Bir Maiko'nun Sunduğu Altın Buz Creaem'i ye

Japan golden ice cream

BAKIŞ,


Eğer dondurma zengin bir muamele olduğunu düşünüyorsanız bunu altın varak kaplı denemelisiniz! Sen hazırlanıp bir Maiko tarafından sunulmaktadır yeşil çay ile bu tedavi zevk mümkün olacak. Maiko de sizinle sohbet ve Japonya hakkında her türlü sorunuzu yanıtlayacak. Bu benzersiz Japon muamele için rezervasyon bugün olun. Bu rahatlatıcı ve Japonya'nın önemli lüks bazıları keyfi bir saat harcamak için altın bir fırsat olacaktır.


vurgulamaktadır


Dondurma bir kepçe bir altın varak ile kaplıdır ve antika tabakhizmet


gerçek ordakal tarafındanhazırlanan yeşil çay bir fincan


Japonya hakkında tüm soru cevap verebilir dost bir Maiko ile etkileşim bir şans


SİZEnelerle


Bir tedavigiderek daha popüler hale gelmektedir Japonya'da bir altın varak ile kaplı dondurma olduğunu. O yemek için neredeyse bir utanç olduğunu, bakmak çok güzel! Ne zaman Osaka, bir Edo Dönemi antik tabak içinde sunulan bu harika aperatif tadını çıkarabilir. Bir Maiko altın yaprak dondurma hizmet edecek ve siz de içmek için biraz yeşil çay hazırlayacaktır. Eğer yiyecek ve içecek gibi, maiko Japonya, gelenek ve kültür veya ordakal tarihi hakkında ilgili her türlü soru sormak için çekinmeyin. Bu büyüleyici çırak geyşa tüm sorulara cevap ve rahatlatıcı ve ilginç bir atmosferde vakit geçirmek için mutlu olacak. Yalnızca Japonya'da bulabilirsiniz bu deneyime katılmak gel.

Kültürel atölyeler ve etkinlikler aracılığıyla ülke hakkında öğrenme size bizim karmaşık tarihinin daha iyi anlaşılmasını, değerli sosyal prensipleri ve yaşam bütüncül bir şekilde verecektir. Japonya ve insanları hakkında öğrenerek, farklı bakış açıları ve bu ülkeye özgü yaklaşımlar dalmış edilecektir. Maiko Mutfak yerel eğitmenler ve rehberler aracılığıyla bu kültürü anlamak için size fırsatlar sunuyor. Büyüdü ve bu şaşırtıcı bir ülkede yaşamak olanların bakış açılarından yeni bir yer hakkında bilgi edinmek için iyi bir yol yoktur. Ne pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmen olan geleneksel, güzel yeni aktiviteyi öğrenme daha bir gün geçirmek için iyi bir yol? Sen bütün ihtişamıyla Japonya yaşamak yardımcı olmak için dostça insanlar bulmak olmaz.

Japon Mutfağı Atölyesi sağlar olacak bir kere bir hayat zaman deneyimi: Japonya'da yerel aşçılar geleneksel Japon yemekleri öğrenme! Osaka, Japonya'da gıda sermaye olarak kabul edilir ve denemek için alandan birçok iştah açıcı yemekler vardır. Sadece bu lezzetli yemek yemek olsun ama kendin de evde tekrar bir bayram yapabilir hale öğreneceksiniz!


Bu atölye çalışmasında, nitelikli eğitmen geleneksel Japon yemek adım adım size yol gösterecektir. Eğer öğle yemeği, akşam yemeği ve şekerleme sınıflar da dahil olmak üzere, seçim için farklı yemek kursları bir dizi vardır. Japon tatlılar sadece birkaç yüz yıl öncesine kadar işlenmiş şeker içermiyordu Japonya'da pişirme geçmişi gibi farklı bir lezzet olduğu gibi sonuncusu çok benzersizdir. Yanı harika bir yemek pişirme yaparken, gerekli tekniklerin Japonya'nın tatlar yanı sıra mutfak eşyaları aralığında kullanılan ve açıklama daha da fazla bilgi olacak!


Japan golden ice cream Japan golden ice cream at Maikoya Osaka

Japan golden ice cream Japan golden ice cream at Maikoya Osaka

Included

  • Maiko icecream sunuyor
  • Altın icecream

Not Included

  • Taşımacılık
  • Otel pikap ve bırakma

MAIKOYA TUR

Maikoya Osaka, ziyaretçilerin geleneksel çay seremonisi, Japon kaligrafisi, origami, kimono giyinmesi ve çok daha fazlası gibi çeşitli kültürel etkinliklerde bulunabilecekleri benzersiz kültürel deneyimler sunmaktadır. Maikoya Osaka, Japonya'da, ziyaretçilerin yılın her zaman eğitiminde bir maiko'yla buluşup sohbet edebilecekleri tek yerdir.


Kültürel atölye çalışmaları ve etkinlikler yoluyla bir ülke hakkında bilgi edinmek, karmaşık geçmişi, değerli sosyal prensipleri ve bütünsel yaşam biçimini daha iyi anlayacaktır. Çay töreni, kimono giyinmesi, Japon yemekleri ve samurayın yaşamı gibi etkinlikler ve derslerle Japonya ve halkı hakkında bilgi edinerek, bu ülkeye özgü farklı perspektif ve yaklaşımlara dalacaksınız. Maikoya size yerel öğretmenler ve rehberler vasıtasıyla bu kültürü anlamanız için fırsatlar sunar. Bu inanılmaz ülkede büyüyüp yaşayanların bakış açılarından yeni bir yer öğrenmek için daha iyi bir yol yoktur. Pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmenle geleneksel, güzel yeni bir etkinlik öğrenmekten daha iyi bir gün geçirmenin yolu nedir? Japonya'yı tüm ihtişamıyla yaşamanıza yardımcı olacak dostça insanlar bulamazsınız.

Maikoya'yı ara.06-6556-6257