Maiko Show v Osaku

 

Maiko Show v Osaku. Užijte si tanec & Večeře s večeří kobe a večeří kaiseki.


Zažijte nádhernou krásu a eleganci maiko tanec. Váš anglicky mluvící průvodce vás zavede do místa konání a vysvětlit vše, co bude vidět a dělat. Během této cesty do japonské historii, budete jíst skvělou večeři, zatímco maiko tanečník hraje pro vás. V rámci plnění bude tanečník vás naučí některé populární hry od Edo období v Japonsku. V tomto turné se mohou ubytovat až 10 osob. Večeře začíná v 19:00. Noční a trvá asi 2 hodiny.


HIGHLIGHTS


Vše je vysvětleno a na všechny otázky odpovídá anglicky mluvící expert


Nádherná večeře tradiční japonské kuchyně


Taneční vystoupení maiko následované tradičními hrami


Možnost, aby vaše fotografie byly pořízeny s krásným maiko

  • Kurz A: Hovězí večeře v Kobe
  • Kurz B: Večeře Kaiseki
  • Zobrazit: Tradiční maiko tanec se shamisen & Koto hudba

Co můžete očekávat


Maiko je dokonalým příkladem japonského poezie a kouzla. Maiko jsou učedníci gejša, a oni jsou vyučováni roky, jak hrát hudbu a tanec, hrát hry a bavit hosty. Během této demonstrace můžete zažít výkon maiko a zároveň si vychutnat tradiční japonskou večeři v místnosti tatami. Po tanci budete mít příležitost komunikovat s umělcem. Váš odborný průvodce vám pomůže s vašimi otázkami a vysvětlí co nejvíce historie maiko nebo prvků představení, které chcete vědět. Budete mít také možnost hrát tradiční hry s maiko umělcem a můžete si zachovat své vzpomínky na tento nádherný večer ve fotkách. Tento nezapomenutelný večer vás čeká!


Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maikoya vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko v celé své kráse.


Ceny dospělých se vztahují na všechny cestovatele

*** Dejte nám vědět, jestli máte nějaké potravinové alergie, Halal, veganské nebo vegetariánské preference.
[Best_Wordpress_Gallery id="3" gal_title="GeishaOsaka-MaikoDance"]

Included

  • Maiko taneční show
  • Fotografie zdarma s Maiko
  • Večeře
  • Jedna sklenka piva nebo nápoje

Not Included

  • Doprava
  • Pobyt a odlet z hotelu

MAIKOYA CZE

Maikoya Kontaktujte hostitele

Maikoya Osaka nabízí jedinečné kulturní zážitky, kde se návštěvníci mohou angažovat v různých kulturních aktivitách, jako je tradiční čajový obřad, japonská kaligrafie, origami, kimono dresing a mnoho dalšího. Maikoya Osaka je jediným místem v Japonsku, kde se návštěvníci mohou setkat a chatovat s maiko v tréninku kdykoli v roce.

Učení se o zemi prostřednictvím kulturních workshopů a aktivit vám umožní lépe porozumět naší složité historii, ceněným společenským principům a holistickému způsobu života. Tím, že se dozvíte o Japonsku a jeho lidem prostřednictvím aktivit a lekcí, jako je čajový obřad, kimono oblékání, japonská kuchyně a život samuraje, budete ponořeni do různých perspektiv a přístupů, které jsou pro tuto zemi jedinečné. Maikoya vám nabízí příležitost porozumět této kultuře prostřednictvím místních instruktorů a průvodců. Neexistuje lepší způsob, jak se naučit o novém místě z hlediska těch, kteří vyrostli a žijí v této úžasné zemi. Jaký lepší způsob, jak strávit den, než učit se tradiční, krásné nové aktivity s znalým učitelem v malebném prostředí? Nenašli byste přátelštější lidi, kteří by vám pomohli zažít Japonsko ve své kráse.

Zavolejte Maikoya: 06-6556-6257