشیش با نام Myoan Eisai اعتقاد داشت که چای سبز میتواند برای پزشکی و سلامت بهبود یابد. همچنین سامورایی این عمل را دنبال کرد و محبوبیتش را گسترش داد. بعدها یک کشیش دیگر به نام موراتا شوکو، اهمیت و مراسم بیشتری را اضافه کرد. او چای پودری را ساخت تا دیگران بتوانند از آن لذت ببرند. او بر زیبایی شناسی تمرکز کرده و تا حد زیادی بر مراسم چای که امروز می شناسیم تأثیر گذاشته است. این فعالیت شامل
 • مراسم چای سنتی توسط استاد چای هدایت می شود
 • نوشیدن چای سبز و خوردن شیرینی های ژاپنی
برجسته * ایجاد خاطرات فوق العاده از سفر خود را به ژاپن * فرصت برای گرفتن عکس ارائه خواهد شد * تجربه ویژه از فرهنگ ژاپن * تجربه لذت بخش با کودکان * یادگیری در مورد تاریخ فرهنگ ژاپن تاریخ فرهنگی و روش تصفیه شده استفاده می شود در هر شاهد در سراسر این مراسم . تاریخ فرهنگی و تکنیک تصفیه شده توسط هر مربی به عنوان یک مراسم استفاده می شود.
کارگاه های آموزشی چای ژاپنی در بخش طلایی Pavillion یا Room of Mao Kyo در سبک Edo برگزار می شود. این مجتمع توریستی و تفریحی با نام تجاری جدید در منطقه خرید شینازیابی محبوب کیوتو است. در پایان این سمینار، می توانید با تعدادی از فعالیت ها و سمینارهای دیگر در مایوکیا کیوتو ادامه دهید. یا در مایکو کافه آرام باشید تا یک تجربه فرهنگی ژاپنی ایجاد کنید که هرگز فراموش نخواهد کرد. در این کارگاه یک مربی واجد شرایط، شما را از مرحله گام به گام مراسم چای سنتی خواهد برد. این یک فعالیت مانند مراسم است که در آن چای تشریفاتی آماده شده و ارائه شده برای ارتقاء رفاه، ذهن و هماهنگی است. این نیز راه چای نامیده می شود. چای سبز پودری که مورد استفاده قرار می گیرد، کاکا نامیده می شود. در مورد کشور توسط کارگاه های فرهنگی و فعالیت ها یاد بگیرید. این به شما درک بهتر تاریخ ژاپن، مدیران اجتماعی و شیوه زندگی را می دهد. مایکویا به شما این امکان را می دهد که مربیان و راهنماهای محلی این فرهنگ را درک کنید. هیچ راهی بهتر برای یادگیری در مورد مکان جدید وجود ندارد. شما می توانید روز خود را با یادگیری یک فعالیت سنتی، جدید و جدید با یک معلم مقتدر در یک محیط زیبا لذت ببرید. شما نمی توانید افراد دوست داشتنی را برای کمک به یادگیری ژاپن در تمام شکوه و جلال خود پیدا کنید.

چه کاری می توانید در این کارگاه چای چای انتظار داشته باشید؟ ما فعالیت های فرهنگی را با تفاوت ها نشان می دهیم!

 • یک راهنمای دوستانه آرم صحیح و نمادین برای این مراسم را توضیح می دهد
 • سعی کنید غذاهای سنتی و نوشیدنی در طول این مراسم داده شود
 • برگزار شده در یک تارو سنتی با دکوراسیون زیبا تاریخی
 • فرصت برای گرفتن عکس ها ارائه خواهد شد

کارگاه شما شامل موارد زیر خواهد بود:

 • مقدمه ای بر مراسم چای ژاپنی و آیین های مربوطه
 • این توسط یک مربی دوستانه که انگلیسی صحبت می کند آموزش داده می شود
 • مربی حرفه ای است که سالها آموزش در مراسم چای ژاپنی داشته است
 • شما تشویق می شود سعی کنید سنتی سبز matcha چای و شیرینی های سبک ژاپنی
 • فقط از ظروف سفالي چای استفاده می شود
 • این کارگاه به یک کلاس کوچک از 6 یا بیشتر افراد آموزش داده خواهد شد
 • آرامش در یک کلاس درس تزئین شده در دکوراسیون و معماری سنتی ژاپنی
 • توضیحات تاریخ و روش مراسم
 • واقع در مایکویا کیوتو در مرکز کیوتو واقع شده است
 • اگر شما اطلاع دهید، راهنمای شما می تواند شما را از ایستگاه قطار انتخاب خود را در کیوتو انتخاب کنید
فرهنگ ژاپنی را با تمام حواس خود به یاد بیاورید - به خصوص خودتان از تعجب!

کتاب امروز!

کودکان باید همراه با بالغ بزرگسالان قیمت گذاری اعمال می شود به تمام مسافران *** لطفا به ما اطلاع اگر شما هر گونه آلرژی غذایی، هال، گیاه خواری و ترجیحات است.
زیارتگاه ها و معابد در کیوتو مایکویا زیارتگاه ها و معابد در کیوتو مایکویا
kintsugi کلاس کیوتو کاسه چای