Japońska ceremonia picia herbaty w Kioto (ubrania codzienne)

Ceremonia herbaty w Kioto Ciesz się ceremonią parzenia herbaty w Kioto. Tradycyjnie ceremonia picia herbaty najlepiej smakuje w yukata lub kimono. Ale pozwalamy podróżującym cieszyć się nim w swobodnych ubraniach. Więc nadal możesz cieszyć się tym kulturalnym rytuałem w Kioto, nie zmieniając ubrania. Ceremonia trwa nie dłużej niż 40 minut. Nasz personel nadal będzie pokazywał ci unikatowe posągi, figurki i miniaturowe zabytki, gdy będziesz w budynku. Zrobisz zieloną herbatę (Matcha) w starożytnym stylu ceremonii parzenia herbaty. Japońska ceremonia picia herbaty ma wiele imion: Chanoyu, sado lub ocha. Jego historia sięga tysiąca lat i ma powiązania z handlarzami herbaty w Chinach. Japońscy mnisi po raz pierwszy przywrócili liście herbaty podczas chińskiej dynastii Tang (618 - 907 AD). Używali go w swoich świątyniach do usług religijnych. Ksiądz o imieniu Myoan Eisai rozpowszechniał przekonanie, że zielona herbata może być używana w medycynie i poprawie zdrowia. Również samuraje stosowali się do tej praktyki i rozpowszechniali jej popularność. Później inny kapłan, Murata Shukou, dodał więcej znaczenia i rytuałów. Zrobił sproszkowaną herbatę, żeby inni mogli się nią cieszyć. Skoncentrował się na estetyce i znacząco wpłynął na ceremonię picia herbaty, którą znamy dzisiaj. Działanie obejmuje
 • Tradycyjna ceremonia parzenia herbaty prowadzona przez mistrza herbaty
 • Picie zielonej herbaty i jedzenie japońskich słodyczy
NAJWAŻNIEJSZE * Tworzenie fantastycznych wspomnień z podróży do Japonii * Możliwości robienia zdjęć będą zapewnione * Specjalne doświadczenie kultury japońskiej * Przyjemne doświadczenie z dziećmi * Poznawanie historii kultury japońskiej Historia kultury i wyrafinowana technika stosowana w każdym świadkiem podczas tej ceremonii . Historia kultury i wyrafinowana technika używana przez każdego instruktora jako ceremonia.
Warsztaty japońskiej ceremonii herbacianej odbywają się w sekcji Golden Pavillion lub w Edo-stylu Room of Maikoya Kyoto. Jest to zupełnie nowy kompleks turystyczny i rozrywkowy w popularnej dzielnicy handlowej Shinsaibashi w Kioto. Pod koniec seminarium możesz kontynuować szereg innych zajęć i seminariów w Maikoya Kyoto. Lub zrelaksuj się w Maiko Cafe, aby stworzyć japońskie doświadczenie kulturalne, którego nigdy nie zapomnisz. Podczas tego warsztatu wykwalifikowany instruktor przeprowadzi Cię krok po kroku przez tradycyjną ceremonię parzenia herbaty. Jest to rytuał, w którym ceremonialna herbata jest przygotowywana i prezentowana w celu promowania dobrego samopoczucia, uważności i harmonii. Nazywa się ją także drogą herbaty. Sproszkowana zielona herbata nazywana jest Matcha. Poznaj kraj dzięki warsztatom i działaniom kulturalnym. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć historię Japonii, zasady społeczne i styl życia. Maikoya oferuje możliwości zrozumienia tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca. Możesz spędzić dzień, ucząc się tradycyjnej, wspaniałej nowej aktywności z doświadczonym nauczycielem w pięknej scenerii. Nie znajdziesz bardziej przyjaznych ludzi, którzy pomogą ci nauczyć się Japonii w całej jej okazałości.

Czego można się spodziewać w tym warsztacie Tea Ceremony? Prezentujemy działania kulturalne z różnicy!

 • Przyjazny przewodnik wytłumaczy poprawną etykietę i symbolikę tej ceremonii
 • Spróbuj tradycyjnych potraw i napojów podawanych podczas tego rytuału
 • Odbywa się w tradycyjnej herbaciarni z pięknym historycznym wystrojem
 • Zostaną zapewnione możliwości robienia zdjęć

Twój warsztat będzie obejmował:

 • Wprowadzenie do japońskiej ceremonii parzenia herbaty i związanych z nią rytuałów
 • Jest to prowadzone przez przyjaznego instruktora, który mówi po angielsku
 • Instruktor jest profesjonalistą, który od lat szkolił się w Japońskiej Ceremonii Herbaty
 • Będziesz zachęcany do spróbowania tradycyjnej zielonej herbaty matcha i japońskich słodyczy
 • Będą używane wyłącznie tradycyjne naczynia do przyrządzania herbaty
 • Warsztaty będą prowadzone dla niewielkiej klasy liczącej 6 osób
 • Relaks w klasie urządzone w tradycyjnym japońskim stylu i architektury
 • Wyjaśnienia dotyczące historii i techniki ceremonii
 • Znajduje się w budynku Maikoya Kyoto w centrum Kioto
 • Jeśli zawiadomisz przewodników, możesz odebrać cię z wybranego dworca kolejowego w Kioto
Ucz się japońskiej kultury z wszystkimi zmysłami - zwłaszcza z własnego cudu!

Zarezerwuj już dziś!

Dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła Ceny dla dorosłych obowiązują wszystkich podróżujących *** Daj nam znać, jeśli masz alergie pokarmowe, preferencje żywieniowe, wegańskie lub wegetariańskie.
Sanktuaria i świątynie w Kioto Maikoya Świątynie i świątynie w Kyoto Maikoya
kintsugi klasa Kioto Miska do herbaty