Ceremonia herbaty Geisha i Maiko w Osace


Ceremonia herbaty bez wątpienia jest najbardziej wyjątkowa aktywność japoński, ponieważ pomaga zrozumieć japońską historię, wartości, religii, japoński styl komunikacji i japońskiej kultury picia na raz. Czy wiesz, że można korzystać z doświadczeń Ceremonia herbaty więcej i dowiedzieć się więcej o kulturze, gdy instruktor jest Maiko w szkoleniu? W tym warsztacie, o Maiko poprowadzi Cię krok po kroku przez tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty. Jest to podobne do działania rytuału gdzie ceremoniał herbaty przygotowany i przedstawiony do promowania dobrego samopoczucia, uważności i harmonii. Nazywana jest również Droga Herbaty. Sama herbata jest sproszkowana zielona herbata Matcha i nazywa.


Działalność obejmuje


tradycyjnych ceremonii herbaty prowadzony przez maiko

picie zielonej herbaty i jedzenia słodyczy japoński

Japońska ceremonia herbaty ma wiele nazw w języku japońskim: chanoyu, Sado lub OCHA. Ma długą historię tysiąca lat i ma powiązania przedsiębiorców herbaty w Chinach. Japońscy mnisi pierwszy sprowadzony fusów w czasach dynastii Tang (618 chińskie - 907 AD) i używany tylko w ich świątyniach usług religijnych. Kapłan nazywa Myoan Eisai szerzyć przekonanie, że zielona herbata może być używany jako medycyny i pijąc regularnie pan zapewnić dobre zdrowie. Samurai zwłaszcza po tej praktyki i rozpowszechniania jego popularność. Później, inny kapłan zwany Murata Shukou, nazywany ojcem ceremonii herbaty, dodał więcej znaczenia i rytuały poprzez herbatę w proszku, tak aby inni mogli cieszyć się nim. Jego nacisk na estetykę stał się znany i silnie wpływa na ceremonii herbaty, które znamy dzisiaj.


Najciekawsze

* Spróbuj szeroką gamę składników i smaków unikalnych do Japonii

* Przyjazny gospodarz wyjaśni i wykazać prawidłowych technik gotowania

* odbywają się w japońskim stylu kuchni

* Możliwości fotografowania zostaną podświetlone na całym

* doświadczenie Specjalnej gotować sobie Kimono kostium

poznawania kraj poprzez warsztaty i kulturalnych daje lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wycenionych zleceniodawców społecznych i całościowego sposobu życia. Poprzez naukę o Japonii i jej mieszkańców, zostanie zanurzony w różnych perspektyw i podejść, które są unikalne dla tego kraju. Maiko Kuchnia oferuje możliwości, aby zrozumieć tę kulturę przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o nowym miejscu z punktu widzenia tych, którzy wychowali się i żyją w tego wspaniałego kraju. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia niż uczenie się tradycyjną, piękną nową działalność z wykwalifikowanym nauczycielem w malowniczej okolicy? Nie byłoby znaleźć bardziej przyjaznych ludzi, aby pomóc Ci poczuć Japonię w całej swej okazałości.


The Japanese Cooking Workshop zapewnia będziesz raz w doświadczeniu czasu życia: nauka tradycyjne dania kuchni japońskiej z lokalnych kucharzy w Japonii! Osaka jest uważane za kapitał żywności w Japonii i istnieje wiele apetyczne dania z obszaru, aby spróbować. Nie tylko będzie można dostać się do jedzenia tego pyszne jedzenie, ale dowiedzieć się, jak zrobić to sam, więc można zrobić ucztę z powrotem w domu!


W tym warsztacie, wykwalifikowany instruktor poprowadzi Cię przez krok po kroku zwykły japońskiego posiłku. Istnieje szereg różnych kursach gotowania dla ciebie do wyboru, w tym obiad, kolacja i klas cukierniczych. Ten ostatni jest bardzo wyjątkowy, jak japońskie desery mają charakterystyczny smak jak historia gotowania w Japonii nie zawierają przetworzony cukier aż dopiero kilkaset lat temu. Dowiesz się jeszcze więcej o smakach Japonii, a także w zakresie naczyń używanych i wyjaśnienie technik wymaganych podczas gotowania smaczny posiłek, jak dobrze!

MAIKOYA POL

Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku.


Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257