Maiko Show'da Osaka'da


Osaka Maiko göster. Kobe beef ve kaiseki yemeği ile dans ve akşam show keyfini çıkarın.


Bir maiko dans zarif güzelliği ve zarafeti yaşayın. Sizin İngilizce konuşan rehber mekan götürecek ve görmek ve yapacak tüm açıklayacağız. Bir maiko dansçı sizin için gerçekleştirirken Japon tarihine Bu yolculuk sırasında, harika bir akşam yemeği yiyecek. Performansın bir parçası olarak, dansçı size Edo dönemi Japonya'dan bazı popüler oyunlar öğretecek. Bu tur 10 kişi kapasitelidir. Akşam gece 7:00 de başlar ve yaklaşık 2 saat sürer.


ÖNEMLİ NOKTALAR


Herşey açıklanmıştır ve tüm sorular İngilizce konuşan bir uzman tarafındancevaplandırılır:


geleneksel Japon gıdabir lezzetli, nitelendirdi akşam


geleneksel oyunlar tarafındantakip Bir Maiko dans performansı


fotoğraflarınızı güzel maikoile çektirmek için bir şans


Kurs A Kobe beef akşam

Ders B: Kaiseki akşam

göster:Şamisen & koto müziği ile geleneksel maiko

SİZnelerle

Maiko Japon duruş ve cazibe mükemmel bir örnek vardırdansı.Maiko çırak geyşa ve bunlar müzik ve danslarını, oyun oynamak gerçekleştirmek ve misafir ağırlamak konusunda yıllardır öğretilir. Tatami odasında lezzetli geleneksel Japon yemeği yerken bu gösteri sırasında, bir maiko performansını yaşayabilirsiniz. Dans sonra, icracı ile etkileşim için bir fırsat olacaktır. Kişisel uzman rehber sorularınızı size yardımcı olacak ve ordakal veya bilmeni istiyorum performansın unsurlarının tarihinin olduğu kadar açıklayacağız. Ayrıca maiko icracı geleneksel oyun oynamak için bir şans olacak ve fotoğrafları bu harika gecenin anılarınızı koruyabilirsiniz. Bu unutulmaz akşam sizi bekliyor!


Kültürel atölyeler ve etkinlikler aracılığıyla ülke hakkında öğrenme size bizim karmaşık tarihinin daha iyi anlaşılmasını, değerli sosyal prensipleri ve yaşam bütüncül bir şekilde verecektir. Japonya ve insanları hakkında öğrenerek, farklı bakış açıları ve bu ülkeye özgü yaklaşımlar dalmış edilecektir. Maikoya yerel eğitmenler ve rehberler aracılığıyla bu kültürü anlamak için size fırsatlar sunuyor. Büyüdü ve bu şaşırtıcı bir ülkede yaşamak olanların bakış açılarından yeni bir yer hakkında bilgi edinmek için iyi bir yol yoktur. Ne pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmen olan geleneksel, güzel yeni aktiviteyi öğrenme daha bir gün geçirmek için iyi bir yol? Sen bütün ihtişamıyla Japonya yaşamak yardımcı olmak için dostça insanlar bulmak olmaz.


Yetişkin fiyatlandırma tüm gezginler için geçerlidir

*** Eğer herhangi bir gıda alerjileri, Helal, vegan ya da vejetaryen tercihleri varsa bize bildirin.
[Best_Wordpress_Gallery id="3" gal_title="GeishaOsaka-MaikoDance"]

Included

  • Maiko dans gösterisi
  • Maiko ile ücretsiz fotoğraf
  • Akşam yemeği
  • Bir bardak bira ya da içecek

Not Included

  • Taşımacılık
  • Otel pikap ve bırakma

MAIKOYA TUR

Maikoya Osaka, ziyaretçilerin geleneksel çay seremonisi, Japon kaligrafisi, origami, kimono giyinmesi ve çok daha fazlası gibi çeşitli kültürel etkinliklerde bulunabilecekleri benzersiz kültürel deneyimler sunmaktadır. Maikoya Osaka, Japonya'da, ziyaretçilerin yılın her zaman eğitiminde bir maiko'yla buluşup sohbet edebilecekleri tek yerdir.


Kültürel atölye çalışmaları ve etkinlikler yoluyla bir ülke hakkında bilgi edinmek, karmaşık geçmişi, değerli sosyal prensipleri ve bütünsel yaşam biçimini daha iyi anlayacaktır. Çay töreni, kimono giyinmesi, Japon yemekleri ve samurayın yaşamı gibi etkinlikler ve derslerle Japonya ve halkı hakkında bilgi edinerek, bu ülkeye özgü farklı perspektif ve yaklaşımlara dalacaksınız. Maikoya size yerel öğretmenler ve rehberler vasıtasıyla bu kültürü anlamanız için fırsatlar sunar. Bu inanılmaz ülkede büyüyüp yaşayanların bakış açılarından yeni bir yer öğrenmek için daha iyi bir yol yoktur. Pitoresk bir ortamda bilgili bir öğretmenle geleneksel, güzel yeni bir etkinlik öğrenmekten daha iyi bir gün geçirmenin yolu nedir? Japonya'yı tüm ihtişamıyla yaşamanıza yardımcı olacak dostça insanlar bulamazsınız.

Maikoya'yı ara.06-6556-6257