Maiko Pokaż W Osace


Maiko Pokaż w Osace. Cieszyć się tańcem i kolacja show z Kobe i kaiseki kolacji.


Doświadczyć wykwintne piękno i elegancję tańca Maiko. Twój przewodnik anglojęzyczny zabierze Cię do miejsca i wyjaśnić wszystko, co można zobaczyć i zrobić. Podczas tej podróży do japońskiej historii, będziesz jeść fantastyczny obiad podczas tancerką maiko wykonuje dla Ciebie. Jako część spektaklu tancerka będzie uczyć się kilka popularnych gier z okresu Edo w Japonii. Ta trasa może pomieścić do 10 osób. Obiad zaczyna się o 7:00 pm nightly i trwa około 2 godzin.


NAJWAŻNIEJSZE


Wszystko jest wyjaśnione i wszystkie pytania odpowiada ekspert anglojęzycznym


pyszne, multicourse kolację tradycyjne japońskie jedzenie


Występ maiko taniec następnie tradycyjnych gier


szansę mieć swoje zdjęcia zrobione z pięknym maiko


oczywiście: Kobe kolacjawołowina

przedmiotuB: Kaiseki obiad

Pokaż: tradycyjny taniec maiko z shamisen & koto muzyki

CO można spodziewać się

Maiko są doskonałym przykładem japońskiej opanowanie i urok. Maiko są praktykant gejsza, a oni uczą się od lat o tym, jak wykonywać muzykę i tańce, grać w gry i zabawiać gości. Podczas tej demonstracji, można doświadczyć wydajność Maiko mając pyszne tradycyjne japońskie kolację w pokoju tatami. Po tańcu, będziesz miał możliwość interakcji z wykonawcą. Twój przewodnik ekspert pomoże Ci pytania i wyjaśni, jak wiele historii maiko lub elementów spektaklu, który chcesz wiedzieć. Będziesz mieć również okazję do odegrania tradycyjne gry z wykonawcą Maiko, można zachować swoje wspomnienia z tego wspaniałego wieczoru w zdjęciach. To niezapomniany wieczór czeka na Ciebie!


Nauki o państwie poprzez warsztaty i kulturalnych daje lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wycenionych zleceniodawców społecznych i całościowego sposobu życia. Poprzez naukę o Japonii i jej mieszkańców, zostanie zanurzony w różnych perspektyw i podejść, które są unikalne dla tego kraju. Maikoya oferuje możliwości, aby zrozumieć tę kulturę przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o nowym miejscu z punktu widzenia tych, którzy wychowali się i żyją w tego wspaniałego kraju. Czy jest lepszy sposób na spędzenie dnia niż uczenie się tradycyjną, piękną nową działalność z wykwalifikowanym nauczycielem w malowniczej okolicy? Nie byłoby znaleźć bardziej przyjaznych ludzi, aby pomóc Ci poczuć Japonię w całej swej okazałości.


Wycena dorosłych stosuje się do wszystkich osób podróżujących

*** Daj nam znać, jeśli masz jakieś alergie pokarmowe, Halal, wegańskie lub preferencje wegetariańskie.
[Best_Wordpress_Gallery id="3" gal_title="GeishaOsaka-MaikoDance"]

Included

  • Pokaz taneczny Maiko
  • Darmowe zdję cia z Maiko Obiad
  • Jedna kieliszek piwa lub napoju

Not Included

  • Transport
  • Odbiór i odbiór hoteli

MAIKOYA POL

Maikoya Osaka oferuje wyjątkowe wrażenia kulturalne, gdzie goście mogą angażować się w różne zajęcia kulturalne, takie jak tradycyjna ceremonia herbaty, japońska kaligrafia, origami, stroje z kimono i wiele innych. Maikoya Osaka jest jedynym miejscem w Japonii, gdzie goście mogą spotkać się i porozmawiać z maiko podczas treningu o każdej porze roku.


Poznanie kraju poprzez warsztaty i działania związane z kulturą umożliwi lepsze zrozumienie naszej skomplikowanej historii, wartościowych zasad społecznych i holistycznego sposobu życia. Poznając Japonię i jej ludzi poprzez zajęcia i lekcje, takie jak ceremonia herbaty, stroje z kimono, gotowanie japońskie i życie samurajów, będziecie zanurzeni w różnych perspektywach i podejściach, które są unikalne w tym kraju. Maikoya oferuje możliwości poznania tej kultury przez lokalnych instruktorów i przewodników. Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowego miejsca z punktu widzenia tych, którzy dorastali i mieszkali w tym niezwykłym kraju. Jaki lepiej spędzić dzień niż uczyć się tradycyjnej, pięknej nowej aktywności z wiedzą nauczyciela w malowniczej scenerii? Nie bylibyście przyjaciółmi, które pomogą Ci poznać Japonię w całej swej świetności.

Zadzwoń do Maikoya:06-6556-6257