Japonský čajový obřad v Osaka (oblečení pro volný čas)

Tea ceremony in Osaka

Užijte si čajový obřad v Osaku. Tradičně se čajový obřad nejlépe líbí nosením yukaty nebo kimono, ale umožňujeme cestujícím, aby se připojili k činnosti tím, že nosí oblečení pro volný čas. Takže můžete mít v Osaku vynikající kulturní rituál, aniž byste měnili oblečení. Samotná ceremonie trvá déle než 40 minut a vše za hodinu můžete udělat se všemi. Naši zaměstnanci vám ještě ukážou unikátní sochy, postavy a miniaturní orientační body, když jste v budově.


Budete vyrábět zelený čaj (Matcha) ve starobylém pokoji čajového obřadu s Kimono. Připravíme kimono pro muže i ženy.


Japonský čajový obřad má mnoho japonských jmen: Chanoyu, sado nebo ocha. Má dlouhou historii tisíc let a má vztahy s čajovými obchodníky v Číně. Japonští mniši nejprve přinesli čajové listy během čínské dynastie Tang (618 - 907 nl) a používali je pouze v chrámech pro bohoslužby. Kněz s názvem Myoan Eisai rozšířil přesvědčení, že zelený čaj by mohl být použit pro léky a pravidelným pitím byl zajištěn dobrý zdravotní stav. Zvláště Samuraj následoval tuto praxi a rozšířil svou popularitu. Později dal další kněz nazvaný Murata Shukou, který se jmenoval otec čajového obřadu, přidáním většího významu a rituálů tím, že vyrábí práškový čaj, aby se ostatní mohli těšit. Jeho zaměření na estetiku se stalo známé a výrazně ovlivňuje čajový obřad, který dnes známe.


Aktivita zahrnuje

 • Tradiční čajový obřad vedený šéfem čaje
 • Pít zelený čaj a jíst japonské sladkosti

  HIGHLIGHTS

  * Vytvořte fantastické vzpomínky na vaši cestu do Japonska

  * Příležitosti k fotografování budou zvýrazněny v celém textu

  * Zvláštní zkušenosti s japonskou kulturou

  * Pozoruhodná zkušenost s dětmi

  * Učení o historii japonské kulturyKulturní historie a zdokonalená technika používaná v každém svědka během celého obřadu. Kulturní historie a zdokonalená technika používaná každým instruktorem jako obřad.

  Semináře japonského čajového obřadu se konají v sekci Golden Pavilion nebo ve stylu Edo v Maikoji Osaka. Jedná se o zbrusu nový turistický a zábavní komplex v populární nákupní oblasti Shinsaibashi, Osaka. Na konci workshopu můžete pokračovat v řadě dalších aktivit a workshopů v Maikoya Osaka nebo si promluvit v relaxační Maiko Cafe, abyste vytvořili japonský kulturní zážitek, na který nezapomenete.


  V tomto dílně Vás kvalifikovaný instruktor provede krok za krokem tradičního čajového obřadu. Jedná se o rituální činnost, při níž se připravuje a prezentuje ceremoniální čaj, který podporuje blahobyt, všímavost a harmonii. Také se nazývá cesta čaje. Čaj sám je práškový zelený čaj a nazývá se Matcha.


  Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maikoya vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko v celé své kráse.

  Co můžete očekávat v tomto Workshopu s obřadem čajů? Představujeme kulturní aktivity s rozdílem!

  • Přátelský hostitel vysvětlí pro tento ceremoniál správnou etiketu a symboliku
  • Vyzkoušejte tradiční jídlo a pití během tohoto rituálu
  • Drženo v tradiční čajovně s krásným výzdobou
  • Příležitosti k fotografování budou zvýrazněny v celém textu.

   

  Vaše dílna bude obsahovat:

 • Úvod do japonského čajového obřadu a souvisejících rituálů
 • Toto je vyučováno přátelským instruktorem, který mluví anglicky
 • Instruktor je profesionál, který má několik let tréninku v japonském ceremoniálu čaje
 • Budete vyzváni, abyste vyzkoušeli tradiční zelený čaj matcha a japonské sladkosti
 • Použijí se pouze tradiční nádobí na čajové cereálie
 • Seminář bude vyučen malou třídou asi 6 lidí
 • Relax v učebně zdobené tradičním japonským dekorem a architekturou
 • Vysvětlení historie a techniky obřadu
 • Nachází se v budově Maikoya Osaka v centru Osaka
 • Pokud oznamujete, průvodce vás mohou vyzvednout z vybrané vlakové stanice v Osaky.

Naučte se japonská kultura se všemi svými smysly - zvláště vaše vlastní zázrak!

Objednejte si dnes!

Děti musí doprovázet dospělý

Ceny dospělých se vztahují na všechny cestovatele *** Dejte nám vědět, jestli máte nějaké potravinové alergie, Halal, veganské nebo vegetariánské preference.

 


 

MAIKOYA CZE

Maikoya Kontaktujte hostitele

Maikoya Osaka nabízí jedinečné kulturní zážitky, kde se návštěvníci mohou angažovat v různých kulturních aktivitách, jako je tradiční čajový obřad, japonská kaligrafie, origami, kimono dresing a mnoho dalšího. Maikoya Osaka je jediným místem v Japonsku, kde se návštěvníci mohou setkat a chatovat s maiko v tréninku kdykoli v roce.

Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem prostřednictvím aktivit a lekcí, jako je čajový obřad, kimono oblékání, japonská kuchyně a život samuraje, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maikoya vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko ve své kráse.

Zavolejte Maikoya: 06-6556-6257